Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler'den Mart'20 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Mart 2020 için yaptığı burç yorumları

Koç

Mart ayının ilk günlerinde size çekicilik veren Venüs hala Koç burcunda olacak. bu günleri iyi değerlendirip ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Görünümünüz, imajınızla ilgili de değişiklikler yapabilirsiniz. 5 Mart sonrası ay boyunca kazancınızda artış görebilirsiniz. Maddi birikimlerinizin arttığı bu dönem, ek gelir almanız, maaşınıza zam almanız, kendi işinizi yapıyorsanız yeni bir müşteriyle el sıkışmanız mümkün. Şubat ayından bu yana geri harekette olan Merkür iletişim, ulaşım gibi alanlarda karışıklık yaratıyor olabilir. Koç burcu için bu konum, özellikle kendi iç dünyanızda bazı korkular ve endişelerle bağlantılı olabilir. Neyse ki 10 Mart ve sonrasında işler giderek rayına giriyor. Kendinizi daha huzurlu hissedeceğiniz, ilham perilerinin etrafınızda dolaştığı günler geliyor. 22 Mart günü ve sonrasında sosyal alanda bazı sorumluluklar gündeme gelebilir. Aslında birkaç sene sürecek STK, kulüp, dernek gibi idealist işlerde kolları sıvamanız mümkün. Ay sonuna doğru dolunay etkisi kendini gösteriyor. 24 Mart günü Koç burcunda gerçekleşecek yeniay yaşama sevincinizi artırıyor. Bu tarihten itibaren birkaç hafta boyunca pek çok önemli adımı hızla atabilirsiniz. Zindelik ve sağlık adına sporu artırın. Kariyerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız harekete geçin. Hayatınızda pek çok alanı geliştirme fırsatınız var.

Boğa

Gökyüzü sizi bu kadar desteklerken aşırı temkinli olmanıza da gerek yok. Biraz rahat olun ve hayatın bildiği gibi akmasına izin verin. Ay boyunca genel anlamda destek görüyorsunuz. Üstelik 5 Mart günü burcunuza geçen Venüs, uzunca bir süre size ilişkilerde uyum, barış verecek. Aynı zamanda görünümünüz, yarattığınız imaj da daha çekici hale geliyor. Venüs burcunuzdayken size gelen bazı imkanları da iyi değerlendirin. İş görüşmeleri, toplantılar, sunumlar için oldukça hazırsınız. Diğer taraftan güzel sanatlar, müzik ile ilgiliyseniz bu alanlarda faaliyetlerinizi yoğunlaştırabilirsiniz. Toprak, çiçeklendirme, arazi alım satım, emlak gibi konularda da ileri adımlarınız destekleniyor olacak. 9 Mart gününe dek geri harekette olan Merkür gelecekle ilgili bazı kaygılarınızı su yüzüne çıkarmış olabilir. Yine de bu tarihten itibaren gelişen olaylar, yaşamdan daha fazla keyif almanızı da sağlayacaktır. 22 Mart ve sonrasında birkaç sene boyunca kariyerinizi de yeniden yapılandırıyorsunuz. Önemli sorumluluk aldığınız ve iş hayatınızı neredeyse baştan tanımladığınız bir dönem geldi. Acele etmeden işi zamana bırakın. Zor yollardan geçerek kişisel konumunuzu değiştireceksiniz.

