Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler'den Mart'21 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Mart 2021 için burç yorumları

Koç

Özellikle 20 Mart tarihine dek iç dünyanızın, rüyalarınızın ve duygusal dünyanızın canlı olduğu günler içindesiniz. Başkalarına merhamet duymak, yardım etmek eğiliminiz çok kuvvetli. Platonik aşklar, gizli kapaklı planlar da gündeminizde olabilir. Belki de kimseye hiçbir zaman söylemeyeceğiniz hayalleriniz sizi mutlu ediyor olabilir. 20 Mart sonrasında ise yaptığınız içsel hazırlıkların, çalışmaların dışa vurumunu gerçekleştiriyorsunuz. Oldukça dışa dönük, eğlenceli, girişken ve dinamik kişiliğiniz çevrenizden çok ilgi görecek. Bu dönemde sizi destekleyen gezegenlerin etkisi ile önemli toplantılar, teklifler, görüşmeler yapabilirsiniz. İş görüşmelerine gitmek, hatta istiyorsanız iş değiştirmek için Mart ayının son 10 günü uygun görünüyor. 4 Mart sonrasında ay boyunca yakın çevrenizle ilgili hareketlilik olacaktır. Sözleşmeler, imzalar, anlaşmalar, el sıkışmaları için uygun günler. Yazılı ve sözlü iletişim, yazarlık gibi alanlarda 4 Mart sonrası hızlanabilir, lansmanlar yapabilirsiniz. Kısa geziler, iş ziyaretleri de yapmaya başlasanız iyi olur. Masa başında değil sahada olmaya, müşterilerinizle iletişim kurmaya ihtiyacınız var. 

Boğa

4 Mart sonrası maddi birikimlerinizi masaya yatırıyorsunuz. Bu tarih sonrasında farklı kazanç kapıları bulmak, yeni gelir modelleri oluşturmak, yöneticinizden prim ve ikramiye istemek gibi fırsatlarınız var. Ek kazanç sahibi de olabilirsiniz. Israr ettiğinizde ve ipin ucunu bırakmadığınızda para daha kolay gelecektir. 20 Mart gününe dek sosyal alandaki hareketlilik sizi içine çekiyor. Bu tarihe dek davetlere katılın, sanal veya fiziki olarak gruplar içinde yer almak, söz almak, STK’larda çalışmak, derneklerle ilgili zaman harcamak olası. Gelecek planlarınızı oldukça romantik bir biçimde inşa edebileceğiniz, güzel hayaller kurabileceğiniz günler… 26- 31 Mart tarihleri arasında Dolunay etkisi ile günlük yaşantınıza daha fazla özen göstermeniz uygun olabilir. Beslenme düzeniniz, rutinleriniz, alışkanlıklarınızdan bazılarını değiştirmeniz gerekebilir. Bu tarihler arası sağlık kontrolleri yaptırmak için de oldukça uygun. Dolunay ışığı altında her şey daha fazla görünür hale gelecektir. Yine aynı günlerde yetiştirilmesi gereken işler, size bağlı ekip içinde bazı karmaşalar, istifalar da söz konusu olabilir. Ofisteki işlerinizle yakından ilgilenmek, kolları sıvamak durumundasınız.

