Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler’den Mayıs’17 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Mayıs 2017 için yaptığı burç yorumları

Koç

Nisan ayında hazırlık yaptığınız tüm konularla ilgili gaza basabilirsiniz. Mayıs ayı size yeni fikirler, heyecan, sıcak ve yeni ilişkiler getiriyor. Ayrıca bol bol gezecek, yeni yerler göreceksiniz. İşyerindeki göreviniz gereği şehir içi veya şehir dışı iş ziyaretleri yapabilirsiniz. Kendinizi sürekli araba kullanırken bulmanız mümkün. Yazılı ve sözlü iletişim konuları hızlanıyor. Aynı anda bir sözleşmeyi imzalarken, diğer taraftan e-posta yoluyla duyurular yapmanız, internette bloğunuzda yazılar yazmanız, toplantıdan toplantıya koşmanız olası. Özellikle iletişimi sembolize eden gezegen Merkür’ün geri hareketini sonlandırdığı 3 Mayıs sonrasında işler yavaş yavaş rayına giriyor. İlerleyen günlerde, fikirlerinizin netleşmesi, başkalarına kendinizi çok daha iyi ifade etmeniz sizi şaşırtmasın. İletişim kazaları sona erdi görünüyor. 10 Mayıs günü gerçekleşen Dolunay etkisini birkaç gün önceden başlatacak. Bugünlerde maddi birikimlerinize odaklanın. İyi bir yatırım fırsatı görürseniz, kararsız kalmayın, durumu inceleyin. Paranızı nasıl harcamak istediğiniz, cebinizde tam olarak ne kadar olduğu bilgilerini araştırın. Geleceğe dönük olarak güvencede olmak için Dolunay günlerinde çeşitli finansal kararlar alabilirsiniz. Eğer patronunuzdan zam istediyseniz, bir prim beklentiniz varsa, bir müşterinin ödeme yapmasını bekliyorsanız Dolunay günlerinde sonuçlar tek tek ortaya çıkacaktır. 25 Mayıs günü gerçekleşen Yeniay ise İkizler burcunda olacak. Bu tarihten sonra yeni bir iletişim projesi içine girebilirsiniz. İnternet, reklam, dijital dünyayla ilgili bir proje olabileceği gibi, tamamen öğrenme üzerine de olabilir. Temel bir konuyu öğrenmeye başlayabilir, bu anlamda tekrar okullu olabilirsiniz. 25 Mayıs sonrası gideceğiniz seyahatlerde, ufkunuzu açıp yeni şeyler de öğrenebilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız, yeniay sonrası yeni müşterilere ulaşmak için harekete geçin. Yeni görüşmeler, anlaşmalar için ofisten çıkıp sahaya inin.

Boğa

Ay boyunca ajandanız, plan program akışı sizin kontrolünüzde olmayabilir. Düşüncelerinizi tam olarak ifade edebildiğinizi hissedemiyor olabilirsiniz. Ancak bu dönem içinize dönük çalışmak, tek başınıza zaman geçirmek ve iç dünyanızı, hedeflerinizi keşfetmek için harika. Ay boyunca maddi gelirinizde artış görebilirsiniz. Eş zamanlı olarak birkaç yerden gelen paralar sizi mutlu ettiği gibi, pek çok yere de para harcamanız olası. Herşey bir yana, para akışının hızlı olması lehinize bir durum. Hareket eden, akan para bereket ve bolluk getirecektir. Kazancınızı artırmak için bu ay niyetinizi karşı tarafa iletin. Eğer düşünüğünüzden az kazanıyorsanız, ilk adımı siz atın. Patronunuza veya müşterinize daha fazla kazanç talep ettiğinizi söyleyin. Ek kazanç sağlayabileceğiniz projeleri de kaçırmayın. Eş zamanlı olarak birkaç şeyi gerçekleştirebilirsiniz. 10 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay öncesi birkaç gün de etkili olacak. İşyerinde, evde, sokakta ilişkilerinizde özenli olmaya çalışın. Karşılıklı beklentilerin ortaya çıktığı, masaya yatırıldığı günlerde kendi düşüncelerinizi sakin tavrınızla ifade edin. Genelde uzlaşmacı, barış yanlısı olduğunuz herkes tarafından görülüyor. Olayları iyi gözlemleyip, başkalarını iyi değerlendirin. Size aykırı gelen konularda insanları yargılamadan ilerlemeye çalışın. Bazı durumlar, sizin herzaman alıştığınız konfor alanından uzaklaşmanıza yol açacak. Her zaman yediğiniz yemek, işe giderken kullandığınız yol, insanlarla kurduğunuz ilişki kalıplarınızı değişime açın. Dolunay zamanlarında değişime ne kadar ihtiyacımız olduğunu görürüz. Karşı tarafı bir kenara bırakıp kendinizi geliştirmeye odaklanın. Alışkanlıklarınızdan, ezbere yaşadığınız hayattan ne kadar sıyrılırsanız, o kadar hafiflersiniz. Dolunay, aynı zamanda iş alanında da farklı kişilerle çalışma konusunu ortaya çıkarabilir. Yeni işbirlikleri, ortaklıklar, ikili projeler gerçekleşecektir.

