Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon

Ay Güneş Astroloji'den Kasım'22 Astroloji Bülteni

Kasım ayı nasıl geçecek? Ay Güneş Astroloji sizler için yorumladı

Koç

Kontrolsüz güç, güç değildir sözünü aklımıza tutarak ilerleyeceğimiz bir ay olacağı kesin. Ekimin son günlerinde başlayan Mars retrosu ile, kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Bu dönemde kendinizi ifade etmeye çalışırken daha fazla efor sarfetmeye özen göstererek, sakin kalmanız gerekiyor. 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan tutulma ile birlikte, özellikle finansal konularda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Bir süredir istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz maaş artışı ya da prim gibi konular gündemde olabilir ancak yatırımlarınıza da bir o kadar dikkat etmeniz gereken bir dönem olduğunu ve güvenli alandan uzaklaşmadan, minimum risk ile hareket etmenizi tavsiye ederim. Ayın ikinci yarısında tatil planları veya uluslararası bir şirkette çalışıyorsanız yurt dışı bağlantılı yolculuklar gündemde olacak.

Boğa

Bir süredir gelir kaynağınız olan konu ile ilgili bir süredir yaşadığınız belirsizliklerden ve canınızı sıkan gerçeklerden kaçmayın. Artık doğrusu veya yanlışı ile bu konularla yüzleşmenin iyi olacağı dönemlerdesiniz. Bununla alınganlık göstermeden yüzleştikçe önünüzün daha fazla açılacağını göreceksiniz. Siz her ne kadar istikrarı sevseniz de, Uranüs etkisinin değişimi başlattığı bir döneme giriyorsunuz. Ayın başlarında köklü bir değişim yaşamanız ve hayatınızla ilgili bir dönemi kapatıp yeni bir döneme başlamanız oldukça mümkün. Kendinizi daha hiç hazırlama fırsatı bulmadan değişim kapınızı çalacak. Bu konuda birisi size teşvik edebilir ya da bu ortaklı bir durum olabilir. Geçtiğimiz dönemlerde gösterdiğiniz emeklerin karşılığını almak için bu dönemde harekete geçmeniz şart.

İkizler

Başkalarından çok kendinizi düşünmeniz gereken, hem ruhsal hem de bedensel farkındalıklarınızın arttığı ve sağlığınıza daha fazla önem verdiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sadece fiziksel bir değişim düşünüyorsanız bu konuyu önümüzdeki yıla ertelemeniz faydalı olacak. İş ortamınız veya yakın çevrenizde aykırı düşünceler size bir süre zorlayabilir. Keskin davranmamaya, sizin hakkınızda konuşanlara kulak asmamaya, özellikle iş ortamınızda gereksiz rekabete girmemeye dikkat edin. Yeni başlangıçlar yapmak yerine, yarım bıraktığınız projeleri tamamlamaya odaklandığınız bir dönem olarak değerlendirin. Sakin olmaya ve uykunuzu iyi almaya çalışmanız bu dönemi keyifle atlamanız için oldukça faydalı olacak.

Yengeç

Kariyerinizle alakalı değişken bir dönem içerisinde olacaksınız. Karşınıza farklı fırsatlar çıkabilir ancak bu dönemde acele etmeden, planlayarak ve mevcut koşulları gözden geçirerek ilerlemeniz gerekecek. Daha çok sosyalleştiğiniz, kalabalıklara katılmak istediğiniz ve özellikle toplumu ilgilendiren konularda başlattığınız projeler varsa bu konulardaki fırsatları güzel değerlendirerek parladığınız bir dönem olabilir. Canınızı sıkacak olan konuşmalardan, olumsuz yorumlardan uzak durun, siz kendinize güvenin ve fevri davranmadan hakkınızı koruyun.

Aslan

Çok uluslu firmalarda çalışanlar ya da yurtdışı bağlantılı iş yapanlar ya da yurtdışında çalışmayı isteyenler için temkinli olmalarını gerektiren döneme girdik. Çok acele hareket etmek ve projeleri hızlandırmaya çalışmak yerine, biraz daha düşünerek tercihler yapmanız gerekecek. Bu sene kariyer hayatınızda oldukça inişli çıkışlı durumlar yaşayıp çalıştınız. Kariyerinizle ilgili gelişmeler özellikle ayın ilk yarısında size şaşırtmaya devam edecek. Yeni bir sorumluluk alanı ya da iş değişimi gibi bir gelişme söz konusu olabilir. Bununla birlikte yoğun bir dönemden geçerek, özel hayatla iş hayatı dengesini biraz bozacağınız bir dönem olsa da, bunun karşılığını almamanız için bir engel yok. Yaratıcılığınızı kullanarak, yeni bir düzen başlatmak konusunda şansınız açık.

Başak

Elde ettiğiniz başarılar sonrasında hak ettiğiniz ödemelerin yapılması konusunda aksilikler ya da gecikmeler yaşanabilir. Bu konuda hiç endişe etmeyin, çünkü sadece düşündüğünüzü değil, hak ettiğinizi fazlasıyla alacağınız bir dönemdesiniz. Yöneticilerinizle olan iletişimlerinizde titizliğinizi koruyun.  Yeni bir şeyler öğrenmekten keyif aldığınız, hatta geçmişte başladığınız bir eğitimde uzmanlaşmaya yönelik adımlar atabileceğiniz bir dönemdesiniz. Eğitim/akademi alanında uzmanlaştıysanız, güzel sürprizlere kapınız açık olsun. Bununla birlikte iş nedeniyle sürpriz seyahatler de söz konusu olabilir. Eğer yolculuğa çıkarken aracı kullanan kişi siz olacaksanız, dikkatinizi korumaya özen gösterin.

