Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler'den Nisan'19 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Nisan 2019 için yaptığı burç yorumları
  • 03.04.2019

Koç

Olaylar istediğiniz yönde gelişmeye başlıyor. Ay boyunca seyahatler, yazışmalar, şirket dışı görüşmeler ve bol bol iletişim sizi bekliyor. Dosyalar, belgeler, imzalanması gereken önemli evraklar üzerinde yoğunlaşacaksınız. Çekinmenize, ertelemenize hiç gerek yok. Hazır herşey yolunda giderken siz de hiç birşeyi bekletmeyin. Kurumsal iletişimle ilgili görevlerde iseniz duyurular yapmanın, internette aktif olmanın, mesajlar yazmanın tam zamanı. Eğer bir blogger veya youtuber olmayı planlıyorsanız bu ay tam zamanı. Öğrenmek arzusunda olduğunuz konularla ilgili kurslara da başlayabilir, bir çeşit eğitim alabilirsiniz. 5 Nisan öğleden sonra gerçekleşecek Koç burcunda yeniay, hayatınıza yeni başlangıçları hızlı bir şekilde sokacak görünüyor. Bu tarihten sonra, içinizden gelen şekilde pek çok proje başlatabilirsiniz. Özel hayatınızda yepyeni şeyler yapmaya başlayın. Spor, hareketli aktiviteler, geziler, yeni birileri ile tanışmak, o çok istediğiniz işe başvurmak yapabileceğiniz yeni adımlardan bazıları. 19 Nisan civarı etrafınızdaki kişilerle aranızı germeden dengeyi tutturmaya bakın. Yapacağınız bir ikili görüşmeler sizi başka bir noktaya taşıyacaktır. İş görüşmeleri için en iyi zaman 18-21 Nisan arasında olabilir. 

Boğa

20 Nisan öncesi birkaç gün boyunca günlük hayatınız yaptıklarınız önem kazanıyor. İşyerindeki projeler, görevinizde ne aşamaya geldiğinizi sorgulayacaksınız. İşleri bitirmek, üstesinden gelmek isteyeceksiniz. Tam bu dönemde kontrol edemediğiniz konulara odaklanmayın. İşinizi etkilediğini düşündüğünüz kişiler olabilir. Yine de tam emin olmadan kurguların üzerine yol almayın. Arka planda gizli görüşmeler yapabilirsiniz. Sır tutmayı bilin. 20 Nisan sonrasında adeta işlerinizde, görüşlerinizde büyük bir açılım olacak. Kendinizi daha özgür kılacak, bireyselliğinizi ortaya çıkaracak bir hayata geçmek isteyeceksiniz. Uzun bir dönemin başlangıcı olan bu günleri iyi değerlendirin. Gerçekten ne istediğinizi daha iyi anlayacak, ona göre hareket edebileceksiniz. Kilo almamaya ve iştahınızı kontrol etmeye çalışın. Ay boyunca para akışı hızlanıyor. Kazandığınız gelir artarken harcamalarınız da çoğalıyor. Birden fazla kaynaktan para kazanma imkanlarınız var. 

İkizler

Ay boyunca İkizler burcunda ilerleyen Mars sayesinde çok hareketli bir ay sizi bekliyor. Mars atılım gezegenidir. Hayatla mücadelemiz, hedeflerimiz, fiziksel gücümüzü Mars temsil eder. Tüm bu konularda aktif olabilirsiniz. Fikirlerinizi, konuşma kabiliyetinizi en iyi şekilde değerlendirebilir, karşıdaki kişileri ikna edebilirsiniz. Aynı zamanda kişisel isteklerinize doğru adım atarken hızlı yol alabileceksiniz. Spora mı başlamak istiyorsunuz? Yeni bir işe mi başvurmak istiyorsunuz? Yoksa birileriyle tanışmak mı? Yeni projeler sizin harekete geçmenizi bekliyor. Bunu yapacak gücünüz ve iletişim beceriniz var. Geçen ay geri harekette olan yönetici gezegeniniz Merkür’ün de düzelmesi ile hayatınızda rahatlama ve hızlanma sözkonusu. Gaza basın ve istediğiniz herşeyi değiştirin. 5 Nisan günü gerçekleşecek yeniay sonrasında iş çevreniz genişliyor. Farklı kimselerle tanışabilirsiniz. 

