Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler’den Haziran’18 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Haziran 2018 için yaptığı burç yorumları

Koç

İlk yarısı iletişim odaklı, ikinci yarısı ise özel hayatınız odaklı geçecek bir ay başlıyor. Haziran ayı yakın çevrenizin, kardeşler, komşular ve çocukluk arkadaşlarınızın ön plana çıktığı bir gün olacak. 3-8 Haziran tarihlerinde bazı korkularınızı aşmanızı gerektirecek olaylar içeriyor. Endişelerinizi bir kenara bırakın. Kiminle konuşmanız, kime mesaj yazmanız ya da hangi sözleşmeyi imzalamanız gerekliyse yapın. Sizin işyerinde bizzat belli şeyleri test etmeniz gerekebilir. 13 Haziran günü gerçekleşecek yeniay tanışacağınız kişilerin yakın çevrenize gireceğini söylüyor. Bu tarihten hemen önce, size sıkıntı veren ve rahatsızlık duyduğunuz kimselerden uzaklaşmaya çalışın. Yeniay sonrası, kısa iş ziyaretleri, gezileri, imzalar, yazılı ve sözlü iletişim konularında yeni projeler getirebilir. Satış ve iş geliştirme alanlarında çalışıyorsanız yeniay sonrası, tamamen yeni müşterileri ziyaret etmek, teklifler göndermek için uygun günler. 26 Haziran günü Kova burcunda geri harekete başlayacak olan Mars, sosyal çevredeki atılımlarınızı yavaşlatabilir. Bu tarihten sonra birkaç ay boyunca gelecek planlarınızda kesin kararlar vermeyin. 28 Haziran’da gerçekleşen Dolunay’a doğru giderken sizden beklenenleri açıkça ortaya koyun. Kariyerinizde ve ev içinde doğru dengeleri oturtmanız üzerinizdeki yorgunluğu ve bıkkınlığı alacaktır.

Boğa

Ayın ilk haftasında idealleriniz, dostlarınız için bol bol para harcayabilirsiniz. İnsanlara yardım etmenin çeşitli yolları var. Ancak fedakarlık yapıp, kendinizi öne atmanız sizi zor duruma düşürebilir. Önce kendinizi düşünmelisiniz. 3-8 Haziran tarihleri elinizdeki birikimleri nasıl değerlendireceğinize odaklanın. Sosyal sorumluluk anlamında desteğinizi isteyenlere karşı açık olun. 13 Haziran günü gerçekleşen Yeniay çok farklı yerlerden maddi kazanç sağlayabileceğinizi gösteriyor. Yeni gelir kaynaklarınız, yapacağınız ek bir iş veya uzun dönemli projelerden gelebilir. Yeniay sonrası birkaç hafta boyunca aynı anda gelecek fırsatları kaçırmayın. Cebinizi dolduracak tatminkar işler kapıda görünüyor. 26 Haziran günü geri harekete başlayacak atılım gezegeni Mars iş hayatınızla ilgili birkaç ay boyunca etkili olacak. Bazı kararsızlıklar içinde olabilirsiniz. Size teklif edilen işler geri çekilebilir. Ya da sizin tereddütleriniz işleri belirsiz hale getirebilir. Mars’ın geri hareketi sizin için, eskiden yaptığınız işe geri dönme anlamına da gelebilir. 28 Haziran tarihinde gerçekleşecek Dolunay birkaç gün boyunca etkisini hissettirecek. Bu tarihten önce başlayan etki işlerinizin rahatlamasını, sağlam temeller atmanızı sağlayabilir. İşle ilgili yurt dışı bazlı projeler, yabancılarla dolu toplantılara hazırlıklı olun.

