Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler'den Kasım'20 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Kasım 2020 için yaptığı burç yorumları

Koç

İlişkilerin rayına girdiği bir ay başlıyor. Bir süredir size karşı verilen sözler tutulmuyor, bir türlü karşı taraftan gerekli cevapları alamıyordunuz. Oysa şimdi 3 Kasım sonrası iletişim gezegeni Merkür’ün geri hareketi sonlandırması ile iletişimde işler düzelecektir. 3-10 Kasım tarihleri arası beklediğiniz haberler, samimiyet ve olumlu yaklaşımı çevrenizden görebilirsiniz. Koç burçlarını 10 Eylül gününden bu yana zorlayan Mars gerilemesi ise 13 Kasım günü son bulacak. Mars Koç burcunda düzeliyor. Bu tarih sonrasında, yıl sonuna dek hedefleriniz için vereceğiniz mücadelede başarı sizi bekliyor. Ayın en heyecanlı ve büyük olayı 30 Kasım günü gerçekleşecek Ay tutulması. 20 Kasım sonrası kendini iyice hissettirecek olan tutulma günlerinde özellikle iletişim, seyahat, uzaklarla bağlantılı işlerde gökyüzü size destek oluyor. Her şeyin su gibi aktığını hissedeceksiniz. Doğru kararları alarak ilerliyorsunuz. Hareketli ve sosyal bir dönem başlıyor.

Boğa

Ayın ilk haftası işyeri, size bağlı çalışanlar ve yapılması gerekenler konusunda biraz gergin olabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, planların bozulması karşısında esnekliğinizi koruyun. 10 Kasım günü karşıt burcunuzda geçecek iletişim gezegeni Merkür ikili çalışmalara işaret ediyor. Biriyle kafa kafaya verip önemli bir çalışmanın üstesinden geliyorsunuz. Bu eşiniz de olabilir. 21 Kasım günü iyicil gezegen Venüs’ün karşıt burcunuza geçmesi ise birkaç hafta boyunca biraz baskıcı insanlarla bir arada olacağınızın bir göstergesi. Özel ve iş hayatınızda her şeyinizi öğrenmek isteyen yakın çalışma arkadaşlarınızla bir aradasınız. Bu tarih sonrasında eşinizin veya ortağınızın da işlerinde iyileşme söz konusu. 20 Kasım sonrasında Ay tutulması etkisi altındayız. Bu tarihten itibaren iki hafta boyunca ortaklaşa bir yatırım, para yönetimi veya iş kurma konularında büyük kararlar sizi bekliyor. Çekinmeden içinizden gelen kararları rahatça alabilirsiniz

İkizler

Ay boyunca sisler bulutlar yavaş yavaş aralanıyor. Her geçen hafta kendinizi daha da iyi hissediyorsunuz. Ayın ilk haftası iletişim gezegeni Merkür’ün düzelmesi ile keyif aldığınız konulara geri dönüyorsunuz. Çocuklar, aşk, hobileriniz tekrar hayatınızı aydınlatmaya başlayacak. Ay ortasından itibaren ise, bir süredir sürüncemede olan sosyal ilişkilerinizde olumlu gelişmeler başlıyor. İdealist halinizi bir süredir askıya almıştınız. Ay ortasından itibaren yeni gelecek planları yapmanız, mesleki gruplar içinde daha aktif olmanız mümkün olacaktır. Dış dünyada yerinizi alın. Ayın en önemli gökyüzü olayı ise 30 Kasım gününde gerçekleşecek İkizler burcundaki Ay tutulması. 20 Kasım sonrası hissetmeye başlayacağınız bu önemli transit sırasında iş ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde büyük gelişmeler var. hoşlandığınız biriyle büyük bir ilişki başlayabilir. Diğer taraftan hayatınızda herşey apaçık ortaya çıkıyor. Bu derece net gerçekleri görmüşken yapmanız gereken şey doğru kararı vermek olacaktır. İş değişikliği düşünüyorsanız ayın ikinci yarısı tam sırası.

