Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler'den Haziran'21 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Haziran 2021 için burç yorumları

Koç

Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşleriniz ve eski arkadaşlarınızla ilgili konuların ön plana çıktığı bir aya girdiniz. Haziran ayında sözleşmeler, yazışmalar, kurumsal iletişim konularında temkinli adım atmanızda fayda var. Karşınıza çıkacak bazı tartışmalı konulardan uzak durmaya, olayları alevlendirmemeye çalışın. 3 – 28 Haziran tarihleri arası evinizde, özel hayatınızda, aile içinde daha keyifli zamanlar sizi bekliyor. Evle ilgili yenileme, evden çalışma zamanı. Evinizde her zaman olduğundan daha huzurlu hissedeceksiniz. 10 Haziran günü gerçekleşecek Güneş tutulması ve yeniay öncesinde iletişimde zorlanmalar olabilir. Bu tarihten sonraya yeni konulara başlamayı başarırsanız daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bu Güneş tutulması, geçmişte yapmış olduğunuz, emek verdiğiniz çalışmaların uzantısı olan yeni projelere ışık tutuyor. Geçmişle bağlantılı konularda 10 Haziran sonrası ilerleme fırsatlarınız yüksek. Geçmişte iş birliği yaptığınız kişiler ve eski müşterilerinizin kapılarını tıklatın. 12 Haziran sonrası sizin için eğleneli zamanlar başlıyor. Kendinizi çok daha dinamik, özgüvenli ve hareketli bulacaksınız. Flörtler, keyifli, eğlenceli zamanlar geliyor.

Boğa

Bu ayın belirleyici konusu sizin için maddi birikimlerle ilgili. Yatırım yapıp yapmama, alacaklarınızı, verdiğiniz borçları tahsil edebilme, geç ödenen maaşlar ve benzeri olaylar gerçekleşebilir. Paranızı doğru şekilde kullanabilmek için birkaç hafta daha düşünün. Kendinizi maddi olarak emniyette hissetmiyorsanız hiç telaşlanmayın, işler Temmuz ayında rayına girecek. Özellikle sizinle birlikte hareket eden, desteğini gördüğünüz kişiler, arkadaşlarınızın 3 Haziran sonrası daha da fazla yardımını görebilirsiniz. Bu tarihten itibaren kısa geziler, iş ziyaretleriniz de istediğiniz sonuçları elde ederek sonuçlanabilir. Boğa burcunun getirdiği temkinli hareket edebilme yeteneği ile riskleri göğüs pasıyla yumuşatabileceksiniz. 12 Haziran sonrası evin içinde bazı tadilatlar, evi güzelleştirmeye, daha renklendirmeye yönelik işler sizi bulabilir. Evinizle ilgileneceğiniz için bu tarihten sonra iş hayatınızı biraz yavaşlatmanızda fayda olabilir. Geri giden Merkür’ün 23 Haziran sonrası düzelmesi ile işler rayına girecek görünüyor. Bu tarihten sonra para konularında da daha akılcı kararlar vermeniz mümkün olacaktır. 

İkizler

Yılın belki de en önemli ayına giriyorsunuz. İkizler burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ve İkizler burcunun yöneticisi Merkür’ün geri hareketi pek çok alanda mücadele dolu günler getirebilir. Bu ay boyunca işyerinde ve özel hayatınızda sonradan tutamayacağınız sözler vermeye, eksik bilgi ile hareket etmeye eğilimli olabilirsiniz. Söyledikleriniz karşı taraf tarafından yanlış anlaşılabilir. Bilgi kirliliğine de çok dikkat edin. Eksik bilgilerle karar almamaya çalışın. Bu dönemin getirisi ise geçmişte düşündüklerinizi hayata geçirebilme fırsatlarının karşınıza çıkmasıdır. 10 Haziran’dan hemen önceki bir iki gün boyunca size rahatsızlık veren bazı şeyleri hayatınızdan çıkarın. Düşüncelerinizde de arınma zamanı. Endişe ve kuruntuları yok edin. Bu tarihten hemen sonra, Güneş tutulması ile birlikte yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Şans gezegeni Jüpiter bu ay kariyer hayatınızı koruyor. İstediğiniz görev veya şirket değişiklikleri yapabilirsiniz. 12 Haziran sonrası geziler, yazışmalar dolu günler sizi bekliyor. Etrafınızdan yardım alabilir, güçlü arkadaşlarınızın desteğini görebilirsiniz. 3-28 Haziran tarihlerinde Yengeç burcunda olacak Venüs, size maddi açıdan fayda sağlayacak. Bu dönemde bir yerlerden beklediğiniz paraya kavuşabilirsiniz. Ek gelir kazanabilir, ücretinizi artırabilirsiniz.