Terazi

Para ile ilgili önemli gündemleriniz söz konusu olabilir. Eğer finans alanında çalışan biriyseniz, enerjinizi düşürmeden devam etmeniz bu dönemin sonunda size yüksek getirileri olacak. Kredi konularında bir hareketlilik söz konusu olabilir ya da beklemediğiniz bir yatırımın getirisini görebilirsiniz. Ilk planda tatsız gibi görünen tüm gelişmeler ilerleyen dönemlerde size iyi bir dönüşüm sağlayabilir. Eğer ortaklı iş yapıyorsanız ve ortağınızla aranızda mesafeler varsa, bu dönemde anlaşmazlıklar ya da değişimler yaşanması mümkün. Sağduyulu davranarak bunu aşabilir ya da başka bir ortakla hayatınıza devam edebilirsiniz. Genel olarak attığınız adımlarda, hukuki olarak gözden kaçırdığınız detayların olmaması için dikkatli davranmanız gerekebilir.

Akrep

Akrepler için büyük dönüşüm zamanı. Kasım başında yaşanacak olan tutulma ile birlikte, büyük değişimler söz konusu. Öncelikle, ikili ilişkileriniz ve ortalıklarınızda yeni bir dönemin başlangıcı söz konusu, mevcut ilişkilerinizi sonlandırabilir veya daha üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Sağlıklı yaşam ve spor konularında kendinizi daha halsiz ve isteksiz bulabilirsiniz. Bu dönemlerde kilo almanız da mümkün. Ay başında tanışacağınız yeni insanlar sizi özellikle iş hayatında ve finansal konularda başka kapıların açılmasını ve yeni fırsatların doğmasını sağlayabilir. Tüm bunlar yaşanırken, gündelik rutin konularda ise işlerde bazı aksilikler ve sürprizler masraflarınızın artmasına ve ekstra ödemelere sebep olabilir.

Yay

Yeni bir iş kurmak ya da yeni bir hobiye başlamak için doğru zaman olmayabilir. Bu dönemde ikili ilişkilerinizden beklediğiniz desteği görmekte de güçlük çekmeniz oldukça olası. Üstüne gitmeden kendinize odaklanın ve rutininizi bozmayın. Gündelik hayatınızdaki işlerinizde de aceleci olmadan, dikkati koruyarak hareket edin. Kazalara açık olduğunuz bir dönemdesiniz, bu ay trafiğe çıkan Yayların ekstra dikkatli olması ve sakin kalması önemli olacak. Bu dönemi dikkatli davranarak kolaylıkla atlatabilirsiniz.

Oğlak

Özellikle evde çalışan biriyseniz, rutininizin bozulması oldukça olası. Eski alışkanlıklardan vazgeçip yeni alışkanlıklara başlamanız mümkün olacak. Ev ile ilgili aksilikler yaşanabilir, ev içi masraflarında artış yaşanabilir. Kira sözleşmesi dönemi olanlar veya taşınmayı düşünüyorsanız, biraz ertelemeniz iyi olur. Bu aylarda, riskli yatırımlar, şans oyunları gibi konular sizin dikkatinizi daha çok çekebilir ancak cesur davranmayın, dikkatli olun. İş hayatınızda ise yolunda giden işlerin bir anda yavaşlaması ya da işlerin yoğunlaşması mümkün. Zorlansanız da bu dönemin geçici olduğunu unutmayın, önümüzdeki yıl bu dönemlerdeki emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız.

Kova

Riskli yatırımlardan uzak durmanız gereken bir aydasınız. Bununla birlikte ayın ilk yarısında iş hayatı ve özel hayatı dengenizle ilgili aksaklıklar ve gelişmeler söz konusu olabilir. Bu dönemde taşınabilir, aileden ayrı yaşamaya başlayabilirsiniz ya da aileden gelecek bir gelirle bir yatırıma girebilirsiniz. Uzun süredir haberini beklediğiniz bir terfi varsa, kasım ayı içerisinde bu konuda hareketlilik söz konusu olacak. Tüm bunlarla birlikte, özellikle eğitim ve PR alanlarında çalışan biriyseniz, işlerinizde aksaklıklar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Öğrenme ya da Bu aralar öğrenme ve odaklanma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Özelllikle bir sınav, kurs gibi kendinizi geliştirmeniz gereken bir dönemde iseniz daha fazla tekrar yapmanız faydalı olacaktır.

Balık

Gayrimenkul yatırımları konusunda dikkatli olun. Özellikle ev, arsa almak ya da satmak gibi bir düşünceniz varsa bu dönemleri daha dikkatlice değerlendirerek geçirmenizde fayda var. Üzerinde çalıştığınız projeyi tamamlamak ve sunmak üzere harekete geçtiğiniz bir dönem olacak ve buna bağlı olarak Kasım ayında iş ve eğitim amaçlı seyahatler söz konusu olabilir. Bununla birlikte, eğer yeni iş kurmayı ya da yeni bir projeye başlamayı düşünüyorsanız aceleci olmayın. Beklediğinizden daha fazla harcama yapmanızı gerektirebilir. Yavaşlayıp, dinlenip düşünerek ilerlediğiniz takdirde bu dönemden en fazla faydayı alabilirsiniz.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Icon

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?