İkizler

Ay boyunca atılım ve fiziksel hareketliliği sembolize eden gezegen Mars burcunuzda olacak. Mars İkizler burcundayken, tüm insanlığa iletişim, öğrenme, gezme tozma motivasyonu gelir. İşte bu konular, sizi bu ay daha çok ilgilendiriyor. Ayrıca, ay boyunca hedeflediğiniz konularda adım attığınızda hızlı ilerlemeniz mümkün. Sizin ilk adımı atmanız sayesinde yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni projeler, gezmeler, yeni bir spor programı, beslenme programları mümkün. Kısaca hazır Mars İkizler burcundayken ‘yeni bir ben’ mesajını kendinize verin. İş, kariyer, özel hayat, fizik beden alanlarında ilerleyin. Olmak istediğiniz kişi olun. En azından buna başlamak ve ilerletmek için güç sizde. Sosyal alanda, özellikle 3 Mayıs sonrası son derece başarılısınız. İş ve özel hayatınızda çevrenizi genişletmek, yeni kişilerle tanışmak mümkün. Size yeni fikirler getirecek idealist çalışmalara da adım atabilirsiniz. STK projeler, dernek ve klüp çalışmalarının yanısıra, gelecek planlarınızı etkileyecek sosyal gruplar içinde söz sahibi de olabilirsiniz. Dostlarınızın size tanıştırdığı özel biriyle yakınlaşmanız da mümkün. 10 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay, aslında 8-11 Mayıs tarihlerinde etkili olacak. Özellikle günlük rutinlerinizde, alışkanlık haline getirdiğiniz bazı şeyleri değiştirmeye çalışın. Beslenme düzeniniz bunların başında geliyor. Sağlık kontrollerinizi uzun zamandır yaptırmadıysanız şimdi tam zamanı. Fiziksel olarak ofis ortamı ve üzerinde çalıştığınız işin gidişatı, sonuçları da bu dönemde ortaya çıkacaktır. Zaman baskısını, inatçı kişileri ve kontrol edemediğiniz durumları gözünüzde büyütmeyin. Gerilmediğinizde herşeyi daha kolay yönetebilirsiniz. Size bağlı çalışanların durumlarıyla ilgili daha önce bilmediğiniz şeyler ortaya çıkabilir. İşyerinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Projelerin teslim zamanları konusunda gerektiğinde erteleme isteyin. 25 Mayıs gecesi İkizler burcunda gerçekleşecek yeniay öncesindeki birkaç gün arınma için fırsat olabilir. Sıvı detoks yapabiliyorsanız deneyin. En azından hafif beslenmeye çalışın. Aynı zamanda kendinize dönüp bırakmak istediğiniz tüm bağımlılıkları terk edin. Artık işe yaramayan eşyalardan kurtulun, tiryakiliklere son verin. Size zarar verdiğini düşündüğünüz veya sizi mutlu etmeyen ne varsa geride kalsın. Yeni ay sonrası yeni bir görev almak, yeni bir iş, farklı bir görünüm, kişisel imajınızda yenilenme alternatiflerini es geçmeyin. Tazelenmenin binbir türlü yolu var.