Yengeç

Ay boyunca tam olarak ortaya çıkmayan, sizin aklınızı kurcalayan konular peşinizde olacak. Kuruntuları bir kenara bırakmanızda fayda var. Bu ayın sonlarına doğru, odaklandığınız kaygıların aslında ne kadar boş olduğunu göreceksiniz. İşyerindeki dedikodulara aldırmayın. 3-28 Haziran tarihlerinde burcunuzda bulunacak Venüs, ilişkilerinizde olumlu bir hava getiriyor. İyilik, güzellik, estetik ve çekicilikler ilgili görülen Venüs burcunuzdan geçerken sosyal anlamda beğeni kazanır, görüşmelerdeki ikna yeteneğinizi iyi kullanabilirsiniz. Venüs, başkaları tarafından çekici bulunmanızı da sağlayacaktır. Bu kadar beğeni kazanacağınız günlerde kişisel imajınıza özen göstermenizde fayda var. 12 Haziran sonrası atılım gezegeni Mars, ısrar ettiğiniz takdirde kazancınızın artacağını söylüyor. Maddi birikimlerinizle ilgili harekete geçme zamanı. Ücretinize zam isteyin, müşterilerinize teklifler götürün. 24 Haziran günü Yengeç – Oğlak karşıtlığında gerçekleşecek olan Dolunay o hafta boyunca hayatınızdaki her şeyi apaçık görmenizi sağlayacaktır.

Aslan

Gelecek planlarınızın, hayattan beklentilerinizin değiştiği bir dönemdesiniz. Sosyal faaliyetler, gruplarla iç içe olacağınız çalışmalar sizi bekliyor. 10 Haziran Güneş tutulmasının ve geri giden iletişim gezegeni Merkür’ün etkisi ile eski dostlarla bir arada dirsek temasında idealleriniz için çalışabilirsiniz. 12 Haziran sonrası Aslan burcunda bulunacak Mars size cesaret ve fiziksel enerji verecektir. Hareketli, hedef odaklı günler sizi bekliyor. İsteklerinize doğru atılım yapabilir, riski kolayca alarak cesur adımlarla ilerleyebilirsiniz. İş başvuruları, müşteri teklifleri, yeni başlangıçlar için uygun zamanlar. 24 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay ofisiniz, işyeriniz ve yaptığınız görevlerle ilgili bazı şeyleri görmeniz gerektiğini söylüyor. 28 Haziran sonrası Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile hayattan daha fazla keyif alacak, eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Yaratıcı ve muzip tarafınız ortaya çıkıyor. Hem Mars hem de Venüs’ün burcunuzda olması, cesaretle yeni ilişkilere, yeni işlere yelken açabileceğinizi, kendinizi en iyi şekilde gerçekleştirebileceğinizi vurguluyor. 

Başak

Bu ay kariyeriniz, iş hayatınızın genel gidişatı, itibarınız, kişisel imajınız ile doğrudan ilgili olaylar karşınıza çıkabilir. 10 Haziran günü gerçekleşen Güneş tutulması, görevinizde, ünvanınızda değişimler yaratabilir. Eskiden yapmış olduğunuz bir işe geri dönebilirsiniz. 3-28 Haziran tarihlerinde Venüs’ün etkisi ile sosyal alanda aktif günler sizi bekliyor. Dostlarla, arkadaşlarla, iş çevresi ile yakın temasa geçin. Tanışıklıklar, görüşmeler ağırlık kazanıyor. Sevilen birisiniz. Venüs’ün aktif olduğu tarihlerde evde oturmak yerine davetlere katılın. Sosyal olma zamanıdır. 24 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay ise bugüne dek yaptıklarınızla ilgili ön plana çıkabileceğinizi, eserlerinizi başkalarına da gösterebileceğinizi söylüyor. Varsa çocuklarınızla ilgili beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Ünvanınızdaki yenilenmeler kafanızı biraz karıştırmış olsa da Temmuz ayında işlerin rayına gireceğini bilin. Şans, bolluk, bereket gezegeni Jüpiter’in karşıt burcunuzda olması, ay boyunca varlıklı, rahat, iyi ahlaklı kişilerden fayda göreceğinizi söylüyor. 