İkizler

Şubat ayı boyunca istediklerinizi yapmak konusunda rahat değildiniz. Adeta eliniz kolunuz ve ağzınız bağlı bir şekilde durmanız gerekti. Oysa 4 Mart sonrasında sizin zamanınız başlıyor. Atılım gezegeni Mars size hedeflerinize gitmek konusunda yeterli cesareti verecektir. Aynı anda birden fazla konuya el atabilir, adımlarınızı eşzamanlı atarak pek çok şeyi başlatabilirsiniz. Kariyerinizde adımlar atmak, farklı bir göreve geçmek istiyorsanız bu tarihten sonra yöneticinizle veya dışarıdaki farklı bir işyeri il görüşebilirsiniz. Müşteri ziyaretleri, gezmek, dolaşmak, iletişim kurmak için gaza basın. Okumak, öğrenmek istediğiniz alanlarda kurslara başlayabilirsiniz. Spor, gezi, sosyal ağlarda etkinlikler gibi pek çok seçenek önünüze serilmiş durumda. Tek yapmanız gereken ısrarcı olmak ve hareketi başlatmak olacaktır. Mart ayının ilk üç haftası iş hayatı ve kariyerinizde şanslı gelişmeler var. Minik ödüller, alkışlar alabilirsiniz. Kişisel imajınızın ön plana çıktığı, beğeni kazandığınız bu dönemde iş teklifleri de gelebilir. 20 Mart sonrası farklı mesleki gruplara katılmanız, hareketli, bol konuşmalı ortamlarda etkin olmanız mümkün. Hızlı, istekli ve dışa dönüksünüz. 28 Mart günü gerçekleşen Dolunay ile döneminde yaratıcılığınız yüksek. Kendinizi çok iyi ifade edebilir, sahnede yerinizi alabilirsiniz. Hayatın keyifli taraflarına odaklanıyorsunuz.

Yengeç

Mart ayının 20’sine dek çevrenizden çok destek gördüğünüz, ufkunuzu genişletecek olayların sahne aldığı günler içeriyor. Bu günlerde büyük düşünmek, kendiniz geliştirmek için fırsatlarınız var. Yabancılardan, uzaklardan gelen haberler ön plana çıkıyor. Diploma almak için bir programa başvurabilir, akademik gelişim sağlamak için çaba harcayabilirsiniz. Reklamcılık, tanıtım, basın yayın ve medya bağlantılı projelerin de içinde yer alabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı bir şirkette çalışıyorsanız yabancı kişilerden gelen anlayış ve olumlu yaklaşım ile işleriniz istediğiniz yönde akacaktır. 20 Mart sonrasında ise mücadele başlıyor. Kariyeriniz, unvanınız, görevinizle ilgili küçük de olsa güzel gelişmelere hazır olun. İtibarınızın arttığı, olumlu algınızın başkaları tarafından fark edildiği günler içinde olacaksınız. Diğer taraftan 28 Mart günü gerçekleşecek Dolunay öncesi ve sonrasında bazı zorlanmalar söz konusu olabilir. Ev, aile düzeni ve evdekilerle bağlantılı konulara daha fazla özen göstermeniz bekleniyor sizden. Dış dünyada kendiniz gerçekleştirmek, başarılı projeler yapmak bir yana, aile ve özel hayatla ilgilenmek diğer yana… Bu dengeyi iyi kurduğunuzda Dolunay günlerinde rahat edeceksiniz. 

Aslan

Eşiniz veya ortağınızla, veya ayrı ayrı her ikisi ile de ortaklaşa paylaşımlarınızın öne çıktığı bir aya giriyorsunuz. 20 Mart gününe dek maddi ve manevi anlamda paylaşımlarınızda bolluk ve bereket var. Diğer bir deyişle, yaptığınız yatırımlar karşı çıkmanızı sağlayacak, başkalarından gelen imkanlar size kazanç getirecektir. Yatırımları, para kararlarını yalnız değil, ortak kasadan yaptığınızda daha güçlü bir başarı gelecektir. Miras konularıyla, nafaka konularıyla ilgili beklentileriniz varsa, bu dönemde yararınıza gelişmeler olacaktır. Başkalarına maddi anlamda destek olmanız gerekiyorsa 11-12 Mart günlerinde buna uygun koşullar oluşabilir. 4 Mart sonrasında sosyal ortamlar, iş çevresi oldukça hareketleniyor. Dernekler, mesleki gruplar, STK’lar içinde bazı çalışmalar yapabilir, konuşmalara, yazışmalara katkı sağlayabilirsiniz. İdealleriniz için adım atmanızın faydası olan bir dönem. 20 Mart sonrasında yurt dışı seyahatler, geziler, yabancılarla ortak işler ve medyada yer alabilme olanakları ayağınıza geliyor. 28 Mart civarı günlerde ise yazılı sözlü iletişim, teklifler ve iş ziyaretlerinin yanında el sıkışma ve sözleşmelerin de uygun olduğunu hatırlayalım. Uzaklardan beklediğiniz haberleri alacağınız ve aslında olumlu gelişen projelerin de sizi sevindireceği bir döneme hazır olun.