İkizler

Şubat ayından bu yana yönetici gezegeniniz Merkür geri harekette. 9 Mart gününe kadar bu konumu koruyacak olan gezegen iletişim, ulaşım konularını da sembolize ediyor. Kariyer alanınızda etkili olan bu gökyüzü olayı 10 Mart günü son buluyor. Bu tarihe dek yanlış anlaşılmalar, hesap kitap revizyonları, doğru hedefi tam belirleyememe gibi karışıklıklara açık bir durumdasınız. 10 Mart sonrası işler yavaş da olsa rayına giriyor. Eksik bilgiler tamamlanırken, yanlışlıklar da düzeliyor. 5 Mart günü kariyerinizle ilgili destek alabilir, güzel bir haber duyabilirsiniz. 9 Mart günü gerçekleşecek Dolunay ise hem özel hem de iş hayatınızın gündemde olduğu günlere işaret ediyor. İki taraf arasında doğru dengeyi kurmayı öğrenmelisiniz. Kariyerinize fazlaca odaklanmanız, özel hayatınıza zaman ayıramamanıza neden olabilir. Aynı şekilde özel hayatınıza fazlaca düşkün olduğunuzda işinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Neyse ki size iyi bir haberimiz var: 22 Mart günü iki buçuk sene etkili olacak bir gökyüzü olayının ilk adımları atılıyor. Kova burcuna geçen Satürn kariyerinizde yurt dışı veya yüksek öğrenim kapılarını aralıyor. Önümüzdeki günlerde daha çok öğrenmek, gelişmek ve bunun için çaba sarf etmek isteyeceksiniz. 24 Mart günü gerçekleşen Yeniay sonrası 10 gün boyunca sosyal alanda aktif olacağınız fırsatları iyi değerlendirin. Yeni tanışıklıklar ufkunuzu açacak.

Yengeç

Mart ayı sizin için giderek güzelleşen günler içeriyor. İletişim ve ulaşım gezegeni Merkür’ün geri hareketi 10 Mart günü sona eriyor. Bu tarihe dek basında yer alma ve yurt dışı iletişim ve ulaşım konularında daha temkinli olmanızda fayda var. Merkür sesinizin az çıkmasına, istediğiniz etkide iletişim kuramamanıza da ön ayak olabilir. Yurt dışından beklediğiniz bilgiler ise gecikebilir. 9 Mart günü gerçekleşecek Dolunay iletişim alanında etkili. Medyada yer alacağınız fırsatlar var. Bir şeyler öğrenmek, kurslara katılmak için uygun zamanlar. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgili gelişmeler de sizi bekliyor. 22 Mart günü Kova burcuna geçen Satürn birkaç seneliğine eşiniz veya ortağınızla maddi manevi paylaşımlarınıza dikkat çekiyor. Miras yolu ile gelen paralar, başkalarından beklediğiniz alacaklar konusunda işi sıkı tutun. Ortak yatırımlar yapıyorsanız yakından takip etmenizde fayda var. Satürn’ün bu konumu 2020 yılında Mart – Temmuz tarihleri arasında ilk uyarılarını verecek. Sonra bir ara verip Aralık ayında tekrar kendini gösterecek. 24 Mart günü gerçekleşen Koç burcunda yeniay iş hayatınızla ilgili yenilikler getirebilir.

Aslan

Paylaşımlarınızla ilgili Şubat ayından beri süregelen kafa karışıklıklarınız son buluyor. Maddi birikim paylaşımları, verdiğiniz borçlar veya ortaklarla birlikte yapılan yatırımlar konusunda hop oturup hop kalkmış olabilirsiniz. Oysa 10 Mart sonrasında yavaş da olsa bilgiler geldikçe durumu çok daha net görebileceksiniz. 5 Mart sonrası burç değiştiren Venüs kariyer alanında daha aydınlık bir dönem getiriyor. İş hayatınızda takdir görmeniz, fark edilmeniz de kolaylaşıyor. Bu tarihten sonraki birkaç hafta boyunca bazı ödüller ve iş teklifleri almanız mümkün. Venüs sizi hem kariyer anlamında destekliyor hem de kişisel imajınızı iyileştiriyor olacak. Sizi uzaktan tanıyanların da seveceği, beğeneceği bir döneme giriyorsunuz. 9 Mart günü gerçekleşecek Dolunay, öncesindeki birkaç gün dahil olmak üzere etkili olacak. Cebinizdeki para, bütçeniz ve başkalarıyla yaptığınız paylaşımlar konusunda bir karar vermeniz gerekebilir. Aynı zamanda eşiniz veya ortağınız ile belli konularda hemfikir olmak durumunda kalabilirsiniz. Gerginlik yaratmadan kendi fikrinizi söylemeniz ve uzlaşım yolları aramanız akıllıca olacaktır.