Terazi

Kendinizi geliştirmek bu yıl en çok odaklandığınız konu. Farklı felsefeleri keşfetmek, uzaklardaki kültürleri öğrenmek istiyorsunuz. İletişim gezegeni Merkür, uzaklardan gelecek haberlerin gecikebileceğini söylüyor. Yazılı ve sözlü iletişimde, kazalara neden olmamak için yazdıklarınızı göndermeden önce birkaç kere okuyun. Her zaman edebiyat ve yazarlık konularında yetenekli olsanız da, bu aralar ifadelerinize özen göstermenizde fayda var.  24 Haziran günü iş ve ev dengesini kurmanız gerektiğini size hatırlatan bir dolunay geliyor. Evde bazı değişiklikler yapmak gerekebilir. Kariyerinizde ilerliyorsunuz. Diğer taraftan özel hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi dış dünyadan biraz uzak tutabilir. 

Akrep

3-28 Haziran tarihlerinde yurt dışı, uzaklar, yabancılarla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. Bu alanlarda beklediğiniz haberler iyi sonuçlanacaktır. Yabancılarla çalışıyorsanız, veya çalışmayı düşünüyorsanız atılım yapmanızın uygun olduğu zamanlar. Kişisel gelişim, öğrenme, hayatı keşfetme…İşte bunlar ay boyunca fırsatların olduğu konular. Kendinizi fazla yormadan hareket edin. Bu ay eşiniz, partneriniz veya ortağınız ile birlikte paraları birleştirip yatırım yapma kararı verme eğiliminde olabilirsiniz. Veya ortak paralarla ilgili ne yapacağınızı tam olarak bilemeyebilirsiniz. Maddi ve manevi paylaşımlarınızın, özellikle en yakınınızda olanlarla ortak konuların netleşemediği günler içindesiniz. Hızlı karar almaya çalışmayın. Miras konuları, başkalarından beklediğiniz paralar gecikebilir. En yakınınızdakilerle geçinemediğinizi düşünseniz de biraz zaman tanıyın. Hem kendinize, hem de yakınlarınızdakilere. Özel ve iş hayatındaki yakınlarınızla aranızın soğumaması için olayları alttan almaya bakın. 24 Haziran sözleşmelerin üzerinde çalışmak ve doğru kararları almak için uygun bir tarih. 

Yay

İletişim ve ilişki yönetiminin ön planda olduğu bir ay sizi bekliyor. Eski tanıdıkları görebileceğiniz, geçmişte sıkı fıkı olduklarınızla tekrar karşılaşma fırsatı bulacağınız bir ay. 10 Haziran sonrası yeni kişilerle tanışmak için güzel günler var. Eşiniz veya ortağınızın bu ay kafası biraz karışık olabilir. İşyerindeki kişilerden alacağınız bilgiler tam sağlıklı olmayabilir. Bilmeden veya bilerek size eksik, yanlış bilgiler getirebilirler. Karşı tarafın kararsızlıkları, sözünden dönme eğilimi nedeniyle, iş değiştirmek, yeni bir başlangıç yapmak için biraz beklemeniz uygun olabilir. Kısacası bu ay size verilen sözlere tam olarak, kontrol etmeden güvenmeyin. 3-28 Haziran tarihleri arasında eşiniz veya ortağınız ile beraberce maddi bir yatırıma girebilir, başkalarına borç verebilir, ortak işlere girişebilirsiniz. Duygusal anlamda partnerinizle daha yakın olduğunuzu hissedecek ve mutlu olacaksınız. 24 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay, maddi birikimlerinizle ilgili kararlar almanızı sağlayacak. Bu tarihten sonra risk alabilir, cesaretle harekete geçebilirsiniz.