İkizler

Ayın ilk yarısında sahnede siz varsınız. Söyledikleriniz, söylemedikleriniz, tavırlarınız başkalarının üzerinde etkili oluyor. Özellikle 3-8 Haziran tarihleri arasında, iş hayatınızdaki belirsizlikler kafanızı karıştırabilir. Ne yaparsanız yapın duygusal fedakarlıklardan kaçının. Önemli iş kararlarınızı bu tarihlerden sonra almanız avantajlı olabilir. 13 Haziran tarihinde burcunuzda gerçekleşecek yeniay, sizin için Haziran ayının en önemli gökyüzü hareketi. Yeniay öncesindeki birkaç gün boyunca hayatınızı hafifletmeye çalışın. Birkaç günlük detoks yapabilir, hafif bir beslenme tarzı ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Güzel nefes almak, havadar ortamlarda yürüyüş yapmak, en yakın arkadaşınızla sohbet etmek iyi fikirler olabilir. Hayatınızda sadeleştirmek istediğiniz ne varsa (eşyalar, kütüphaneniz, yaşamınızdaki olaylar, sorumluluklar vs.) yeniay öncesi elden geçirmenizde fayda var. Yeniaydan hemen sonraki 10 gün boyunca hayatınıza tüm yenilikleri koyabilirsiniz. Almak istediğiniz bir eğitim, gitmek istediğiniz bir seyahat, katılmak istediğiniz bir hobi faaliyeti varsa hemen adım atın. Fiziksel, ruhsal ve zihinsel düzeyde olduğu kadar, kariyer anlamında da yeniay size hareket getiriyor. O hep hayalini kurduğunuz işe başvurun. İş görüşmelerine gidin. Kısaca yeniayın rüzgarından faydalanın. 26 Haziran sonrası iki ay boyunca geri harekette olacak atılım gezegeni Mars, yabancı ülkelere seyahatlerde temkinli olmanızı öneriyor. Uzaklarla bağlantılı yarım kalmış bir işiniz varsa bu tarihten sonra tamamlama olasılığınız yüksek.

Yengeç

Haziran ayının sizin için çoğunlukla rahat geçeceği söylenebilir. Ayın ilk haftasında bazı küçük gerginlikler olsa da yaratıcılığınız ve sezgileriniz sayesinde herşeyin üstesinden geleceksiniz. 14 Haziran tarihinde dek burcunuzda bulunacak olan Venüs de ilişkilerinizde yumuşaklık sağlıyor. Güzellik, estetik, uyum, sanat ve aynı zamanda serveti sembolize eden Venüs burcunuzda iken herkesin size bakışı da güzelleşiyor. Görüşmeleriniz, konuşmalarınızın güzel geçmesi, hedeflediğiniz işlerin üstesinden gelmeniz mümkün. 14 Haziran sonrası Aslan burcuna geçen Venüs, birkaç hafta boyunca maddi gelirinizin artmasını sağlayacak. 26 Haziran sonrasında geri harekete başlayan Mars, iki ay boyunca ortaklaşa paylaşımlarla ilgili kafanızı karıştırabilir. Eşiniz, ortağınız veya en yakınınızdaki kişi ile maddi ve manevi paylaşımlarınızda ani ve güdüsel kararlar vermemeye çalışın. Bu dönemde miras, alacak, ortak yatırım gibi konularda hassas bir denge gerekiyor. 28 Haziran günü gerçekleşen dolunay, öncesindeki birkaç gün boyunca etkili olacak. Karşıt burcunuzda gerçekleşen bu gökyüzü hareketi ilişkilerinizin masaya yatırılması anlamına geliyor. Karşınızda bir anda otorite figürleri bulabilirsiniz. Belli noktalarda katı, sizi duygusal olarak zorlayan bu kişilerle birlikteliğiniz aslında sizi geliştiriyor. İşyerinde ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde fazla kırılgan olmamaya özen gösterin. Kurallar, beklentiler ne ise inceleyin, olaylara bir de onların gözü ile bakın.