Başak

İlişkilerin önem kazandığı bir aya giriyorsunuz. Hem özel hem de iş hayatınızda çevrenizdeki kişilerle aranızı ılımlı tutmaya bakın. Şubat ayından bu yana karşınızdaki kişilerin tutarsızlığı yüzünden zaman kaybetmiş olabilirsiniz. Kendinizi başkaları için yormadan önce sözlerinde tam olarak durduklarından da emin olun. Eksik ve yanlış bilgilerin üzerine inşa ettiğiniz projeler revize edilmek durumunda kalabilir. Bu nedenle karşınızdaki kişilerden aldığınız verileri gözden geçirin. 9 Mart tarihinde burcunuzda gerçekleşecek Dolunay öncesindeki birkaç gün de etkili olacaktır. Bu dönemde karışındaki kişileri sizden beklentisi ve sizin onlardan beklentilerinizi iyi ölçün. Gerginliğe yol açmayacak kısa konuşmalar yapabilirsiniz. 22 Mart günü ve sonrasında işyeriniz, ofisiniz önem kazanıyor. Size verilen görevler, yaptığınız iş biraz yüklü olabilir. Mümkün olduğu kadar sistematik olun. Ofisinizde günlük hayatınızda havadar yerlerde oturmanız, bol bol temiz hava almanız performansınızı artıracaktır. 24 Mart sonrası yeniay ile birlikte ortağınız veya eşinizle yeni yatırımlara yelken açabilirsiniz. Ortaklaşa paranızı iyi kullanın ve değerlendirmek için uğraşın.

Terazi

Geçtiğimiz aydan bu yana ofisiniz ve günlük yaşamınızda kaotik anlar yaşamış olabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projelerde ihmalkarlık, karışıklık ve teslim tarihlerinde gecikmeler yaşanmış olabilir. Bilgiler, iletişim, ulaşım ile bağlantılı görülen gezegen Merkür gri hareketteydi. Bu geri hareket 10 Mart günü son buluyor. Bu tarihten sonra bazı şeyleri revize etmeniz, hatta oturup baştan yapmanız bile gerekebilir. Sağlık kontrolleri yaptırıyorsanız tam doğru sonuçlara ulaşmak için Mart’ın son günlerini bekleyin. 5 Mart sonrasında Venüs’ün konumu başkalarıyla olan paylaşımlarınızda destekliyor. Başkalarından gelen maddi manevi desteğe açık olun. Gerektiğinde ortaklaşa olarak gireceğiniz işlerden karlı çıkacaksınız. 7-9 Mart tarihlerinde işyeri ve günlük işlerinizle ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Projelerin bitip bitmediği, teslim tarihlerinde bir gecikme olup olmadığı önem kazanıyor. Sağlık problemlerinizi ertelediyseniz, bu sefer iyi bir kontrol yaptırmanızda fayda var. 22-24 Mart tarihlerinde bazı kimseleri hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. 24 Mart sonrasında ise karşıt burcunuzda gerçekleşen yeniay hem özel hem iş hayatınızda yeni tanışıklıklar getiriyor. İş teklifleri alabilir, partnerinizin hayatında tazelenmeler bekleyebilirsiniz.