Yengeç

Kariyerinizde ve ev hayatınızda eş zamanlı olarak gelişen belirsizlikler bu ay yavaş yavaş duruluyor. Öncelikle özel hayatınız, aile içi karmaşalar ayın ilk haftasında Merkür’ün düzelmesi ile son buluyor. 5-6 Kasım sonrası evinizle bağlantılı kararları daha doğru bir şekilde verebilir, sağduyulu davranabilirsiniz. Kariyerinizdeki gerilemelerin son bulması, hedeflerinizi belirleyebilmeniz, ünvanınızın netleşmesi ise Kasım ortasından itibaren gerçekleşecektir. Kariyer anlamında bu tarihten itibaren yeni ve güzel tekliflere alabilirsiniz. 20 Kasım sonrası ise hayattan daha fazla keyif alacağınız, ilgi alanlarınıza yönelebileceğiniz şartlar oluşuyor. Venüs sizi aşkta da destekleyecek. Ayın en önemli gökyüzü olayı ise 30 Kasım günü gerçekleşecek Ay tutulması. Kendiniz 10 gün önceden hissettirecek olan bu tutulma size işyerinde farklı bir çalışma ortamı getiriyor. İşyerinizin fiziki olarak yeri, ofis ortamı, ekipte yenilenmeleri bekleyebilirsiniz. Kontrol edemediğiniz konulara odaklanmayın ve dedikodulara kulaklarınızı tıkayın. Sağlığa dikkat. Tutulma sırasında doktor kontrolleri doğru sonuçlar verecektir.

Aslan

Size her zaman destek olan kişilerden bir süredir yeterli yardımı alamıyorsunuz. Kasım ayında işler yavaş yavaş düzeliyor. Öncelikle 5 Kasım sonrasında yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili olumlu gelişmeler var. Komşularla ve yakın arkadaşlarınızla aranız düzeliyor. Bu tarihten sonra sahaya çıkmak, müşteri görüşmeleri yapmak, sosyal medyada etkin olmak da başarı getirecektir. Kasım ayının ortasından itibaren uzaklarla bağlantılı konular, yurt dışı işlerinizde açılma olacaktır. Medya, reklamcılık gibi konulardan sorumluysanız işleriniz ay sonuna doğru oldukça güzel gelişmelere sahne olacak. Akademik olarak kendinizi geliştirmek, hayat felsefenizi oluşturmak için de Kasım ayının ikinci yarısı mükemmel günler içeriyor. 30 Kasım günü gerçekleşecek Ay tutulması 20 Kasın sonrasında kendini hissettirecek. Herşey hızlanıyor. Sosyal çevrenizin genişlediği, yaptıklarınızın görünür hale geldiği bir dönem başlıyor. Ay sonuna doğru meslek gruplar ve iş çevrenizle ilgili büyük gelişmeler, teklifler bekleyebilirsiniz.

Başak

Son günlerde maddi birikimlerinizle ve yatırım konularıyla ilgili olarak kafanız oldukça karışık. Ekim ayı bu anlamda zor geçmiş olabilir. 5 Kasım sonrası paranızı doğru şekilde değerlendirebilir, yeni bir iş modeli kurabilirsiniz. 10 Kasım sonrası ve özellikle 20 Kasım’dan sonra müşterilerle bağlantılı tanıtım çalışmalarına hız verin. Sahada olun. Sosyal medya ve diğer iletişim kanallarını kullanarak daha başarılı olabilirsiniz. Kasım ayının ikinci yarısında yatırım kararları almanız daha akılcı olacaktır. Atılım gezegeni Mars’ın 10 Eylül gününden bu yana sürdürdüğü geri hareketi 13 Kasım günü son buluyor. Bu tarihten itibaren ortaklaşa yatırımlar, miras konuları çözülebilir, mal paylaşımları doğru bir şekilde yapılabilir. 30 Kasım günü İkizler burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri 20 Kasım gününden itibaren hissedilecektir. Kariyerinizde bir arayış içindesiniz ancak belirsizliklerle mücadele ettiniz. İşte şimdi yani 20 Kasım sonrası her şey netleşiyor. Bir sözleşmeye imza atmaktan çekinmeyin. Yeni projeler, yeni bir kariyer tam size göre. İşleri hızlıca gelişecektir.