Yengeç

Hem iş hem de özel hayatınızdaki gelişmeler belli kararlar vermenizi sağlayacak. 5 Nisan günü kariyer alanınızda gerçekleşecek yeniay sayesinde iş hayatınızda bir manevra yapabilirsiniz. Yeni bir iş, görev veya unvan sizi bekliyor. Mevcut işinizde devam da etseniz ek bir işin size verilmesi sözkonusu olabilir. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız 5 Nisan sonrası başlayın. 19 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay civarı ise herşey düşündüğünüzden daha iyi olabilir. Aile düzenini oturtmak için yapmanız gerekenleri anladığınızda hem evde hem de dışarıda mutluluk sizi bekliyor. 20 Nisan sonrası özellikle sosyal çevrenizde gelişmeler olabilir. İdeallerinizdeki geleceğe doğru ilerlemeniz mümkün. STK lar, dernekler ve kulüplerde aktif rol alabilirsiniz. 

Aslan

Büyük düşündüğünüz, kendinizi yeni felsefelere, kültürlere açtığınız, hayata geniş bir perspektiften baktığınız bir ay. Yurt dışı işleriniz varsa büyük gelişmelere hazır olun. Özellikle 20 Nisan sonrası yabancılarla ortaklıklar, iş birlikleri veya yabancı ülkelere ziyaret olumlu sonuçlar verecektir. 5 Nisan günü gerçekleşecek yeniay ise uzaklardan gelecek yeni projeyi işaret ediyor olabilir. Kendinizi geliştirmek, bu anlamda yeni şeyler öğrenmek için doğru zaman. Reklamcılık, iletişim, medya alanlarıyla bağlantılı çalışıyorsanız sizin günleriniz başlıyor. Adeta parlayan bir yıldız olabilirsiniz. 19 Nisan günü Dolunay sayesinde iletişim ve eğitim alanlarında ilerleyebilirsiniz. Sosyal medya ve internet bağlantılı işler için bu ay oldukça uygun. 20 Nisan sonrası kariyerinizde önemli gelişmelerin ilk günleri. Büyük bir proje sizi bekliyor olabilir.

 

Başak

Geçen ay boyunca yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketi pek çok hareketinizi kısıtlamış olabilir. İletişim, el yetenekleri ve ulaşım konularını sembolize eden Merkür artık düzeldi. Her şey rayına girdi. Ay boyunca kariyerinizde değişiklikler sizi bekliyor. Aynı anda birkaç şey yapabilmeniz mümkün. Kariyerinizi değiştirmek istiyorsanız doğru zamandasınız. Birkaç tane farklı proje üzerine çalışabilirsiniz. 5 Nisan günü gerçekleşecek yeniay sonrası birkaç hafta boyunca ortaklaşa yatırımlar ön plana çıkıyor. Eşiniz veya ortağınız ile birlikte yeni bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Paraları birleştirmek, başkalarından borç almak, kendi gelirinizi de bu arada planlamak isteyeceksiniz. Kısaca Nisan ayında işler hızlanıyor. Dış dünyada farklı projeler peşinde olmanız, başarıya doğru koşmanız mümkün.

Terazi

Özel hayatınızda ve iş hayatınızda ilişkileriniz öne çıkıyor. İnsanlarla her zaman dengede olmayı, onlarla uyumu önemsiyorsunuz. Bu nedenle karşıdaki kişilerin söyledikleri, davranışlarını gereğinden fazla önemseyebilir, çok hassas davranabilirsiniz. 5 Nisan sonrası hayatınıza yeni kişiler giriyor. Bu yeni bir iş, projeyle de ilgili olabilir. Özel hayatınızda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Buna zaman ayırın ve gerçekleştirin. Onlardan çok şey öğrenebilir, birlikte zaman geçirmekten mutlu da olabilirsiniz. İş görüşmeleri, başvurularını da istediğiniz zaman yapabilirsiniz. 19 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay ay boyunca sizin için en önemli gökyüzü olayı. Dolunay civarı birkaç gün boyunca ilişkilerinizde dengeli olmaya çalışın. Karşıdaki kişileri bencil ve duyarsız görebilirsiniz. Aslında onlar sadece sizin kadar itinalı değil. İlişkilerde belli noktalarda kararlar da alabilirsiniz. Yeni bir işe geçmek, yeni bir ilişkiye başlamak da sizin için söz konusu olabilir. 

Akrep

Bu ay gezegenler günlük hayatınızı öne çıkarıyor. Sizi mutlu eden, seven ve size destek olan kişileri yanınızdan ayırmayın. Arayıp sorun. Üzerinde çalıştığınız projelerin, kolları sıvayıp giriştiğiniz işlerin hızlıca ilerlediğini göreceksiniz. Bu anlamda hızlı bir üretim süreci içindesiniz. Diğer taraftan sağlığınıza da özen göstermeniz gerekiyor. Telaş, acele ve tempo nedeniyle tansiyonu artırmayın. Rahat ve sakin olmayı o hızlı tempo içinde bile başardığınızda iyi hissedeceksiniz. İşyerinizi de sevecek, günü geçirdiğiniz mekan neresi ise özellikle 20 Nisan sonrası güzelleştireceksiniz. Eşyalar alabilir, bazı şeyleri ofiste yenileyebilirsiniz. 19 Nisan civarı nedenini bilmediğiniz şekilde kendinizi gerdin hissedebilirsiniz. Hurafelere takılmayın, hiçbirşeyi kafanızda kurmayın. 20 Nisan sonrası birkaç hafta boyunca karşınıza yeni kişiler çıkacak. Ortaklıklar, iş birlikleri olabilir. 