Akrep

Güzel, keyifli, sosyal bir ay sizi bekliyor. Size destek olan pek çok gökyüzü hareketi var. Öncelikle Şubat ayından beri geri harekette olan Merkür 10 Mart günü düzelmiş olacak. İletişim, ulaşım, zihinsel çabayla ilgili olan gezegenin geri hareketi sırasında geçmişte keyif aldığınız hobilerinize dönmüş olabilirsiniz. Bu dönemde spekülatif hareketlere girmek riskli olacaktır. Bu dönemin sonlanması ile 10 Mart sonrasında işler düzeliyor. Hayattan daha fazla keyif alacak, yaratıcı çalışmaların içine gireceksiniz. Geniş düşünerek hareket etmeniz ufkunuzu açacaktır. Kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar ayağınıza geliyor. Yurt dışı bağlantılı işler, medyada yer almakla ilgili projeler, reklamcılık ve yüksek öğrenim alanlarında istekli iseniz sonuçlar olumlu olacaktır. 9 Mart günü gerçekleşen Dolunay sosyal alanda aktif bir döneme işaret ediyor. İdealleriniz ve hayat görüşünüzü destekleyen kişilerle toplu çalışmalar içinde olabilirsiniz. 22 Mart sonrası birkaç sene boyunca ev ve aile düzen alanında yeniden yapılanıyorsunuz. Özel hayatınızda daha fazla sorumluluk alacağınız bir dönem başlıyor. 24 Mart sonrasında, yeniay etkisi ile ofiste yepyeni bir dönem başlıyor. Ofisin yeri, masanız, eşyalar yenilenebilir. Spor yapmak, bireysel sporlara yönelmek yeniay sonrasında çok uygun olacaktır.

Yay

Sizin için karışık geçmiş olan Şubat ayı sonrasında işler birkaç gün daha belirsiz ilerleyebilir. Özellikle ev, evin düzeni ve aileyle bağlantılı konularda başkalarından yardım almak gerekirse çekinmeyin. 10 Mart gününe dek iletişim gezegeni Merkür özel hayatınızda bazı karışıklıklara neden olabilir. Unutkanlık, yanlış anlama, alınganlık, ihmalkarlık gibi tuzaklara düşmeden ilerleyin. Olaylara biraz da gülüp geçmeyi öğrenin. 5 Mart sonrasında birkaç hafta boyunca günlük işleriniz oldukça keyifli görünüyor. Üzerinde çalıştığınız projelere sanatsal dokunuşlar yapabilirsiniz. Size destek olan, size bağlı çalışan bir ekip varsa, onların varlığı sizi huzurlu kılacak. 9 Mart günü gerçekleşecek Dolunay kariyerinizde bazı değişiklikler yapmanın yerinde olacağını vurguluyor. Değişimin ötesinde, karar vermeniz gereken noktalar var. Ertelemeden ve görmezden gelmeden seçimlerinizi netleştirin. 22 Mart sonrası birkaç sene sürecek gelecek planlarına uyanıyorsunuz. Bu tarihten itibaren birkaç sene boyunca Satürn ideallerinizi sorgulamanızı, yeniden yapılandırmanızı sağlayacak. Kulüp ve derneklerde, mesleki gruplarda görevler alabilirsiniz. 24 Mart günü gerçekleşecek yeniay sonrası oldukça neşeli, heyecanlı, keyifli anlar yaşayacaksınız. Yaratıcılığınız ve yaşamdan keyif alma yeteneğiniz artıyor. Varsa çocuklarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Yalnızsanız büyük bir aşk başlayabilir.

Oğlak

Yorucu bir dönemden geçiyorsunuz. Disipline olmanız gereken konular bir yana, pek yardımcı olacak kimseyi çevrenizde bulamıyorsunuz. İşleri hem özel hem de iş hayatınızda tek başınıza yapmak durumunda kalmanız gerekebilir. Ancak tüm bunları yapabilecek güçtesiniz. Tüm kapasitenizi zorladığınız bugünlerde, geleceğe dönük birikimlerinizin tohumlarını attığınızın farkında değilsiniz. Sizi güçlendiren ve başarıya götüren bu ortam içinde yılmayın. Kendinize inanın. 5 Mart sonrası birkaç hafta boyunca Venüs’ün toprak elementi olan Boğa burcuna geçmesi, hayattan aldığınız keyfi artıracaktır. Yaratıcı, sanatla da uğraştığınız ve doğanın güzelliklerinin farkına vardığınız bir dönem. 9 Mart günü gerçekleşecek Dolunay birkaç gün boyunca size destek verecek. Yurt dışı seyahatler, uzaklarla iletişim ve projeler düşünebilirsiniz. Medyada yer almak için 10 Mart’ı bekleyin. 22 Mart ve sonrasında Satürn Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor. Bu gökyüzü hareketi, sizin bundan sonrası için kendi kişiliğinizle, görünümünüzle, kim olduğunuzla uğraşmayı bırakıp biraz rahatlayacağınızın da göstergesi aslında. Diğer taraftan Satürn’ün maddi birikimlerle ilgili alana geçmesi para biriktirme, yatırım yapma, parayı tasarruflu kullanma gibi temalar getiriyor. 24 Mart günü gerçekleşen Yeniay evinizi biraz yenilemek için iyi bir zaman. Evle, ailenizle ilgilenin. Yaşadığınız yerde tazelenme söz konusu.