Yengeç

Bu ay gözler kariyeriniz üzerinde. Üstelik geçen ay yaşamışi olduğunuz belirsizlikler de giderek kayboluyor. Bir süredir iş hayatınızın, itibarınızın ve ünvanınızın gidişatıyla ilgilisiniz. Ancak kafanız bazı gelişmelerden dolayı karışmış olabilir. İletişim ve zihinsel yetenekleri sembolize eden gezegen Merkür 4 Mayıs’tan itibaren geri hareketini sonlandırıyor. Böylece giderek düşüncelerinizin netleştiğini, gerçeğe odaklandığınızı göreceksiniz. Bulutlar ortadan kalktıkça yolunuz da aydınlanıyor. Kişisel imajınızda gelişmeler var. Sizi hiç tanımayanların bile sizin hakkınızda olumlu düşündükleri, takdirler aldığınız bir aya girdiniz. İş başvuruları yapmak ve yeni iş imkanları için görüşmelere gitmeyi planlıyorsanız, bu ay tam da zamanı. 10 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay etkisini birkaç gün önceden hissettirir. Bu dolunay su elementinde ve sizin için oldukça olumlu gelişmeler içeriyor. Kendinizi bir anda sahnede bulabilir, sunumlar, sergiler veya eğitimler yoluyla kendinizi ve yaptıklarınızı açıkça ifade etme imkanı bulabilirsiniz. Oldukça yaratıcı olduğunuz, tamamen size ait olacak bazı eserler, fikirler üretmede heyecanlı olduğunuz bir dönem. Dolunay günlerinde, angarya işleri, operasyonel görevleri bırakın başkaları yapsın. Siz hayatın keyfini çıkarmak ve kendinizi ortaya koymakla ilgilenin. Hobiler, ilgi alanları öne çıkmanızı sağlayabilir. Burada iç sesinizin önemini es geçmeyin. Aşk, keyifli anlar ve sosyal flörtler sizi bekliyor. Varsa çocuklarla ilgili gelişmeler sözkonusu. Çocuklarla ilgili gelişmeler de Dolunay süresince sizi memnun edecek. Ay boyunca iç dünyanız da tetikleniyor. İçsel korkularınız su yüzüne çıkabilir. Hurafelere, şehir efsanelerine ve dedikodulara kulak vermeyin. Aslı olmayan konulara değil, gözle görülür olana odaklanın.

