Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler'den Haziran'19 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Haziran 2019 için yaptığı burç yorumları

Koç

Ev, aile düzeniyle bağlantılı ay boyunca sorumluluk almanız gerekiyor. Zamanınızın bir kısmını özel hayatınıza harcayabileceğinizi düşünerek günlük planlarınızı yapın. Tadilat, tamiratlar, eşya taşıma, taşınma, aile içi düzen değişiklikleri söz konusu olabilir. 3 Haziran günü gerçekleşecek Yeniay sonrası kısa gezilerle yeni yerler keşfedebilirsiniz. Bu gökyüzü hareketi aynı zamanda yeni müşteriler için sahaya çıkmanızın olumlu getirileri olduğunu vurguluyor. Yeniay sonrası birkaç hafta boyunca imzalar, sözleşmeler, internet projeleri alanlarında başarılı ve yepyeni işler sizi bekliyor. Yakın çevrenizde bazı değişiklikler olabilir. Varsa kardeşlerinizin hayatında tazelenmeler de söz konusu. Bu etki özellikle 10 Haziran sonrası artıyor. İletişim konusunda Venüs’ün yardımı ile açılmadık kapı kalmayacak gibi. 17 Haziran günü Yay burcunda Dolunay büyük düşünmenizi gerektiren önemli kararları size altın tepsi içinde sunacak. Dolunay gününe doğru yaklaşırken, uzaklardan gelen haberler, bilgiler sizi oldukça heyecanlandıracak görünüyor.

Boğa

10 Haziran gününe dek iyicil gezegen Venüs Boğa burcunda hareket ediyor. Sevilen, aranılan ve beğenilen birisiniz. Toplantılarda, iş görüşmelerinde sevimli ve uyumlu tavrınız başarınızı artıracak görünüyor. Bu dönemde, eğer ilgileniyorsanız güzel sanatlar alanına zaman ayırın. Yaratıcılığınız üst seviyede. 3 Haziran günü gerçekleşecek yeniay para konularınızla bağlantılı. Şu andaki mevcut gelir kapınızdan farkı kazanç kapıları bulmanız, veya ek ödeme (prim, ikramiye, piyango vs.) almanız mümkün görünüyor. Uzun zaman devam edecek yeni bir proje de maddi birikimlerinizi artırabilir. 17 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay’a doğru giderken eşiniz veya ortağınız ile belli kararlar almaya doğru gidiyorsunuz. Maddi birikimlerinizi birleştirerek ortak yatırım fırsatlarını araştırmak uygun görünüyor. Başkalarından borç isteyebilecek, başkalarından gelecek bilgi, deneyim veya tanıştırmaları kabul edeceksiniz. Hayat bu dönemde size başkalarının yardımlarını sunuyor. Ay boyunca atılım gezegeni Mars’ın Yengeç burcunda olması, iletişim alanında gücünüze güç katıyor. Sözleşmeleri kendi lehinize çevirerek imzalayabilmeniz, internet projelerinde arzunuza uygun hareket etmeniz mümkün olacak.

İkizler

Bu ay sizin ayınız. İkizler burcunda gerçekleşecek gökyüzü hareketleri hayatınızın hareketlenmesini ve bazı değişimlerin günlük yaşamınıza girmesini sağlıyor. 3 Haziran günü İkizler burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Yeniay sonrası birkaç hafta boyunca hem özel hem de iş hayatınızda yepyeni koşullar sizi bekliyor olabilir. İkizler burcu aynı anda birden çok gelişme anlamına da gelir. Okumak, öğrenmek, farklı koşullarda iş yapmak, başkalarıyla iletişimde olmak size keyif verecektir. Özellikle Venüs’ün İkizler burcuna geçtiği 10 Haziran tarihinden itibaren sevimli cana yakın tavırlarınızla pek çok kişiyi etkilemeniz mümkün. Sosyal anlamda bu denli yoğun ve rahat iken hedeflerinizi de düşünün. O çok istediğiniz iş için kendinize görüşme ayarlamaya çalışın. Hep çalışmayı arzu ettiğiniz müşterinin kapısını çalın. Geri çevrilmediğinizi, konuşma kabiliyetinizin çok işe yaradığını göreceksiniz. Bir kenara çekilmek değil, konuşmak, öğrenmek, anlatmak şu an önemli. Uyum, barış, dostluk, sohbet, güzellik, estetikle bağlantılı konuları sembolize eden Venüs’ün burcunuzda olmasını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Keyif aldığınız ilgi alanlarına daha fazla zaman ayırın.

