Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon

Binnur Zaimler'den Nisan'22 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Nisan 2022 için burç yorumları

Koç

Ayın ilk günü gerçekleşen Koç burcunda yeniay son derece hızlı günlere işaret ediyor. Hedef odaklı, hızlı ve biraz da aceleci Koç burcu için yeni kapılar açılıyor. İstediğiniz şeyleri elde etmek için yeterince güçlüsünüz. İlk defaya girişeceğiniz bir proje size heyecan verecek. Hızlı düşünüp hazır cevap olduğunuz bugünlerde pazarlıkları da iyi yapabilirsiniz. İç dünyanızda kurduğunuz hayallere güvenin. 16 Nisan günü gerçekleşecek Terazi burcundaki dolunay ilişkilerinizle yakından ilgili görünüyor. İşyerinde, evde ve çevrenizde iletişimde olduğunuz kimselerle karşılıklı beklentileri masaya yatırıp konuşmakta fayda var. 28-29 Nisan günleri istemediğiniz bazı harcamaları yapmanız gerekebilir. 30 Nisan günü gerçekleşecek Güneş tutulması sonrası ise maddi birikimler yönünden yeni fırsatlar var. Bu tarihten sonra yeni kazanç kapıları, iş modelleri veya zam isteği için harekete geçin.

Boğa

Ay boyunca ileriye dönük hayallerinize, ideallerinize yaklaştığınızı fark edeceksiniz. Sizi iyi yerlere taşıyacak, el uzatacak güçlü ve iyi kimselerden destek alabilirsiniz. İş çevrenizin genişlediği bir aya giriyorsunuz. İşyerinde oturmak yerine, öğle yemeklerini, akşam davetlerini iyi değerlendirin. Mesleki bir gruptan, derneklerden iş teklifi alabilirsiniz. Geleceğe dönük planlarınızdan umutlusunuz. Güneşin 19 Nisan günü Boğa burcuna girmesiyle hayatınız hareketleniyor. 28-29 Nisan tarihleri arınma fırsatları getiriyor. Hayatınızda sizi rahatsız eden, işe yaramayan ne varsa çöpe atma zamanıdır. İşinizden ayrılmayı planlıyorsanız bu tarihler ideal. 30 Nisan günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Güneş tutulması sonrası iş ve özel hayatınızda tazelenme dönem başlıyor. Kendinizi gerçekleştirmek, gerçekten ne beklediğinizi bulmak için harika zamanlar. Kritik görüşmeleri, önemli adımları bu tarihten sonraki günlere saklayın.

İkizler

1 Nisan günü gerçekleşen yeniay ile birlikte sosyal hayatınız bir anda çok hareketleniyor. İdealleriniz, yapmak istediklerinizle ilgili herkesle konuşma fırsatı bulacaksınız. Yeni tanışıklıklar, projeler, özellikle iş dışında sizi bekleyen grup çalışmaları var. Şans, fırsat ve hayallerle ilgili gezegenler Jüpiter ve Neptün kavuşumu tam da iş hayatınızdaki alanda gerçekleşiyor. Bu ay terfi, iş teklifi, güzel bir ödül bekleyebilirsiniz. 16 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırıyor. Ön plana çıkabilir, sunumlarda, eğitimlerde aktif rol oynayabilirsiniz. Bugüne kadar emek harcadığınız eserlerinizi tam da gösterme zamanıdır. 30 Nisan Güneş tutulması döneminde ise kendinizi maddi ve manevi yönden tam da emniyette hissedemeyebilirsiniz. Para alışverişlerinizi gizli tutun. 