Terazi

Terazi burcunda bir süredir geri harekette olan iletişim gezegeni Merkür sizi zor durumlarda bırakmış olabilir. Verdiğiniz sözü tutamama ya da yanlış anlaşılmalar yüzünden canınız biraz sıkkın olsa da iyi bir haberimiz var: 5 Kasım sonrası Merkür’ün bu etkisi düzeliyor. Her zamankinden daha da rahat düşünebildiğiniz, işyerinde empatinizle fark yarattığınız bir dönem başlıyor. Diğer taraftan sebebini hiçbir şekilde anlamadığınız bazı ilişki sorunlarının da Kasım ortasından itibaren çözüleceğini söyleyebiliriz. 10 Eylül sonrası karşıt burcunuzda geri harekete başlayan Mars artık düzelmiş olacak. İkili ilişkilerde yine talepkar olan ve sizi sürekli dürten kişilerle bir arada olsanız da dürüst olduklarına güvenebileceksiniz. Hatta Kasım ayının ikinci yarısında iş tekliflerini de bekleyebilirsiniz. 20 Kasım sonrası para konularında doğru yatırımı yapabileceksiniz. Hem Venüs hem de Merkür sağduyulu yatırımlar yapabileceğinizi vurguluyor. 30 Kasım günü gerçekleşecek Ay tutulması, on gün önceden başlayarak kendinizi geliştirmenizi sağlayacak. Uzaklarla olan iletişim, yurt dışı seyahatler ve yakın çevrenizle yazılı sözlü iletişin konularında kararlar vereceksiniz. Bir akademik programa da yazılabilirsiniz. Bu dönemde müşteri teklifleri vermeniz de başarı getirecektir. İmza atmaktan çekinmeyin.

Akrep

Bir süredir kendinizi eliniz kolunuz bağlı hissediyorsunuz. Sanki sesinizi kimse duymuyor. Bir akvaryumun içinden dışarı bağırıyor ama sesinizi duyuramıyorsunuz. İşte bütün bu olumsuz koşullar yavaş yavaş yok oluyor. Öncelikle kaygı ve kuruntularınızdan 5 Kasım sonrasında kurtulabilirsiniz. Diğer taraftan hayatla savaşma, karar verebilme gücünüz Kasım’ın ikinci yarısında yerine geliyor. Mücadele edebilme, hedeflerinizi belirleyebilme gücüne sahipsiniz. Sizi seven ve üzülmenizi istemeyen kişiler çevrenizde. Onlara her zaman teşekkür edin. 20 Kasım sonrası burcunuza geçen iyicil gezegen Venüs, para konularında doğru koku almanızı, doğru yere yatırım yapabilmenizi sağlayacak. Aynı zamanda ilişkilerinizde daha samimi, yakın bağlantılar kurmanız, özel hayatınızdaki ilişkinizden tatmin olmanız da mümkün olacak. 30 Kasım günü gerçekleşecek Ay tutulması ortaklaşa yatırımlarınıza dikkat çekiyor. Eşinizle veya işyerindeki ortağınızla büyük bir yatırım kararı alabilirsiniz. Ortak paraları ilgilendiren bu dönemde ne olursa olsun doğru kararı alabilmeniz çok kolay.

Yay

Sosyal çevrenizin kısıtlandığınız, kendinizi ifade etmenizin ve hayattan keyif almanızın zorlaştığını düşünüyorsunuz. Ekim ayında fazla asosyal kalmış olabilirsiniz. Koşullar yavaş yavaş düzeliyor ve istediğiniz rahatlık ve özgürlük günler geçtikçe size doğru geliyor. Öncelikle 5 Kasım sonrası sosyal çevre anlamında daha rahat olduğunuzu hissetmeye başlıyorsunuz. Gelecekle ilgili ideallerinizi tekrar bulmanız, geleceğe umutla bakmanız mümkün olacak. Kasım ayının ikinci yarısına geçtiğinizde ise yaşamdan, yaptıklarınızdan, hobilerinizden daha fazla keyif alıyorsunuz. 30 Kasım günü gerçekleşecek Ay tutulması doğrudan sizinle ilgili. İkizler-Yay karşıtlığında gerçekleşecek bu tutulma doğru kararları almanızı sağlayacak. Özellikle işyerinde ve aile içi ilişkilerde bazı şeyleri daha açıkça görebilmeniz mümkün olacak. Önemli bir iş teklifi alabilirsiniz. Eğer iş değiştirmek istiyorsanız 20 Kasım sonrası başvurularda bulunun. Kasım ayının sonlarına doğru etrafınızdakilerle olan iletişimde gerilmeden akılcı kararları vermeye çalışın. Sürüncemede giden konularda net seçimler yapmanız hayatınızı rahatlatacaktır.