Yengeç

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda seyrediyor. Atılım, mücadele, hareket, kararlılık, hedefe odaklanmayla bağlantılı konuları sembolize eden gezegen Mars’ın bu konumu size hayatın her alanında güç veriyor. Gücünüzü keşfetmeniz için tüm ay boyunca size yardımcı olmaya hazır. Şimdi cesaretinizi toplayın ve utangaçlığınızı üstünüzden atın. Özel hayatınızda ve kariyerinizde isteklerinizi bir bir sıralayın. Kişisel olarak yapmak istedikleriniz, bugüne dek bir türlü adım atamadığınız konuları düşünün. Yeni bir iş, spor, keşfedeceğiniz yeni bir gezi rotası, beslenme programı, sanatsal aktiviteler, işyerinde yetkililere iletmek istediğiniz şeyler…. Fiziksel olarak aktif olmak, imkanınız varsa yüzmek sizi şarj edecektir. Herşeyi ama herşeyi yapmanız mümkün. Diğer taraftan 17 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay’a doğru giderken günlük işlerinize odaklanın. Ofiste üzerinde çalıştığınız projeler, görevleriniz, teslim etmeniz gereken işler… Kolları sıvayıp işin içine girmeniz gerekebilir. Dolunay size günlük hayatınızda yapmanız gerekenleri bir bir gösteriyor olacak. Bu dönemde sağlığınıza özen gösterin. Özellikle tatlıdan kaçının.

Aslan

Sosyal anlamda her zamankinden daha yoğun bir ay sizi bekliyor. Dış dünyadasınız. Davetleri kabul edin. 3 Haziran günü gerçekleşecek yeniay sonrası birkaç hafta boyunca yeni dostlar, arkadaş grupları sizi bekliyor olacak. Şirket içi aktiviteler yerine iş çevrenizi genişletmeye, şirket dışına çıkmaya bakın. Öğle yemeklerinde dışarıdaki meslektaşlarınıza zaman ayırın. İlgilendiğiniz konulardaki dernek, kulüp ve diğer STK çalışmalarına da zaman ayırabilirsiniz. İdealleriniz, gelecek planlarınızın ön plana çıktığı bir dönemdesiniz. İleriye dönük hayaller kurmanız sizi oraya götürebilir. Takım çalışması yapmak, sizinle aynı görüşleri paylaşan kişilerle dirsek temasında çalışmak size iyi gelecek. 1-10 Haziran tarihleri arasında kariyer alanında sesinizi duyurmanız mümkün. Uzaktan sizi bilen, tanıyan kişiler de başarılarınızdan haberdar olacaklar. 10 Haziran sonrası birkaç hafta boyunca sosyal alanda kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz. Eğer hayatınızda özel biri yoksa, dost çevrenizden biri özel olarak ilginizi çekebilir. 17 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay’a doğru giderken kendinizi ifade etmenin önemli olduğu işlerde başarılı olacaksınız. Eğitim, sunum, eserlerinizi sergilemek, kendinizi anlatmak vs. fırsatları var.

Başak

İş hayatınız, dış dünyadaki rolünüz, kariyeriniz bu ay ön plana çıkıyor. Özel hayatınızdan çok dışarı ile ilgilenmeniz gerekiyor. Bir süredir iş arıyorsanız bu ay yeni bir iş imkanı doğabilir. Şirketinizi ve yaptığınız işi çok seviyorsanız farklı bir unvan, görev ve yenilikler söz konusu olabilir. 3 Haziran günü kariyer alanınızda oluşan yeniay sonrası bir iki hafta boyunca farklı teklifler alabilirsiniz. 10 Haziran günü iyicil gezegen Venüs’ün de tüm bu konuları olumlu anlamda tetiklemesi ile iş teklifleri hızını artırabilir. İyi pazarlık edebilme ve emeğinizi daha değerli şekilde satabilme fırsatınız var. Venüs, değerli olmak ile de ilgilidir. Çekici, beğenilen biri olmanın yanı sıra, başkaları tarafından değerli de bulunacaksınız. 17 Haziran günü Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Eviniz ve ailenizle daha fazla ilgilenme zamanı. Özellikle 14-17 Haziran tarihlerinde biraz özel hayatınıza zaman ayırın. Karar vermeniz gereken konuları ertelemeyin. Eşyalar, taşınma, aile düzeni ilgi bekliyor. Hatta taşınmayı düşünüyorsanız planlarınızın netleşme olasılığı oldukça yüksek. Mars, ay boyunca Yengeç burcunda olacak. Bu konum sosyal alanda hırslı ve istekli olabileceğinizi söylüyor. Yeni dostlar edinmeniz, ideallerinize sarılmanız mümkün