Aslan

Mayıs ayından itibaren tam 18 ay boyunca Kuzey Ay düğümü Aslan burcunda olacak. Özellikle tutulma zamanlarında hissedeceğiniz bu etki, hayatınızın yeşermesini, tazelenmesini sağlayacak görünüyor. Yeniliklere hazırlanın. 4 Mayıs sonrası Merkür düzeliyor. İletişim, lojistik, haberleşme konularını sembolize eden gezegenin geri hareketini sonlandırması işlerin giderek rayına oturmasını sağlayacaktır. Aslan burçları, bu anlamda tüm ay boyunca yurt dışı ilişkiler, seyahatler, yabancılarla işbirlikleri, yüksek öğrenim konularında rahatlayacak. Uzaklardan gelen haberler iyi görünüyor. Ayrıca medya ve reklamla ilgili işleriniz varsa, aynı şekilde olumlu etkileniyor. Tüm bu konularla ilgili tereddütler, belirsizlikler ve kararsızlıklar yaşandıysa, bu ay hepsinin netleşmesi ve daha sağlam ilerlemesi mümkün. Hayata olan inancınızın arttığını göreceksiniz. Olaylara geniş açıdan bakıp, daha stratejik düşünmeniz, hayat felsefenizi bu anlamda geliştirmeniz mümkün. Atılım ve hareketliliği sembolize eden gezegen Mars ise sosyal alanda işe yarayacak. İç ve özel hayatınızda çevrenizi genişletmeniz, yeni ve ilginç kişilerle tanışmanız size çok şey katacak. Bunun için öncelikle girişkenliğinizi kullanın ve davet edildiğiniz programlara katılın. 10 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay etkilerini birkaç gün önceden hissettirecektir. Bu etki sizin için daha çok aile ve özel hayatla ilgili. Aile düzeniniz, ev ve evdekilerle ilgili bazı konular ortaya çıkabilir. Herkesin istekleri, yaşadıkları birbirinden farklı olduğu için biraraya gelip konuşmak yararlı olacaktır. Taşınma, eşya değişimi, düzen değişikliği içeren gelişmeler açık olun. Kararları netleştirmek ertelemekten daha iyi olacaktır. Bu Dolunay ev ve iş hayatı dengenize de dikkat çekiyor. Dış dünyada başarılı olmak için yuvanızda sağlam bir temel kurun.

Başak

Ay boyunca Mars kariyer alanınızda olacak. Mars atılım, risk alabilme gücü, hareketlilik, çaba sarfetmeyle ilgilidir. Mars’ın geçtiği alanlarda kendimizi daha cesur buluruz. Çünkü bu alanlarda durağanlığı bırakıp harekete geçme zamanıdır. Ve biz adım attığımızda herşey istediğimiz yönde hızlanabilir. Ay boyunca size verilen önemli ek görevler projeler olabilir. Ve bu yenilikler sayesinde çalışmanın yanısıra başarı da gelebilir. Kariyer manevralarının olduğu, kendi imajınız için harekete geçtiğiniz bu dönemde dış dünyada yerinizi arıyorsunuz. 25 Mayıs tarihinde tam da bu konularla ilgili gerçekleşecek Yeniay sayesinde istediğiniz adımları atmanız mümkün. Yeniay, size birkaç hafta boyunca farklı ünvanlar, iş teklifleri getirebilir. Bu gelişmeler kapalı kapılar ardında değil, aksine, sizi yüzyüze tanımayanların bile farkedecekleri kadar açık ve anlaşılır olacaktır. 10 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay, o güne yaklaşırken etkilerini ortaya koymaya başlar. Su elementinde gerçekleşeceği için size destek veren olumlu gelişmeler içeriyor. Özellikle yakın çevreniz, kardeşler ve çocukluk arkadaşlarıyla ilgili gelişmeler var. Onların hayatındaki değişiklikleri öğreneceksiniz. Bunun yanında yeni şeyler öğrenmek, özellikle bunu gezerek görerek yapmak Dolunay günlerinde size iyi gelecektir. Müşteri teklifleri, ziyaretleri gündem oluşturuyor. Ve siz işlerin gidişatını, müşterilerin kararlarını da Dolunay sırasında öğrenebilirsiniz. İletişim alanınızda gerçekleşen bu Doluna, yazılı sözlü iletişim, arşiv ve dosyalamalarla ilgili durumları da açığa çıkaracak. Hatalar, eksiklikleri görebilmek mümkün olduğu için zamanınızı biraz yazılı dokümanlara kaydırın.