Oğlak

Bu ay işyerinde hareketli zamanlar sizi bekliyor. Özellikle zihinse olarak çaba sarf etmenizi gerektiren projeler üzerinde çalışırken, teslim tarihlerini atlamayın. Gecikme ihtimaline karşı işlerinizi birkaç gün önceden bitirecek şekilde planlamanızda fayda var. Ofise ve eski görevlerinize, eski çalışma temponuza tam olarak dönüyorsunuz. 10 Haziran sonrası size farklı ek görevler de verilebilir. Ya da geçmişte yapmış olduğunuz bir iş tekrar gündeme gelebilir. Size bağlı çalışan ekip iyi niyetli olsa da, yaptıkları bazı hatalar kontrol ve düzeltme bekliyor. 3-28 Haziran tarihleri arasında karşıt burcunuzda yer alan Venüs, ilişkilerinize güzellik, estetik bir ruh kazandırıyor. Varsa eşiniz veya sevgilinizin de hayatındaki olumlu gelişmeler, sizi mutlu edecek. Venüs’ün bu konumu iş görüşmelerinde, tekliflerinde olumlu sonuçların geleceğini vurguluyor. Venüs, sizin ilişkileriniz için çalışırken, iş görüşmeleri yapın. 24 Haziran günü Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay, ilişkilerinizde, özel ve iş hayatınızda her şeyin görünür olmasını sağlayacak. İlişkinizin ne yöne gideceği konusunda karar vermenizde fayda var. Dolunay, iş, kariyer, ilişki alanlarında tüm seçimlerinizi netleştiriyor olacak. 

Kova

Bu ay iletişim gezegeni Merkür’ün geri hareketi aşk, flörtler, eğlence gibi konularda düşüncelerinizin değişken olduğunu, kararsızlıklar içinde bulunduğunuzu söylüyor. Sunum yapmak, eğitim vermek, başkaları önünde konuşma yapmak durumundaysanız önceden iyice çalışmaya bakın. Bu ay spekülatif yatırımlardan, şans oyunlarından uzak durun. Eskiden birlikte olduğunuz özel biri ile tekrar karşılaşma olasılığınız da yüksek görünüyor. 10 Haziran günü aşk, çocuklar, yaratıcılık gibi konuların tetikleneceği Güneş tutulması sırasında tüm bu konularla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Şans, bolluk, bereket ve fırsatlarla ilintili gezegen Jüpiter’in bu ayki konumu maddi anlamda şansa işaret ediyor. Aslında geçtiğimiz ay ortasında başlayan ve Temmuz ortasına dek devam edecek olan bu transit, maddi ve manevi güvencede hissetmenizi de sağlayacaktır. 24 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay kuruntuları bir kenara bırakarak gerçek dünyaya odaklanmanızı söylüyor. Günlük işlerin içine girin, çalışın ve hayatı Dolunay ışığı altında olduğu gibi kabul edin. Kontrol etmeye çalışmadan akışa teslim olun. 12 Haziran sonrası Mars’ın konumu ilişkilerde hareketlilik verecektir.

Balık

Ay boyunca ev ve özel hayatınızla ilgili konularda aklınız biraz karışık olabilir. Evde yapılacakları unutabilir, ihmalkarlıklarda bulunabilirsiniz. Eve bu dönemde yeni bir şey almamak, gündemde olsa bile taşınma gibi işleri sonraya bırakmakta fayda var. Aile içinde yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Kimseyi kırmadan, en uygun şekilde geçinmeyi sağlayarak hareket ettiğinizde karlı çıkarsınız. 23 Haziran gününe dek geri harekette olacak iletişim gezegeni Merkür size küçük akıl oyunları oynayabilir. 24 Haziran günü gerçekleşecek Dolunay etkisini olumlu yönde bir hafta kadar sürdürecektir. İdealist konular, kulüpler, derneklerle ilgili çalışmalarınızın iyi yönde ilerlediği, dostlarınızın desteğini gördüğünüz bir dönem içindesiniz. Venüs 3-28 Haziran tarihleri arası yaratıcılık, aşk, hayattan keyif alma alanlarında size ışık tutuyor. Venüs sayesinde başkalarına ruhsal anlamda ilham verebilirsiniz. Mars 12 Haziran sonrası günlük temponuzu oldukça artıracaktır. Bu dönemde çok zengin gıdalar tüketmemeye bakın. Yaratıcı çalışmalar için kolları sıvama zamanıdır. 

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?