Oğlak

Bir süredir hem evde hem de kariyer alanında zorlanmalar, gecikmeler, iletişim kazaları yaşamış olabilirsiniz. İyi niyetle de olsa yanlış anlaşılmalar da canınızı sıkmış olabilir. 5 Kasım sonrası yavaş yavaş iş hayatınızda rahatlama hissedeceksiniz. Doğru bir yol çizmeniz, iyi projelere girmeniz mümkün olacak. Kasım ayının ortasından itibaren ev ve aile düzeninde doğru kararları verebilirsiniz. Eğer bir ev değişikliği düşünüyorsanız bu tarihten sonra seçiminizi netleştirin. Aile içindeki karmaşa da Kasım ayının ikinci yarısında son bulacaktır. 20 Kasım sonrasında sosyal çevreniz, iş çevrenizdeki güzel gelişmeler mutlu olmanızı sağlayacak. İster fiziki isterse sanal şekilde dostlarınıza yakınlaşın. İdeallerinizi hatırlayarak geleceğe doğru hedeflerinizi belirleyin. 30 Kasım günü gerçekleşecek Ay tutulması işyeri, görevler, üzerinde çalıştığınız işlerle ilgili. Yeni görevler, projeler sizi bekliyor. Bu dönemde size bağlı çalışanların sayısı artabilir. Kontrol edemediğiniz konulara kafa yormak yerine somut olaylarla ilgilenin. Sağlık kontrollerini ayın son haftası ihmal etmeyin.

Kova

Çevrenizdeki kişilerin hayatındaki aksaklıklar sizi de bir anlamda etkiliyor olabilir. Doğrudan sizinle ilgili olmayan konulara karşı aşırı duyarlı olmayın. Kendi hedeflerinizi belirlemeye çalışın. Kariyer anlamında kendinizi çok da istediğiniz bir ortamda bulmadığınız kesin. İş değiştirmek, farklı şeyler yapmak istiyorsunuz. İş çevreniz size yozlaşmış görünebilir. Ancak henüz tam da ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Belirsizlik ortamı bir yılbaşına doğru son bulacak. Ama öncesinde bu ay sonu gerçekleşecek Ay tutulmasında sosyal anlamda yeni çevrelere gireceksiniz. Sosyal çevreniz genişledikçe, kendinizi ifade etmekten de keyif alacaksınız. Fikirlerinizle, bilginizle etrafınızdakileri etkileyeceksiniz. Bu anlamda hobilerinize yönelin. İşinizin sıkıcı tarafları yerine biraz da keyifli alanlara dokunun. Özellikle 30 Kasım günü gerçekleşecek tutulmaya doğru giderken yaratıcı yönünüz çok kuvvetleniyor. Hayatı daha fazla seviyorsunuz. Diğer taraftan uzaklarla iletişim ve medya projeleri yapıyorsanız işler 5 Kasım sonrasında düzeliyor. 15 Kasım sonrası ise yazılı ve sözlü iletişimde, imza atmakta ve sahada olmakta yarar var.

Balık

Temmuz ve Ağustos aylarında kazandığınız paranın bir kısmını harcamak durumunda kaldınız. Üstelik de 10 Eylül ve sonrasında maddi birikimlerinizde ciddi bir azalma da oldu. Güzel bir haberimiz var. 15 Kasım sonrasında kazancınızın çok artacağı, büyük projelerden para kazanabileceğiniz koşullar oluşuyor. Bu tarihten itibaren para isteme konusunda çekimser olmayın. Hatta ısrarcı olun. 5 Kasım sonrası Merkür’ün düzelmesi ile ortaklaşa yatırımlar, eşiniz veya ortağınızda paylaştığınız maddi veya manevi değerler üzerinde daha akılcı kararlar verebilirsiniz. Bir süredir bu konularda kafanız karışmıştı. Önce 10 Kasım’da Merkür, daha sonra 20 Kasım günü de iyicil gezegen Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi medya, iletişim ve kendinizi geliştirmek konularında destek alacağınızı gösteriyor. Eğer iletişim projeleriniz varsa bu tarihlerden sonra göz önünde olabilirsiniz. Yine aynı şekilde bu tarihlerde yurt dışı bazlı projeler, seyahatler, planlar yapabilirsiniz. 30 Kasım günü gerçekleşecek Ay tutulması iki alanda denge ihtiyacını ortaya çıkarıyor. Bir tarafta ev, aile, özel hayatınız, diğer tarafta ise dış dünya, itibar ve kariyeriniz… işte bu alanlarda doğru dengeyi kurmak, gerekli kararları almak önemli. Size iş teklifleri gelmeye başlayabilir. 20 Kasım sonrası taşınmak, eşyaları yenilemek, aile düzeninde bazı değişikliklere gitmek isteyeceksiniz.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?