Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon

Binnur Zaimler'den Ağustos'22 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Ağustos 2022 için burç yorumları

Koç

Bu ay paranıza odaklanın. Özellikle ayın ilk haftası doğru yatırımların kokusunu alabilir, doğru işlere girebilirsiniz. Maddi birikimlerinizi artırmak için elinizden geleni yapma zamanı. Müzakerelerde, pazarlıklarda lehinize sonuçları çıkarmak için ısrarcı olabilirsiniz. 11 Ağustos günü eğlenceli günlerin müjdecisi olarak görünüyor. 11 Ağustos tarihinde sunumlar yapabilir, eğitimler verebilirsiniz. Bu tarihten sonraki birkaç hafta boyunca tatiller, sosyal flörtler, hobiler hayattan keyif almanızı sağlayacak. 20 Ağustos sonrası burç değiştiren Mars, birkaç ay boyunca sözleşmeler, imzaların öne çıkacağını gösteriyor. Kısa iş geziler yapabilir, ticarete de başlayabilirsiniz. Sosyal medya projeleri, kurumsal iletişim ve müşteri ziyaretlerini bu tarihten sonra hızlandırın.

Boğa

Özellikle ayın ilk haftası gökyüzündeki Boğa burcu vurgusu, yeni projelerin, hatta yeni bir dönemin habercisi. Özel ve iş hayatınızda kendinizi yenilemeye başlayın. Bir süredir hedeflediğiniz alanlara girmek, hayallerinizdekileri gerçeğe dönüştürmek için rüzgar arkadan esiyor. Kuzey ay düğümünün tazeleyici etkisini daha iyi kullanabilmek için inandıklarınız üzerinde ısrarcı olun. Ancak kendinizi değişime kapamayın. Adım attığınız işlerin sonradan yeşerdiğini göreceksiniz. 11 Ağustos civarı inatçı olmamaya özen gösterin. Kariyerinizle eviniz arasında doğru bir denge kurmanız gerekiyor. 20 Ağustos sonrası ise birkaç ay boyunca farklı yerlerde para akışı var. Birden çok proje yapabilir, ya da maaşınıza ek bir gelir kapısı açabilirsiniz. 27 Ağustos sonrası eğlenceli, yaratıcı yönleriniz ortaya çıkıyor. Başak burcunda yeni ay, birkaç hafta boyunca sahnede olacağınızı vurguluyor.

İkizler

Ayın ilk haftasında günlük işlerinizde, projelerde, üzerine çalıştığınız konularda bir sadeleşme olabilir. Ofis hayatınızda, size bağlı çalışanlarda azalma veya size verilen işlerde bir küçülme görebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. 11 Ağustos sonrası yazma, okuma, iletişim, duyurular, reklam alanlarında başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bu tarihten sonra birkaç hafta boyunca önemli sözleşmelere imza atmak, el sıkışmak için oldukça uygun tarihler. 20 Ağustos günü İkizler burcuna geçecek Mars, hayatınızda birkaç ay boyunca oldukça büyük bir değişiklik yaratacak. 29 Ekim gününe dek gaza basabilirsiniz. Bu dönemde spora başlayabilir, yeni bir kursa yazılabilir, işyerinde atağa kalkabilirsiniz. Özellikle sözlü ve yazılı olarak kendinizi iyi ifade ettiğinizde hedeflerinize ulaşmak daha kolay olacak. Ofiste oturmak yerine sürekli iş ziyaretlerinden bulunun. Mars, atılım yapmanızı, iletişim alanlarıyla ilgilenmenizi ve bol bol gezmenizi destekleyecek.

Yengeç

Ayın ilk haftası sosyal alanda oldukça aktifsiniz. Yeni tanışacağınız kimseler hayatınıza olumlu şeyler katacak görünüyor. Gelecek planlarınızda farklı yollara gitmek isteyebilirsiniz. 11 Ağustos günü gerçekleşecek dolunaya doğru giderken maddi birikimleriniz, yatırımlarınız ve başkalarıyla olan paylaşımlarınız dikkat çekiyor. Ortağınız veya eşinizde ortak bir yatırım yapabilirsiniz. 20 Ağustos sonrasında Mars’ın konumu birkaç ay boyunca hedeflerinizi tam belirleyememenize neden olabilir. Yersiz korkular ve endişelere kapılmanız, işyerindeki performansınızı etkilemesin. 27 Ağustos günü Başak burcunda yeniay ile birlikte yeni bir kursa yazılmanız, yeni şeyler öğrenmeniz mümkün. Kardeşlerle ilgili gelişmeler e bu tarihten sonra gerçekleşiyor. 11 Ağustos sonrası kazancınızda artış bekleyin.