Başak

Şubat ayının son günlerinde başlayan, ilişkilerle ilgili olumlu gelişmeler bu ay da devam ediyor. Oldukça anlayışlı, sevgi dolu ve yapıcı kişilerle bir arada olmak, onlardan destek görmek sizin için mümkün. Ortaklıklar, işbirlikleri, kısa veya uzun dönemli ilişkiler Mart ayının ilk üç haftası gündeminizde olacak. iş teklifleri de alabilir, başkaları tarafından fark edilebilirsiniz. Eşiniz veya yakın çalışma arkadaşınızla aranız oldukça iyi. İşyerinde bazı kişilerle yollarınız istemeden de olsa 10-11-12 Mart tarihlerinde ayrılabilir. 13 Mart sonrasında ise yepyeni kimselerle tanışabilirsiniz. Yapmayı planladığınız iş görüşmelerini, kritik müşteri toplantılarını da 15 Mart haftası için ajandanıza koyun. Evliyseniz, eşinizin hayatında da aynı tarihlerde olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır. 20 Mart sonrası ise ortaklaşa yatırımlar üzerine hızla karar verdiğiniz, hareketli günler var. 28 Mart civarı özel hayatınızda eşinizle alacağınız bir araba veya başka bir yatırım kararı gündeme gelebilir. Kendi paranızla karşıdaki kişinin parasını birleştirmek, ortaklaşa bir şey almak kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. 4 Mart sonrası kariyerinizde hamleler arka arkaya gelebilir. 

Terazi

Mart ayının ilk üç haftasında bol bol çalışmak, üretmek, ofiste zaman geçirmek ana temayı oluşturuyor. Kendi ekibinizle birlikte kolları sıvayıp işlere girişmeniz, durmadan çalışmanız işe yarayacak. Aslında bu tarihlerde çalışmayı, işyerinde olmayı (ya da evdeki çalışma masanızda) seviyorsunuz. Yaratıcı ve keyifli projeler ürettiğiniz bu dönemde sezgilerinize de güvenmeye bakın. Alerji, bağışıklık sistemi sıkıntıları gibi konularda sağlığınıza özen gösterin. Ofisinizi güzelleştirmek, özellikle pembe ve turkuaz renkleriyle romantik köşeler oluşturmak yaratıcılığınızı tetikleyecektir. 4 Mart sonrasında atılım gezegeni Mars’ın burç değiştirmesi ile yurt dışı seyahatler, yabancılarla iletişim, uzaklarla bağlantılı projeler olası görünüyor. Konuşarak, sunum yaparak, eğitim vererek uzaklardaki kişilere veya medya üzerinden takipçilerinize hitap edebilirsiniz. 28 Mart günü gerçekleşecek Terazi burcundaki Dolunay belki de yılın en önemli günlerinden biri sizin için. Dolunaya doğru giderken, birkaç gün öncesinden başlayacak bir etki ile hayatınızdaki pek çok alanda aksiyon alma ihtiyacı hissedeceksiniz. İlişkiler, iş, kendi durumunuz, sağlığınız, görüntünüz… Kararlarınızı ertelemeyin. 