Aslan

Bazı ufak tefek dedikodular gereksiz yere kafanızı kurcalıyor olabilir. Hepsine kulaklarınızı tıkamak ve işinize yoğunlaşmak yapacağınız en doğru şey olabilir. Sosyal hayatta, iş çevresiyle bağlantılı konularda, ortağınızın fikirlerini önemseyerek ilerleyin. Beraber iş yaptığınız, proje yürüttüğünüz ve size çok destek sağlayan kişilerin beklentileri, en az sizin kadar önemlidir. Bu nedenle karar aşamalarında burnunuzun dikine gitmekten kaçının. 13 Haziran günü gerçekleşen yeniay sonrası iş çevresi ve sosyal ortam açısından yeni gruplara katılmanız sözkonusu olabilir. Yeni kişiler, bakış açınızı, geleceğe olan inancınızı da tazeleyecek. Atılım gezegeni Mars, geçtiğimiz aydan bu yana karşıt burcunuz Kova’da. Bu konum bir süredir ikili ilişkilerinizin yoğunlaştığını gösteriyor. İşyerinde yakın bir çalışma arkadaşınızla ortak iş yapıyor olabilirsiniz. İster arkadaşınız, ister patronunuz olsun bazı kişilerin sert eleştirilerine maruz kalmış olabilirsiniz. Fazla eleştirel ve hatta biraz da ukala yaklaşımlar karşısında gurur yapmayın. Objektif ve mantıklı olduğunuz sürece eleştirileri doğru kullanabilirsiniz. 26 Haziran günü karşıt burcunuzda geri harekete geçen Mars, karşınızdaki kişilerin iki ay boyunca kafalarının karışacağı anlamına gelebilir. Verdikleri sözleri geri çekmek isteyebilir, farklı istekler içine girebilirler. Bu durumda yapılması gereken en doğru hareket, Ağustos sonuna dek sakin kalmaktır. 14 Haziran sonrası birkaç hafta boyunca güzellik ve uyum gezegeni Venüs burcunuzda olacak.

Başak

Haziran ayının ilk yarısı, özellikle 3-8 Haziran tarihleri arasında iş hayatınızdaki ilişkileri dengelemek akıllıca olacaktır. Karşınızdaki kişinin söyledikleri, niyeti çok iyi de olsa sizi yanıltabilir. Her türlü bilgiyi ve belgeyi kontrol etmeniz bu tarihler arası sizi hatalardan kurtarabilir. 13 Haziran günü iş hayatınızla bağlantılı bir yeniay oluşuyor. Bu tarihten hemen önceki günlerde işinizin, sorumluluklarınızın bir kısmını başkalarına devredebilirsiniz. 13 Haziran sonrası ise yeni başlangıçlara yelken açmak, sonraki 10 gün boyunca iş görüşmelerine gitmek, hatta yeni bir işe girmek de söz konusu olabilir. 28 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay beklentilerinizin karşılanmasını, sonuçlar almanızı sağlayacak. Dolunay ışığı altında herşeyi daha net görerek karışıklıkları en küçük ayrıntısına dek çözmeniz mümkün. Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay, yaratıcı, keyifli yönlerin artmasını sağlıyor. Uzun bir süredir uğraştığınız hobiniz, işiniz de olabilir. İlgi alanlarınızdan kariyer seçenekleri yaratabilirsiniz. Eğer yalnızsanız bu dönemde ciddi bir ilişki başlayabilir. Ya d var olan ilişkiniz daha da ciddi hale gelebilir. Sahneye çıkmak, kendinizi ifade etmek, eğitimler vermek gibi olasılıklarda işi ciddiye alırsanız büyük başarı sizi bekliyor. İtinayla ve severek yaptığınız her iş, beklediğinizden daha güzel sonuçlar verecektir.