Terazi

Karşıt burcunuzda bir süredir geri harekette olan Merkür, ilişkilerle ilgili gerilmiş olabileceğinizi anlatıyor. Merkür iletişim, birbirini anlama, zihinsel becerileri temsil eder. İlişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşamış olabilirsiniz. İşin iyi tarafı geri hareketteki Merkür, size çoook eskilerden gelen tanıdıklarınızla tekrar temas kurma imkanı vermiştir. 4 Mayıs sonrasında geri hareketini sonlandıran gezegen, ilerleyen günlerde ilişkilerinizin de rayına gireceğini müjdeliyor. İşyerinde, özel hayatınızda karşınızdaki kişilerin tereddütleri ortadan kalkacak, sizinle daha açık ve dürüst iletişim kurabileceklerdir. Her türlü kırgınlığın onarıldığı tüm ay boyunca, ilişkilerinizi eskisinden daha kuvvetli bulabilirsiniz. Başkalarının size faydası ve desteği geri geliyor. Partnerinizin hayatındaki küçük türbülanslar da geride kalıyor. Atılım ve cesareti sembolize eden gezegen Mars, bu ay büyük düşünmenizi istiyor. Yurt dışı, yabancılar, seyahatler, akademik işbirlikleri, reklam faaliyetleri, tanıtımlar veya medyayla bağlantılı projeler içinde oldukça hareketlisiniz. Eşzamanlı pek çok projeyi birlikte yürütebilir, koordinasyondan sorumlu olacak şekilde çalışabilirsiniz. Tüm bu alanlarda sizin isteğinizi belirtmeniz ve hedefleriniz için yola çıkmanız önemli. Diğer bir deyişle gelişmelerin olması size bağlı. 10 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay, maddi birikimlerinizi ilgilendiriyor. Gelirinizi, ne kadar paranız olduğunuz anlamanız için tüm koşullar hazır. Biraz zaman ayırın ve cebinizdeki paraya bir göz atın. Yatırım kararları, geleceğe dönük kendinizi güvencede hissetmenizi sağlayan koşullar üzerine çalışın. Bunu yalnız yapmak istemiyorsanız, bankacınızla, ortağınızla veya eşinizle masaya oturun. Önemli kararlar vererek kazancınızı artırabilirsiniz.

Akrep

Ay boyunca günlük hayatınızda rahatlama ve üstelik iyiye gidiş göreceksiniz. Birkaç haftadır geri harekette olan Merkür 4 Mayıs’ta düzeliyor. İletişim, zihinsel aktiviteler ve seyahatleri sembolize eden gezegenin geri hareketi işyerinde bazı belirsizlikler ve aksamalar çıkarmış olabilir. Aslında içe dönük çalışmak, revizyonlar yapmak o dönemde zor gelse de, şimdilerde iyiki yapmışız diyebilirsiniz. Üzerinde uğraştığınız projeler konusunda emin adımlarla ilerleyebilir, işlerinizi sistemli şekilde bitirebilirsiniz artık. Size bağlı çalışanlarla olmaktan, ofis ortamından, günlük rutinlerinizden memnuniyet duyduğunuz günlerdesiniz. Yaptığınız işi seviyor, çalışmaktan keyif alıyorsunuz. 10 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay birkaç gün kala hayatınızdaki pek çok şeyi netleştirmenizi sağlayacak. Akrep burcunda gerçekleşecek bu dolunay, belki de sizin için en etkili zamanlar. Kararlılık, azim ve ne istediğinizi bilmek çok önemli. İnatçılık yapmadan kararlılık, hırs yapmadan azim sizi başarıya götürür. Dolunay öncelikle hayatınızdaki herşeyi aydınlatıyor olacak. Özel hayatınız, iş hayatı, ilişkileriniz, sağlığınız, hayat düzeniniz… 360 derece hayatınıza bakabildiğiniz, herşeyi netleştirdiğiniz bu günlerde hiçbirşeyi ertelemeyin. Kararlarınızda ısrarcı olun. Ay boyunca ortaklaşa yatırımlar konusunda da isteklerinize ulaşabilirsiniz. Siz adım attığınızda, başkalarından para, bilgi, manevi destek görmeniz mümkün. Talep etmekten, istemekten çekinmeyin. Yatırımlar yapabilmeniz için şartlar uygun görünüyor.