Aslan

Ayın ilk haftası kariyeriniz, kişisel imajınız, toplum üzerinde yarattığınız etki üzerine çalışın. Şartlar kariyerinizde ilerlemeniz, hatta iyi bir unvan sahibi olmanız yolunda gelişiyor. Bu ay oldukça hareketli, farklı günler sizi bekliyor. Öncelikle 11 Ağustos günü Aslan burcuna geçen güzellik, uyum ve barış gezegeni Venüs sizi daha çekici kılacak. Birkaç hafta boyunca Aslan burcunda hareket edecek Venüs, görüşmelerde, projelerde, tanıtımlarda, tüm ilişkilerde cazibenizi artıracak. İkna gücünüz artıyor. Çevrenizdekilere neşe saçıyorsunuz. 20 Ağustos sonrası Mars İkizler burcuna geçiyor. Bu durum birkaç ay boyunca gelecek planlarınız üzerine çalışmanızı sağlayacak. Kulüp, dernek, mesleki oluşumlarda görev alabilir, konuşmalar yapabilirsiniz. 27 Ağustos sonrası yeni bir gelir kapısı aralanabilir.

Başak

Ayın ilk haftası sizin için oldukça hareketli görünüyor. Boğa burcundaki etkileşim hayatı daha geniş bir bakış açısıyla görmenizi sağlayacak. Yurt dışı işler, yabancılarla olan iletişiminiz artıyor. Kişisel gelişim konularında adım atabilirsiniz. Bu hafta yaptığınız herşey aslında sadece bir tohum. Kendinizi geliştirmek amacıyla yabancı dil de öğrenmeye başlayabilirsiniz. 11 Ağustos günü gerçekleşecek dolunay işyerindeki düzeninizle ilgili. Bu birkaç gün boyunca endişe ve kaygıları bırakıp tamamen yaptığınız işe odaklanın. 20 Ağustos günü ve sonrasındaki birkaç ay boyunca kariyerinizde değişimler var. yeni bir iş, yeni bir unvan ve yeni görevler söz konusu. Birkaç aşamadan oluşacak kariyer yolunuzda iniş çıkışlar da olabilir. 27 Ağustos günü Başak burcunda gerçekleşecek yeniay sonrası 10 gün boyunca yepyeni adımlar planlayın. Spora yazılmak, yeni bir işe başvurmak, yepyeni bir projeye başlamak sizin için söz konusu olabilir.

Terazi

Eğlenceli, neşeli bir ay başlıyor. Ayın ilk haftası eşinizle, ortağınızla veya işyerindeki en yakın çalıştığınız kişiyle paylaşımlarınız dikkat çekiyor. Miras yolu ile gelen paralar olabileceği gibi, ortaklaşa yatırımlar da çok büyük verimle size dönecek. Paraları birleştirdiğinizde, her türlü satın alma ve yatırımdan kazançlı çıkacaksınız. 11 Ağustos günü gerçekleşen dolunay, hafta boyunca özel bir ilişkinin gidişatını netleştirecek. Aşk kapınızı çalabilir. Bu tarihten itibaren birkaç hafta boyunca Venüs sayesinde dostlar, arkadaşlar, sosyal ortamlardan oldukça keyif alıyorsunuz. Arkadaş olduğunuz biriyle aranızda özel bir ilişki doğabilir. Venüs sayesinde gelecek planlarınız da güzelleşiyor. ‘Network’ dediğimiz iş çevrenizle ilgili oldukça güzel gelişmeler var. Çok kişiyle tanışabilir, yakınlık kurabilirsiniz. Mesleki idealler için, dernekler için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyacaksınız.

Akrep

Ayın ilk haftası, karşıt burcunuz Boğa’da olan etkileşim ilişkilerinize dikkat çekiyor. Yepyeni kimselerle kurduğunu iletişim, yeni tanışıklıklar hayatınıza ışık getirebilir. Diğer taraftan işyerinde ve özel hayatınızda karşınızda inadı ve değişime kapalı kimseler de bulabilirsiniz. Sizin için de sadeleşmek, karşı tarafa vermek ve hafiflemek doğru olabilir. 11 Ağustos günü gerçekleşecek dolunaya doğru giderken değişme direnç göstermeden uyum sağlamaya çalışın. Dış dünya ve özel hayatınız arasında doğru dengelerde ilerlemeye, evinizi ihmal etmemeye özen gösterin. 11 Ağustos sonrası birkaç hafta boyunca Venüs sayesinde kariyeriniz parıldıyor. Kişisel imajınız üzerine çalışabilir, iş başvuruları yapabilirsiniz. Ünvanınızda iyileşme de olabilir. 27 Ağustos günü gerçekleşecek yeniay, yeni dostlar, sosyal çevreler ve arkadaşlıklara işaret ediyor.