Terazi

Haziran ayının ilk yarısında kişisel gelişiminizi önde tutun. Büyük düşünün. Sizi geliştiren yeni ufuklar açan konulara eğilin. Uzaklarla, yabancı ülkelerle iletişiminizi güçlendirin. İşyerindeki karışıklıklar, belirsizlikler ve özveride bulunmanız gereken konular olmasına rağmen siz kendinize de zaman ayırmayı unutmayın. Özellikle 3-8 Haziran tarihleri arasında ofisteki bazı konular netleştirmekte zorlanabilirsiniz. 13 Haziran günü gerçekleşecek yeni ay Terazi burçlarına keşfedilecek pek çok şey getiriyor. Seyahatler, tanışacağınız yabancı kimseler, öğreneceğiniz yepyeni hayat görüşleri sizin gelişiminizi başlatacak. 14 Haziran günü güzellik, uyum ve barışı sembolize eden Venüs burç değiştiriyor. Aslan burcuna geçen gezegen size iletişim konusunda ilham verecek. Yazmak, konuşmak, sosyal medyada etkin olmak yapılacak güzel işlerin başında. Eğer kurumsal iletişim konularından sorumluysanız duyuruları ve tanıtımları başlatmak için güzel zamanlar. Sahada çalışan biriyseniz yerinizde hiç oturmayın. Büyük müşteri ziyaretleri etkili olacaktır. Eğer hukuk ve sözleşmelerle ilgileniyorsanız herşeyin açıklığa kavuştuğu, enfes zamanlardasınız. İmzaları rahatlıkla atabilirsiniz. 26 Haziran günü geri harekete başlayacak Mars, bu konumunu iki ay boyunca sürdürecek. Atılım, cesaret ve hedefe doğru çalışmayı sembolize eden Mars’ın geri hareketi eğitim veren ve sahneye çıkan biriyseniz dikkat gerektiriyor. Kendinizi ifade ederken biraz daha özen gösterin. 28 Haziran günü gerçekleşen Dolunay, öncesindeki birkaç gün etkili olacak. Bu dönemde özellikle aile içindeki konuları çözmek için çaba sarfedin. Ev düzeni, aile içi iletişim gibi konularda zor gibi görünen herşeyi çözebilirsiniz. Yeter ki sorunu görün ve üzerine gidin. Evde daha kısıtlı kaynaklarla hareket etmeniz veya taşınmanız gereken bir dönem görünüyor.

Akrep

Güzellik, barış, uyum ve keyifi sembolize eden Venüs’ün konumu bir süredir hayatınızdaki olaylara da yansıdı. Kendinizi geliştirmenize olanak veren ortamların içine girip, uzaklarla bağlantılı keşifler yapmanızı sağladı. Hayata olan inancınızın arttığı bu günlerde Venüs 14 Haziran tarihine dek bu konumda kalacak. Bu tarihten sonra ise kariyerinizde takdir, ödül, başarı kazanmanızı, başkalarının sizi daha fazla beğenmesini sağlayacak bir konuma geçiyor. Kişisel imajınızın önemli olduğu bugünlerde kendinize daha fazla özen gösterin. İşinizle ve itibarınızla ilgili küçük ve olumlu gelişmelere de hazırlıklı olun. 13 Haziran günü gerçekleşen yeniay, eşiniz veya ortağınızla ortaklaşa yatırımlarınıza yansıyacak. Yeni birşeyler almak, ya da manevi anlamda çok yakın olmak mümkün. Başkalarından gelen fırsatları iyi değerlendirin. 26 Haziran sonrasında geri harekete geçen Mars, ev ve aile konularında iki ay boyunca bazı değişiklikler getirebilir. Özellikle tadilat, eski eve taşınma, bazı tamiratları tekrar yapma gibi konular gündeme gelebilir. Mars’ın bu konumu özel hayatınızdaki gözardı ettiğiniz alanların incelenmesi demek olabilir. 28 Haziran günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu gökyüzü hareketi birkaç gün önceden kendini gösterecektir. Sizin işlerinizi ve hayatınızı rahatlatacak bu gelişme, özellikle yakın çevreniz, arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle bağlantılı yeni sorumluluklar demek. Eğitim, geziler, sözleşmeler ve tanıtım iletişim konularıyla ilgili olan bu durum oldukça önemli konulara eğilmenizi gündeme getiriyor. Herşeyi çok iyi okuyarak, müşteri tekliflerinin detayına inerek ve her türlü iletişimi önemseyerek yola devam edin. Dolunay ışığı altında beklediğiniz haberleri alacaksınız.