Akrep

Şubat ayının son günlerinden başlayarak rahatlayan işleriniz Mart ayında da güzel gidiyor. Yaratıcılık, kendinize özgü eserlerin üzerine çalışmak, kendinizi çeşitli platformlarda ifade etmek sizin için oldukça keyifli olacaktır. Birkaç günlüğüne kendinize tatil verebilir, sanat, yaratıcılık, hobileriniz üzerinde durabilirsiniz. Varsa çocuklarla ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor. Sevindirici haberler alabilirsiniz. Diğer taraftan, hayatınızda olan partnerinizle de oldukça romantik zamanlar yaşamanız mümkün. Sezgisel konulara kendinizi bıraktığınızda daha şanslı olduğunuzu göreceksiniz. 4 Mart sonrasında İkizler burcuna geçen Mars ortağınızla, eşinizle ortaklaşa bir yatırımı düşünebileceğinizi gösteriyor. Konuşmak, fikir alışverişi yapmak da sizi birbirinize yakınlaştıracaktır. 20 Mart sonrası ise tempolu günler sizi bekliyor. Günlük iş hayatınızda, görevlerinize odaklanıyorsunuz. Keyif alacağınız projelere sevdiğiniz, birlikte çalışmaktan memnun olduğunuz kimselerle katılabilirsiniz. Size bağlı çalışan ekiple uyumlu ve hızlı davranmanız başarı getirecektir.

Yay

Mart ayının büyük bir çoğunluğunda özel hayatınıza odaklanıyorsunuz. Ev, aile, özel hayatınızın düzeni bir yandan ilgi isterken, diğer taraftan da bu alandaki gelişmeler sizi memnun edecek görünüyor. 20 Mart gününe dek evinizi güzelleştirmeniz, bir süredir planladığınız eşya yenilemelerini tamamlamanız için çok uygun zamanlar. Estetik, güzellik, barış ve uyum gezegeni Venüs 20 Mart gününe dek evinizde. Aile düzeni, aile içindekilerle ilgili güzel gelişmeler, evin fiziksel olarak güzelleştirilmesi ihtimaller arasında. Bu dönemde – uzaktan uzağa da olsa- bazı kişileri eve davet edebilir, evden rahatça çalışabilirsiniz. Keyif aldığınız yer 20 Mart’a dek ev olacaktır. 20 Mart sonrasında çalışma hayatında daha keyifli alanlara doğru açılabilirsiniz. Hobileriniz, ilgi alanlarınız ve işinizin en sevdiğiniz kısımlarına yönelin. Oldukça stratejik düşünebildiğiniz, doğru oyun kurabildiğiniz bu dönemde kendinizi ifade etmeniz de çok kolay olacaktır. Kısa tatiller, yaratıcı konular hayattan daha fazla keyif almanızı sağlayacak. Varsa çocuklarınızla ilgilenmek sizi canlandıracaktır. 28 Mart gününe doğru kendinizi sahnede bulabilirsiniz. Eğitim vermek, sunum yapmak veya eserlerinizi tanıtmak amacı ile yaptığınız çalışmalar başkalarına da faydalı olmanızı sağlayacak. Dernek, kulüp ve mesleki gruplardan davetler alabilirsiniz. 4 Mart sonrası karşıt burcunuza geçen Mars, ilişkilerinize dikkat çekiyor. Dürüst olmayan ve çok konuşan insanlardan hoşlanmıyorsunuz. Yine de onlarla bir denge yakalamaya çalışın. 