Yay

Birkaç haftadır keyif aldığınız herşeyden uzaklaşmış olabilirsiniz. Sizi bekleyen işler yüzünden yeterince hayattan zevk alamamanız sonucunda kendinize olan inancınız sarsılmasın. Çünkü bu ay, tüm bulutların geçici olduğunu çok iyi anlayacaksınız. Yaratıcılığınız, neşeniz, spontan esprileriniz geri geliyor. 4 Mayıs günü iletişim ve zihinsel aktiviteler gezegeni Merkür’ün geri hareketini sonlandırması kendinizi çok iyi ifade etmenizi sağlayacak. Aşk, tatiller, flört etmek, yaratıcılığınızı kullanarak hayatın renkli alanında yer almak mümkün. Sahnede olun, sunumlar yapın hatta eğitimler verin. Potansiyelinizi keşfetmek için güzel zamanlar yaratın. Angaryaları bu ay bırakın. Böylece aslında yeteneklerinizin düşündüğünüzden de fazla olduğunu görecek, siz bile kendinize şaşıracaksınız. Eğer bir sözlü sınava, iş görüşmesine girecekseniz, bu ay tüm günler çok uygun görünüyor. Karşıt burcunuzda yer alan Mars, heyecanlı, talepkar, çok konuşkan kişilerle çalışacağınızı gösteriyor. Yaptıklarınız daha fazla görünür halde. Takdir ve eleştiri hepsi olabilir. Ancak en önemlisi uğraşlarınızın artık farkedilmesi olacak. 25 Mayıs günü İkizler burcunda gerçekleşecek yeniay öncesindeki bir iki gün beraber olduğunuz kişilerle ilgili gelişmeler içeriyor. Çok yakın çalıştığınız birileri hayatınızdan çıkabilir. Ve yeniay sonrasında yepyeni kişiler çalışma ortamındaki yeni partnerleriniz olabillir. Sizi tazeleyecek bu kişilere kucak açın.

Oğlak

Sizi yakında ilgilendiren konu bu ay ev ve aile düzeniniz. Geçen ayki karışıklığın yok olduğunu, aksine keyifli zamanların evden kaynaklandığını göreceksiniz. Yaşam enerjinizi aile ortamından alıp dış dünyada başarılı olmak bu ay sözkonusu. Eve yeni eşyalar almak, evi yenilemek, aile düzeninde herkesi memnun edecek değişiklikler yapmanın tam zamanı. 10 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay size destek veriyor olacak. sosyal alanda, iş çevresi içinde sizin lehinize pek çok konu netleşiyorç önceden talep etmiş olduğunuz istekler varsa gerçekleşebilir. Bu anlamda gelecek planlarınız, ideallerinizle ilgili doğru yolda olduğunuzu göreceksiniz. STK lar, dernekler ve mesleki birliklerde önemli görevler alabilir, unvan sahibi de olabilirsiniz. Sosyal olmak bu ayki mottonuz olsun. Davetlere katılın, hatta ofis dışında iş yemekleri ayarlayın. Kariyeriniz adına önemli gelişmeler yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan, atılım ve hareketlilik konularını temsil eden gezegen Mars günlük işlerinizle ilgili olacak. aynı anda birkaç proje yaptığınız, operasyonel tarafta yoğunlaştığınız bu günlerde hızlı ve pratik yollar da keşfedeceksiniz. Eforunuzu günlük işlerinize vermekten, angaryadan kaçınmayın. Çünkü gelecek ay nemalarını alacaksınız. Bu günlerde sağlığınıza özen göstermek, özellikle sigara içiyorsanız azaltmak, doğru nefes tekniklerini öğrenmek tüm hayatınızı geliştirebilir. Fiziksel olarak ofiste ve size bağlı çalışanlarda ay sonuna doğru değişiklikler olabilir. Onlara fazlaca yüklenmemeye çalışın.