Yay

Haziran ayı ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor. İşyerinde ve özel hayatınızda karşınızdaki kişilerle olan diyaloglarınızı, ortak çalışmalarınızı dengelemeye çalışın. Özel hayatınızda ve evinizdeki belirsizlikler, kontrol edemediğiniz koşullar size gerginlik veriyor olabilir. Hiçbir konuda aceleci olmayın ve kesin bilgiler elde etmek için kendinizi yormayın. Bu karışıklık bir süre devam edebilir. 13 Haziran günü karşıt burcunuz İkizler’de oluşacak yeni ay ilişkilerinizi de canlandıracak. Tanışacağınız yeni kişiler hayatınızı biraz tazeleyecek. Onlar sayesinde yeni birşeyler öğrenmek, farklı konulara el atmak mümkün. Bu dönemde etrafınızdaki kişilere pek çok şeyi danışabilirsiniz. İş görüşmeleri için de bu tarihten sonrası uygun. 14 Haziran günü Venüs’ün burç değiştirmesi hayata bakış açınızı genişletiyor. Öğrenmek, keşfetmek, yeni yerler görmek sizi mutlu edecek. Kendinizi geliştirmekten, yabancılarla iletişime geçmekten veya reklam tanıtım etkinliklerinin içine girmekten büyük keyif alacaksınız. 26 Haziran günü geri harekete başlayan Mars atılımları, cesareti ve dinamizmi sembolize ediyor. Sosyal alanda, dostlarla ve iş çevresiyle bağlantılı beklentilerinizi bir süreliğine azaltın. Gelecek planlarınız, idealleriniz konusunda harekete geçmek için, tam olarak ileriyi tasarlamak için iki ay gibi bir süre bekleyin. Gözlem yapın. Olaylar Eylül ayında istediğiniz kıvama gelecektir.

Oğlak

Bir süredir büyük uğraşlar içindesiniz. İşyerinde ve özel hayatınızda hayatınızdaki yapı taşlarını oluşturuyor ve tuğlaları üstüste koyarak sağlam ve emin adımlarla ilerliyorsunuz. Düşündüğünüzden daha fazla zaman alan ve üstünüze her koldan gelen sorumlulukların altında kendinizi çok da yıpratmayın. Kendinize rahatlayacağınız, enerji dolacağınız anlar armağan edin. Şarj olmaya ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Ayın ilk yarısı günlük işler, koşturma, yapılması gerekenlerle dolu geçebilir. Aynı anda çok farklı birkaç konu üzerine yoğunlaşmanız gerekiyor. Neyseki size yardım etmeye, destek vermeye hazır çok yakın kişiler var. Onlardan destek alın. 14 Haziran sonrası yepyeni projeler gündeme gelebilir. İşyerinizi bu tarihten sonra tazeleyin, yeni eşyalar alabilir, hatta yeni bir yere taşınabilirsiniz. Herşeyin üstesinden gelecek bilgi ve deneyiminiz var. 26 Haziran günü geri harekete geçen Mars, maddi birikimlerinizle ilgili gelişmeler getiriyor. Atılım, cesaret, risk alma, hedeflere odaklanmayı sembolize eden gezegenin geri hareketi, yeteneklerini kısıtlayabilir. Bu dönemde biraz daha çaba sarfetmeniz gerekebilir. Özellikle maddi birikimlerinizle ilgili durumları dikkate alın. Alacaklı olduğunuz yerlerden gelecek paralar gecikebilir.