Yay

Eğlenceli, yaratıcı, hareketli günler sizi bekliyor. Bu ay adeta bulutların aralandığınız ve hayatınıza Güneşin doğduğunu göreceksiniz. 5 Nisan sonrası hayattan daha keyif alacağınız anlar geliyor. Bugünden hemen sonra başlayacak süreçte hobilerinizi, ilgi alanlarınızı ve işyerinde en sevdiğiniz çalışmaları önemseyin. Odaklandığınız alan keyif olsun. Keyif aldığınız alanlarda herkesin aklına gelmeyen yaratıcı fikirler sizi başarıya taşıyabilir. Sahnede olup, eğitim verip pek çok açıdan şimdiye dek yaptıklarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Bir süredir unuttuğunuz muzip ve neşeli taraflarınızı hatırlayın. Sosyal çevrenizin önem kazandığı zamanlar 18-20 Nisan günleri. Bu günlerde kendinizi sakın eve kapatmayın. Davetleri kabul edin. Hatta evde davetler de verebilirsiniz. Mesleki çevrenizde etkin olduğunuz günler.

Oğlak

Kararlı adımlarınıza bu ay hız veriyorsunuz. Ev ve aile düzeni, özel hayatınız gündemde. Evde zaman geçirin, ailenize bu ay biraz zaman ayırın. 5 Nisan sonrası evle ilgili işler, değişiklikler gündeme gelebilir. 20 Nisan sonrası eve yeni eşyalar almak, yenilemek, evden çalışmak ve evde davet vermek gibi harika seçenekleriniz var. 19 Nisan günü gerçekleşen Dolunay kariyerinizdeki gelişmelere ışık tutacak. Yurt dışı bağlantılı konular ise 20 Nisan sonrası gündemde. Uranüs’ün 7 yıl boyunca Boğa burcunda kalması uzaklarla ve akademik başarıyla ilgili olarak sizi destekleyecek. İşte bu gelişmelerin ilk sinyallerini 20 Nisan sonrası birkaç hafta boyunca görebilirsiniz. 

Kova

Sosyal çevrenizin hızla genişlediği bir ay başlıyor. Arkadaş edinmeyi hep sevdiniz. İşte yine yeni bir grupla karşılaşma imkanı. Mesleki çevrenizin genişlediği bu ay, 5 Nisan sonrasında aslan yalnız yemeyin. Davetlere katılın, iş yemeklerine çıkın, seminerleri kaçırmayın. Ufkunuzu açacak, gelecek planlarınızı renklendirecek sohbetlerin içinde bulunabilirsiniz. 20 Nisan sonrası bu grupların içinden biri özel olarak dikkatinizi çekebilir. Hem dostane hem de özel bir ilişki başlayabilir. 20 Nisan sonrası birkaç hafta boyunca ev ve aile düzeni konusunda radikal kararlar verebilirsiniz. Mayıs ayına kadar uzanacak gelişmeler, evin değişimi, eşyalar veya aileyle ilgili başka konuları gündeme getirecektir. 

Balık

Bu ay para konusuna odaklanın. Cebinizdeki para, borç verdiğiniz kişiler, ödemeleriniz, gelirinizi artırma yolları gibi alanlarla ilgilenin. 5 Nisan sonrasında bir iki hafta boyunca farklı bir yoldan kazanacağınız para gündeme gelecek. Yeni bir proje bir gelir kapısı açabilir. Kendi birikiminize odaklanın. Bu yeni bir işin sinyalleri de olabilir. 19 Nisan’a doğru ise eşiniz veya ortağınız ile ortaklaşa yatırımlar gündeme geliyor. Herşeyin dengeli ve adil olduğuna dikkat edin. 20 Nisan sonrası yazılı ve sözlü iletişim, kısa geziler, eğitimler gündeme gelecek. Hepsi için uygun zamanlar. İmza atmaktan çekinmeyin. Arşivleme, dosyalama işlemleri de yapabilirsiniz.  İnternet, bloggerlık, sosyal medya ise yeni uğraşlarınız olabilir. 

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?