Kova

Güney ay düğümü dediğimiz gökyüzündeki bir nokta girdiği burçta etkili olur. Bu aydan itibaren 18 ay boyunca Güney Ay düğümü kova burcunda olacak. Bu konum, özellikle tutulma zamanlarında hayatınızdaki gelişimi hızlandırabilir. Bu 18 ay boyunca, hayatınızda arınma ve sadeleşme eğilimi var. Kilo olarak, iş yükü olarak, sahip olduğunuz herşeyle ilgili sadeleşmeye çalışın. Küçülmek, mesela daha ufak bir arabaya geçmek, evdeki eşyaları sadeleştirmek çok uygun olabilir. Kendinize yüklediğiniz ve bir süredir hoşunuza gitmeyen ağırlıkları bir bir atın. Hafiflemeye, sadeleşmeye ihtiyacınız var. Tüy gibi hafif olup, farklı konularda ilerlemek için eşya, görev, ilişki detoksu yapın. İstemeyerek yaptığınız herşeyi iptal edin. Mayıs ayı boyunca yaratıcılığınız yüksek. Hobilere zaman ayırın. Sahnede, gözönünde olmanız, fikirlerinizle, konuşmalarınızla herkesi etkilemeniz mümkün. Mayıs ayında ayrıca tatillere, kendiniz şarj etmeye zaman ayırın. Eğer yalnızsanız, aşk hayatınız hareketleniyor. Bir süredir iletişim karmaşası yaşamış olabilirsiniz. Yanlış mailler, alınganlıklar, yanlış anlaşılmalar için kendinizi veya başkalarını suçlamayın. Bu ay yazılı sözlü iletişim için daha iyi bir zaman. 4 Mayıs sonrası ise sözleşmelerde, imza atma konusunda daha uygun günlerdesiniz. İletişim, gezi, sosyal faaliyetleri fazlalaştırın. Kısa geziler, müşteri ziyaretleri özellikle sahada çalışanlar için büyük imkanlar getirebilir. 10 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay, birkaç gün önceden etkili olacaktır. Dolunay sizin için toplumsal itibarınızın aydınlanması olacak. Nereye doğru gitmek, ne yapmak istiyorsunuz? Dış dünyadaki konumunuzdan, kariyerinizden memnun musunuz? Bu soruları kendinize sorup ve aksiyona geçmek sizin elinizde.

Balık

Bu ay gelirinizi artırmak, iyi kazan elde etmek sizin için mümkün. Geçtiğimiz ay cebinizdeki para konusunda kafanız karışık olsa da, daha önceden verdiğiniz borçları geri alabilmişsinizdir. Şimdi kendi yatırımınıza, paranızı artırmaya odaklanın. Yeni iş modelleri keşfedebilir, ek gelir de elde edebilirsiniz. Mars, ay boyunca zamanınızın bir kısmını özel hayatınıza ayırmanızı söylüyor. Ev, aile ilişkileri, düzeniniz konusunda bazı değişiklikler yapmanın zamanı geldi. Evdeki eşyaların düzeni de değişebilir. Ajandanızı fazlaca dış dünya ve kariyerle doldurmayın. Evde yapmanız gereken işler ortaya çıkabilir. Daha güzel yaşamak, birlikte olmaktan keyif almak için ailece ortak isteklerinizi oluşturun ve evinizi yenileyin. 10 Mayıs günü gerçekleşecek dolunay, etkilerini birkaç gün önceden hissettirmeye başlayacaktır. Su elementinde gerçekleşecek Dolunay, size destek veren koşullar içeriyor. Büyük düşünmenin sırası geldi. Yurt dışı bazlı, kendinizi geliştireceğiniz projelerin, işbirliklerinin içine girebilirsiniz. Kişisel gelişim konularında kendinize fırsat tanıyın. Gitmek istediğiniz eğitim, seminer, yurt dışı program varsa değerlendirin. Hayata olan inancınızın derinleştiği, hayat felsefenizin geliştiği günlerdesiniz. Medyayla veya reklamcılık bağlantılı çalışanlar için güzel projeler ortaya çıkabilir. 25 Mayıs sonrasında, İkizler burcunda gerçekleşecek yeniay, özel hayatınızda, evde yenilenme anlamına geliyor. Taşınmak ve yenilenmek için uygun zamanlar.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?