Terazi

Büyük düşüneceğiniz bir ay sizi bekliyor. Haziran ayı boyunca uzaklar, yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler öne çıkıyor. Akademik kariyer anlamında bazı istekleriniz varsa, veya bir üniversitede çalışıyorsanız gelişmeler hızlanıyor demektir. Hayatı keşfetmek, başkalarını daha iyi anlamak, felsefi açıdan kendinizi eğitmek, kişisel gelişiminizi hızlandırmak isteyebilirsiniz. Bu ay tüm bunların tam zamanı. Basın yayın, medya ve iletişim, reklamcılık, TV yayını gibi konularda çalışıyorsanız işler hızlanıyor. 3 Haziran günü gerçekleşecek yeniay sizin yeni ufuklara açılmanızı sağlayabilir. Kişisel anlamda kendinizi geliştirmek için yakın çevrenizi bir kenara bırakıp dünyaya geniş bir perspektiften bakmanızda fayda var. 10 Haziran sonrası yapacağınız seyahatler, üniversite başvuru planları ve medyada yer alma fırsatları başarı getirecektir. 17 Haziran günü gerçekleşecek Dolunaya doğru giderken birkaç gün boyunca sosyal ve eğlenceli projeler gündeme gelebilir. İnternet projeler ve farklı konularda yol alabilir, her konuda rahatça imzaları atabilirsiniz.

Akrep

Ay boyunca Mars sizi destekliyor. Yurt dışı projeniz, uzaklara seyahat planlarınız varsa hiç durmayın. Bu alanlarda kendinizi güçlü hissedecek, hedeflerinize rahatça ulaşabileceksiniz. Atılım, hedefe kilitlenme, mücadele konularını sembolize eden gezegen Mars aynı zamanda ilk adımı attığınızda işlerin tıkır tıkır yürümesini de sağlıyor. Bu anlamda cesaretinizi toplayarak herkesin ‘boyundan büyük’ dediği işlere bile kalkışabilirsiniz. Kendinizi geliştirebilir, bunun için işyerinde üstlerinizden veya bazı rehberlerden güç alabilirsiniz. Diğer taraftan 3 Haziran günü İkizler burcunda gerçekleşecek yeniay paylaşımlarınızda yeni bir dönem başlatıyor. Ortağınızla veya eşinizle ortaklaşa maddi konularda yeni adımlar söz konusu. Yeni bir yatırım yapmak için koşullar uygun görünüyor. Maddi birikimlerinizi birleştirdiğinizde yatırımlar da daha verimli ve etkili olacak. Bu dönemde iletişiminizi de artırmanın, beraber hoşça vakit geçirmenin tam zamanı. Venüs, 10 Haziran sonrası hem yatırımlar hem de güzel sohbetler için yanı başınızda olacak. 17 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay maddi birikimlerinizi, kişisel bütçenizi düzene sokmanız için size ışık tutuyor. 14-17 Haziran tarihlerinde paranızın hesabını yapmanın tam zamanı.

Yay

Hayata iyimser baktığınız bu dönemde her gelişme size ilham veriyor. Yapmak istediğiniz, hayal ettiğiniz pek çok şey var. Hem özel hem iş hayatınızda arzu ettiklerinize ulaşmanız bu yıl içinde söz konusu. İyimserliği elden bırakmayın. Özen göstermeniz gereken konuların başında fazla kilo ve iştah geliyor. Her zamankinden fazla tatlı yeme isteği içinde olabilirsiniz. Bu abartılı istekleri dengelemeye çalışın. 3 Haziran günü gerçekleşecek Yeniay karşıt burcunuzda olacak. İkizler burcundaki bu gökyüzü hareketi, hem özel hem iş hayatında yepyeni insanlarla tanışmanızı sağlıyor. İş görüşmeleri de yapabilir, yeni teklifler alabilirsiniz. Haziran ayı sizin için iletişim demek. Başkaları ile dengeli ilişkiler kurmak önem kazanıyor. Koşullar sizi yeni gelişmelere açık hale getiriyor. 17 Haziran tarihinde Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. İşyerinde, evde, kendinizle ilgili yapmak istediklerinizi açık açık ortaya koymak, dürüst olmak oldukça işe yarayacak. Bazı kimselerle 14-17 Haziran tarihlerinde önemli konuşmalar yapabilirsiniz. O çok istediğiniz işe girip girmediğiniz, kabul gelip gelmediğiniz bu tarihlerde öğrenebilirsiniz. Özel hayatınızda sizin için önemi olan ilişkilerinizi masaya yatırabilir, bundan sonra farklı hareket etmek isteyebilirsiniz. Kararlarınızı ertelememeniz işleri yoluna koyacak. Olayları halının altına süpürmek ise size hiçbir şey kazandırmayacak görünüyor.