Yay

Günlük rutin hayatınızda yenilenmeler var. Ayın ilk haftası ofisinizi güzelleştirmek, yenilemek oldukça iyi bir fikir. Size bağlı çalışan, size destek olan ekipte sayı artıyor. Yepyeni ve güzel projeler alacağınız bir dönem içindesiniz. İştahınız açıksa kendinizi frenlemeye çalışın. 20 Ağustos sonrasında 6 aydan fazla bir zaman karşıt burcunuz İkizler’de seyredecek Mars, ikili ilişkilerin yoğunluğuna dikkat çekiyor. İlişkilerde hareketlilik, ortak çalışmalar, sürekli iletişim, sizden beklentilerin artışı, rekabet gibi olasılıklar var. Bu döneme kadar üzerinde uğraştığınız işler daha fazla görünür hale gelecek. Takdir ve eleştiriler aynı anda gelebilir. 27 Ağustos günü gerçekleşecek yeni ay, kariyerinizle ilgili. 25-26 Ağustos günlerinde iş hayatınızda bir dönemi kapamak, bazı görevlerden uzaklaşmak gerekebilir. Yeniay sonrası ise bambaşka sulara yelken açmak, kariyerinizi yenilemek için fırsatlar var. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız bu tarihten sonra adım atın.

Oğlak

Ayın ilk haftası Boğa burcunda olan gökyüzü etkileşimi yaratıcılığı, aşkı, güzel tatilleri beraberinde getiriyor. Sunumlar yapabilir, eğitimler verebilirsiniz. Sizi destekleyen kişilerle berabersiniz. 11 Ağustos günü gerçekleşecek dolunaya doğru giderken para, maddi birikimler ve yatırımlar konusunda kararlar almanız gerekebilir. Size olan borçlarını ödeyecek kişiler olacaktır. Venüs’ün de burç değiştirmesi ile 11 Ağustos sonrası birkaç hafta boyunca başkalarından gelen kaynaklar, ortaklaşa yatırımlar size fayda sağlayacaktır. 20 Ağustos günü atılım, fiziksel enerji ve hareketlilikle ilgili Mars’ın burç değiştirmesi, 6 ay boyunca işyeri, ofis, üretkenlik gibi konulara dikkat çekiyor. Sizin için çalışan çok kişi olacak. Aynı anda birkaç proje yapmak, aynı anda birkaç yerde çalışmak söz konusu olabilir. Sağlığınıza özen gösterin. Nefes egzersizi yapabilir, havadar yerlerde dolaşabilirsiniz.

Kova

Ayın ilk haftası eviniz, aile düzeninizle ilgili gelişmeler var. Evde bazı şeyleri yenileyebilir, hatta taşınmaya karar verebilirsiniz. Tadilatlar, onarımlar tam da bu aralar yapılabilir. Aile düzeninizdeki iyi gelişmelere odaklanın. 11 Ağustos günü gerçekleşecek Kova burcunda dolunay, Venüs’ün de karşıt burcunuz Aslan’a geçmesiyle aynı anda gerçekleşiyor. 9-11 Ağustos tarihlerinde gerginlik yapacak ortamlardan uzak durun. Venüs, bu tarihten sonraki birkaç hafta boyunca işyerinde ve özel hayatınızdaki ilişkileri güzelleştiriyor. Çok sevdiğiniz kimselerle bir arada iş yapmanız olası. Aynı zamanda eşiniz veya partnerinizle de ilgili rahatlayacak, olumlu gelişmeleri takip edeceksiniz. 20 Ağustos sonrası yaklaşık 6 ay boyunca kendinizi kolayca ifade ettiğiniz ortamlar oluşuyor. Sahneye çıkabilir, eğitim verebilir, güzel konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz. Aşk hayatınız da oldukça hareketli. 27 Ağustos sonrasında ortaklaşa yatırımlar söz konusu olabilir.

Balık

Güzel bir ay sizi bekliyor. Ayın ilk haftasında Boğa burcundaki yoğun etkileşim yakın çevrenizde yeni insanların, yeni tanışıklıkların size güç vereceğini söylüyor. İmzalar atabilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalar için uygun zamanlardasınız. 11 Ağustos günü gerçekleşecek dolunaya doğru giderken, hafta boyunca günlük işlerinizin çoğaldığını hissedeceksiniz. İçinizdeki kaygıları kendinizden uzaklaştırın. Sağlığınıza özen gösterin. Venüs ile birlikte ortaklaşa paylaşımlarınızda olumlu gelişmeler var. Maddi ve manevi paylaşımlarınızda doğru kararlar almanız, eşiniz veya ortağınızla paylaşımlarınızı çoğaltmanız mümkün. Yatırımla verimli şekilde dönecektir. 20 Ağustos sonrası Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ev ve aile konularıyla ilgili hareketli dönemler getiriyor. Evde konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Evden çalışmak, evde bir şeyler yazmak, evde hareketlilik geliyor. 27 Ağustos günü karşıt burcunuz Başak’ta gerçekleşecek yeniay sonrası birkaç hafta boyunca yeni iş arkadaşlarınızla tanışabilirsiniz.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Icon

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?