Kova

Etrafınızdaki insanları bazen fazla yumuşak, sulu gözlü ve alıngan bulmanız normal. Siz oldukça rasyonel, bilim ve verilere inanan bir yapıdasınız. Mart ayının ilk günlerinde çevrenizdeki bu duygusal buğu 10 Mart sonrasında neyse ki dağılıyor. 5 Mart günü birkaç haftalığına burç değiştiren Venüs, aile ve ev konularında sizi rahatlatacak. Venüs sayesinde evinizi oldukça güzelleştirmeniz mümkün. Bol bol sevdiğiniz müzikleri çalın. Sanatsal konularla ilgilenin. Evde huzurlu olduğunuz bugünlerde sevdiklerinize davetler verebilirsiniz. Şubat ayından bu yana Merkür’ün geri hareketi maddi birikimlerinizin bir türlü tam olarak hesaplanamamasını doğurdu. Verdiğiniz borçlar, alacaklarınız, harcamalarınız hepsi birbirine karışmış olabilir. 10 Mart sonrasında cebinizdeki parayı nasıl yönlendireceğinizle ilgili somut adımlar atın. 22 Mart günü, tam 30 yıl sonra Satürn Kova burcuna giriyor. Bu önemli gökyüzü hareketi yaklaşık iki buçuk yıl boyunca sizin yeniden yapılanmanızı sağlayacak. Kariyer, aile, ev, kişisel özellikler anlamında büyük bir dönüşüm sizi bekliyor. 24 Mart günü Koç burcunda oluşan yeniay yakın çevrenizin yenilenmesini, yeni eğitim imkanlarını anlatıyor. Kardeşlerle ve yakın arkadaşlarla ilgili değişiklikler de olabilir.

Balık

Bir süredir gözler sizin üzerinize dönmeye başladı. Balık burcundaki gezegenler, öne çıkmanızı da kolaylaştırıyor. Ne kadar utangaç ve alçakgönüllü olursanız olun Mart ayı sizi sahneye alıyor. Balık burcunda Şubat ayından beri geri harekette olan iletişim gezegeni Merkür bazen olayları yanlış anlamanıza, duygusal değişimlere yol açmış olabilir. Diğer taraftan geçmişten getirdiğiniz fikirler, projeleri tekrar devreye sokmanız da mümkün. 9 Mart günü Balık – Başak karşıtlığında oluşacak Dolunay etkisi ile ilişkilerinizde bazı kararlar verebilirsiniz. Bu dönemde iş veya proje teklifleri de alabilirsiniz. Beklediğiniz haberler de gelebilir. 10 Mart sonrasında işler düzelirken seyahatlere, teklif ziyaretlerine tekrar başlamanız mümkün. Oğlak burcundaki gezegenler ideallerinizi fazla ciddiye aldığınızı gösteriyor. Gelecek planlarınızda, mesleki grup çalışmalarında oldukça iş odaklısınız. Çevrenizi genişletmek, iş ilişkilerinizi artırmak mümkün. Sosyal olun, davetlere katılın ve mesleğinizi tanıtın. 24 Mart günü gerçekleşecek yeniay maddi ve manevi yönden kendinizi güvende hissedeceğiniz koşullar sağlıyor. Yeni bir iş modeli, kazanç kapısı, yeni bir müşteri olabileceği gibi, ikramiye, zam, prim gibi imkanlar da sözkonusu. Yeniay sonrası birkaç hafta maddi birikimleriniz artıyor.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?