Kova

Ay boyunca Kova burcunda olan Mars, geçen aydan bu yana sizleri pek çok alanda destekliyor. Hedeflerinizi netleştirme ve üzerine gitme cesareti ve gücünü bulabiliyorsunuz. Enerji, atılım, cesaret ve fiziksel gücü de sembolize eden gezegenin bu konumu tüm ay boyunca devam edecek. Bunun yanında, yani Mars Kova burcunda ilerlerken 26 Haziran günü geri harekete başlayacak. İki ay sürecek bu konum, mücadele ettiğiniz konulardaki gücünüzü azaltabilir. Hedefleriniz, hayatta yapmak istediklerinizle ilgili karar değişiklikleri de yaşayabilirsiniz. Dış dünyadaki atılımlardan çok içe dönme, ne istediğinizi ortaya çıkarma üzerine yoğunlaşmanız işe yarayabilir. Ayın ilk yarısında aşk, keyif, yaratıcılık gündeminizde olacak. İlgi alanlarınıza zaman ayırın. Eğitim vermek, konuşma yapmak, sahneye çıkmak, entelektüel sohbetler sizi mutlu edecektir. 14 Haziran sonrası karşıt burcunuza geçen Venüs ilişkilerinizin rahatlaması, iletişimden daha fazla keyif almanız anlamına geliyor. İşyerinde, iş görüşmelerinde, toplantılarda veya çalıştığınız projelerde sizi eğlendiren, güldüren, neşelendiren kişilerin yanında olun. Venüs’ün bu konumu, aynı zamanda yeni işler, iş görüşmeleri ve ortaklıklar anlamına da gelebilir. Diğer taraftan partnerinizle olan ilişkinizin de canlanacağını söylenebilir. 28 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay, günlük işlerinizi düzene sokmanızı kolaylaştıracak. Kontrol edemediğiniz alanlara odaklanmayı bırakın. Kafanızda olayları kurup kaygılanmayı unutun.

Balık

Venüs sayesinde geçtiğimiz aydan bu yana pek çok alanda rahatladığınızı hissediyorsunuz. Yaratıcılığınızı tetikleyen konular gündeme geliyor. Kendinizi ifade etmek sizin için daha kolay. Eğitim verin, sunum yapın ve bu dönemi güzel değerlendirin. 14 Haziran sonrasında burç değiştiren Venüs işyerinizin güzelleşmesini, ofisinizin renklenmesini sağlayacak. Aynı zamanda size bağlı çalışan ekiple de ilgili olumlu gelişmeler var. Bu dönemde çalıştığınız projelerden keyif alacaksınız. İşinizi yaparken çevrenizden aldığınız titreşimler mutlu bir çalışan olmanızı da sağlıyor. Kendi işinizi yapıyorsanız güzel projelere hazır olun. 3-8 Haziran tarihleri arasında özel hayatınız ve ev düzeniniz konusunda bir denge yaratmanız gerekebilir. 26 Haziran günü geri harekete geçecek Mars, sezgilerinizi harekete geçiriyor. Geçmişte kalmış olayları kafanızda kurcalamayı bir kenara bırakın. Size zarar veremeyecek kişiler ve olaylar için kaygı duymanıza gerek yok. 13 Haziran günü gerçekleşecek yeniay sonrasında taşınma, evi yenileme, eşyalar alma gibi kararlar için uygun zamanlardasınız. 28 Haziran’daki dolunaya doğru giderken, önemli başarılar elde ettiğinizi farkedeceksiniz. Müşteri tekliflerinizin geri dönüşleri olumlu görünüyor. Sosyal alanda, dernek ve kulüpler gibi STK çalışmalarında önemli görevler alabilirsiniz. Kendinizi fazla yormamaya bakın.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?