Oğlak

Atılım, mücadele gezegeni Mars bir süredir karşıt burcunuz Yengeç’te. Üstelik tüm Haziran ayı boyunca da bu konumda kalacak. Siz ne kadar gerçekçi, özü sözü bir, ayakları yere basan biri olsanız da karşılaştığınız kişiler bu sadeliğinizi anlamayabilir. Duygusal ve kaprisli kimselerle karşılaştığınızda onları fazla önemsemeyin. Duygusal şantajlara, aşırı alınganlıklara ve sulu gözlü tavırlara pabuç bırakmayın. Herkes sizin elinizden geleni yaptığınızı, çevrenizdekileri mutlu etmek için çaba sarf ettiğinizi biliyor. Başkaları için kendinizi yıpratmak yerine güzel konularla ilgilenin. Bir süre ilişki yönetiminde başarılı olamayabilirsiniz. Bunun nedeni karşı tarafın gizli ajandaları da olabilir. 3 Haziran günü gerçekleşecek yeniay günlük işlerinizle yakından ilgili. Yeni projeler, yeni görevler size verilebilir. Daha çok iletişim ve ulaşım odaklı bu konularda başarılı olmanız mümkün. Size destek olacak ekip arkadaşlarına ihtiyacınız varsa bunu açıkça belirtin. Ekibiniz büyüyor. Desteğiniz artıyor. 14-17 Haziran tarihlerinde işyerinde, günlük işlerde bazı aksaklıkları gidermeniz gerekebilir. Endişeye kapılmayın ve görmediğiniz hiçbir şeye inanmayın. Somut konular üstünden gittiğinizde olaylar çözülecektir.

Kova

Bu ay sağlığınız, günlük rutinleriniz özen istiyor. Sağlık kontrolleri yaptırabilirsiniz. Özellikle tatlı başta olmak üzere iştahınızı kontrol edin. İşyerinde ofisinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Eşyaların yerlerini değiştirmekten tutun, işyerini başka bir yere taşımaya varan gelişmeler söz konusu olabilir. Üretken, çalışkan bir ay Haziran sizin için. 3 Haziran günü gerçekleşen yeniay sonrası bir iki hafta boyunca keyifli zamanlar sizi bekliyor. Tatiller, eğlenceli zamanlar, hobiler ve yaratıcı anlara zaman ayırın. Aslında rahat olduğunuzda yaratıcılığınız da daha fazla ortaya çıkacaktır. Entelektüel sohbetlere, konuşmalara zaman ayırın. Eğitim verin, sunum yapın. Varsa eserlerinizi sergileyin. Başkalarının sizin fikirlerinizi duymasını sağlayın. Flört etmek, beğendiğiniz kişilerle görüşmek hayata sarılmanızı da sağlayacak. Bu ay bol bol tatil yapmaya çalışın 14-17 Haziran tarihlerinde iş çevrenizi genişletebileceğiniz pek çok davet olacak. Fırsatları değerlendirin. Ofiste masa başında oturmak yerine sosyal ortamlarda boy gösterin. Haziran ayının ilk 10 günü eviniz, ailenizle bağlantılı rahat ve mutlu zamanlara işaret ediyor. Evden çalışmak sizi bu günlerde oldukça verimli yapabilir.

Balık

Haziran ayı boyunca atılım, mücadele ve hareketi sembolize eden gezegen Mars sayesinde yaratıcılığı, keyfi, heyecanı hissedeceksiniz. Tatiller, hobiler hayatınızdan çıkmasın. Varsa çocuklarınızla ilgili konulara eğilmeniz, onlarla yakından ilgilenmeniz, her zamankinden daha fazla bir arada olmanız gerekebilir. Çocuklarınızın hayatındaki gelişmeler sizi sevindirirken aynı zamanda o konulara yoğunlaşmanızı da gerektirecek. 3 Haziran günü gerçekleşecek yeniay sonrası bir iki hafta boyunca ev ve aile düzeniyle ilgili yenilikler gündeme geliyor. Bir süredir özel hayatınızda bazı konuları rayına oturtmak, evdekilerin düzenini sağlamak üzerine girişimleriniz vardı. İşte şimdi günlük ev hayatınızda yenilikle başlatıyorsunuz. 14-17 Haziran tarihlerinde, Dolunay etkisi ile kariyerinizle ilgili gelişmeler dikkat çekecek. İş teklifleri, proje teklifleri söz konusu olabilir. Özellikle yabancılarla çalışma imkanları sizi bekliyor. Bu dolunay, şans gezegeni Jüpiter ile de bağlantılı olduğundan dış dünyadaki itibarınızı, kişisel imajınızı parlatıyor olacak. ev ve iş dengesini oturtmanız için biraz çaba sarf etmeniz ve iki tarafı da ciddiye almanız gerek.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?