Oğlak

Yakın çevreniz, dostlarınız, arkadaşlarınızla birlikte iyi zaman geçirdiğiniz günler içindesiniz. Yakın arkadaşlarınızın size karşı oldukça anlayışlı olmaları hayatınızı kolaylaştırıyor. Size gelen bir teklifi kabul edip bir sözleşme de imzalayabilirsiniz. El sıkışmalar, anlaşmalar hayatınıza yepyeni bir canlılık katacaktır. 20 Mart gününe dek iletişim projelerinde, yazılı-sözlü-dijital iletişimde başarı sizi bekliyor. Kişisel tanıtımınızı da hızlandırın, özgeçmişinizi yenileyin. 4 Mart sonrasında İkizler burcuna geçen Mars günlük hayatınıza tempo katıyor. Çalışmak, üstelik de eşzamanlı olarak birden fazla görev yapabilmek tam da size göre. Size bağlı bir ekip varsa, ekip içinde bazı değişiklikler olabilir. Ürettiğiniz, kolları sıvadığınız bu dönemde bol bol hava alın, nefes egzersizleri yapın ve açık havada olun. 20 Mart sonrası ev düzeni, evde beraber yaşadığınız kimselerle hareketli ve keyifli zamanlar sizi bekliyor. Ev rahat ettiğiniz bir alan olacak. Kariyerinizle ilgili beklediğiniz haberi 26-29 Mart tarihlerinde alabilirsiniz. 

Kova

Mart ayının ilk haftalarında, 20 Mart gününe dek odaklanacağınız konu para olacaktır. Maddi birikimlerinizi çoğaltmak, doğru yatırımı yapmak, ek işle gelirinizi artırmak, yöneticinizden prim veya zam istemek gibi seçenekleriniz var. Milli piyango tadında büyük bir bomba olmasa da cebinizdeki paranın artacağınız söyleyebiliriz. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken ise paranıza sahip çıkmak, doğru şekilde değerlendirmek olacaktır. 4 Mart sonrasında ay boyunca İkizler burcunda seyahat edecek olan Mars, yaratıcılığınızı artırıyor. Konuşmak, anlatmak, bilgilerinizi başkalarıyla paylaşabilmek için çeşitli platformlarda söz sahibi olabilirsiniz. Bilimle, verilerle uğraşıyorsanız tam da istediğiniz rüzgarı o dönemde yakalayacaksınız. Varsa çocuklarla ilgili hareketli bir dönem de 4 Mart sonrası başlıyor. 20 Mart sonrası ise sosyal alanda büyük gelişmeler var. Sevildiğiniz, beğeni topladığınız bazı grupların içinde yer almanız söz konusu. Kardeşleriniz, yakın çevrenizle temasınız iyi yönde artıyor. 28 Mart günü gerçekleşecek Dolunay medyada yer almanızı, dijital ortamlara katılmanızı sağlayabilir. Yazılı ve sözlü iletişim projeleri, yurt dışı bağlantılı konuların nasıl iyi sonuçlanacağını göreceksiniz. 

Balık

Şubat ayının son günlerinde başlayan Venüs’ün Balık burcundaki seyahati, bu ay da devam ediyor. 20 Mart gününe dek oldukça büyük beğeni topladığınız, egosuz konuşmalarınızda sempatik bulunduğunuz ortamlar sizi bekliyor. Bu dönemde eğer işinizden memnun değilseniz iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Müşteri ziyaretleri, teklifleri, ikna görüşmeleri için uygun günler. Kişisel imajınızı olumlu yönde geliştirdiğiniz, çekici olduğunuz bu dönemde görüntünüze de dikkat edin. Kritik müşterilere mesajlar atabilir, yeni müşteriler kazanmak için harekete geçebilirsiniz. 20 Mart sonrası ise maddi birikimlerinizi hızlı bir şekilde artırabildiğiniz, kazancınızın ön plana çıktığı bir dönem başlıyor. 28 Mart’a doğru yaklaşırken ortaklaşa yatırımlar, uzun dönemli para yatırımları gündeminizde olacak. Karşı tarafa güvenin. Yine de doğru ve dengeli şekilde para vermeye, fazla fedakarlık yapmamaya dikkat edin. 4 Mart sonrasında atılın gezegeni Mars’ın burç değiştirmesi, birkaç hafta boyunca evde hareketlilik getiriyor. Eşyaların yerlerinin değişmesi, evden çalışmak, sanal toplantılar veya eve yeni elektronik aletler alınması söz konusu olacaktır. Evin içinde sözlü tartışmalardan kaçının. Sosyal ortamlarda rahat edeceksiniz. 

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?