Yengeç

Büyük resmi daha iyi görebildiğiniz bir ay sizi bekliyor Hayata olan inancınız artarken, yurt dışı, yabancılar ve akademik kariyer alanlarında oldukça şanslısınız. Medyada görünür olmak, basın toplantıları düzenlemek, reklamla alakalı işlere girişmek için en iyi günlerdesiniz. Seyahat planları yapabilir, yurt dışından birileri ile iş birliklerine girebilirsiniz. İş hayatınızda hızlı değişiklikler söz konusu. Ayın ilk günü gerçekleşen yeniay ile birlikte yeni iş teklifleri, yeni bir ortam ve görevler sizi bekliyor. Mevcut işinizde görev değişikliği de söz konusu olabilir. 16 Nisan günü gerçekleşecek dolunaya doğru giderken önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Kendi iş itibarınız ile aileniz arasına sıkışmış hissedebilirsiniz. Zorlayıcı bu dolunayda bu seferlik ibreyi iş hayatından yana kullanın. İş hayatınızda sizi ilgilendiren çoğu durum çözülmeyi bekliyor. Beklentilerinizi çok yükseltmeyin. 30 Nisan günü Güneş tutulması ile birlikte sonraki günlerde sosyal çevreniz ve iş arkadaşlarınızda önemli değişiklikler olacak. 

Aslan

Ayın ilk günü ateş elementi Koç burcunda gerçekleşen yeniay size yaşama sevinci getiriyor. Özgüveniniz ve liderlik ruhunuz yükselirken, aşırı gurur yapmamaya özen gösterin. Kendi başarınıza sahip çıkmanız, emeklerinizin karşılığını almanızı sağlayacak. Yeniay sonrası yurt dışı işler, yabancılar, akademik gelişimle ilgili alanda hızlı gelişmeler var. Reklam ve basınla ilgili çalışmalar yapıyorsanız, tam da gaza basma zamanıdır. Ay boyunca Mars ve Satürn etkisi ile karşınızda talepkar, ısrarcı insanlar olabilir. Özellikle iş hayatında yeni projelerde teknik açıdan kuvvetli kişilerle çalışabilir, onlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Ancak neşenizi kaçıracak kadar ısrarcı olma ihtimalleri var. Eşinizle veya iş ortağınızla girişeceğiniz yatırımlar kazançlı sonuçlar getirecektir. 16 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay birkaç gün öncesinden sizin için etkili olacak. kardeşler, komşular, yakın çevre ve eğitim alanlarında bazı bilgilere daha yakından şahitlik edebilirsiniz.  30 Nisan günü Güneş tutulması kariyerinizde büyük bir tazelenme getirebilir.  

Başak

Mart ayında ve bu ay tanıştığınız kişilerden yardım görme, onlardan size ait sorunlarınızı çözme konusunda büyük destek alabilirsiniz. Almayı, istemeyi, sormayı öğrenmeniz gerekiyor. İşyerinde yaşça büyük birinden oldukça büyük bir destek görebilirsiniz. Yine karşınızdaki yeni bir uzman veya danışman ile yepyeni bir alanda eğitime de başlayabilirsiniz.  Ayın ilk günü Koç burcunda gerçekleşen yeniay sonrası ortaklaşa paylaşımlarda daha talepkar olabilirsiniz. Ortağınız, eşiniz ve yakın çalışma arkadaşlarınızla paylaşımlarınız gündeme geliyor. Ayın ortalarında bu maddi paylaşımların dengesini kurmanız gerekebilir. Sizin cebinizden çıkan ile karşı tarafın cebinden çıkan paranın dengelenmesi sizin için iyi sonuç verecektir. Ay boyunca Mars, Satürn ve kısmen Venüs’ün konumu, ofiste uzun saatler geçireceğinizi, bolca çalışacağınızı da gösteriyor. 30 Nisan günü Güneş tutulması sonrası büyük düşüneceğiniz, yurt dışı işlere, yabancılara açılacağınız önemli bir dönem.

Terazi

Ofis hayatında, günlük yaşantınızda, evinizde ilişkilerin ön plana çıktığı bir ay başlıyor. Ayın ilk günü karşıt burcunuz Koç’ta gerçekleşen yeniay, bu tarihten itibaren 10 gün boyunca yeni insanlarla tanışmanızı sağlayacaktır. Yeni bir iş arkadaşı, yeni bir patron, yeni bir sevgili hayatınıza girebilir. Bu tarihten sonra hiç ummadığınız bir yerden iş teklifi de alabilirsiniz. Belki de sizin için yılın en önemli dönemi de 14-17 Nisan tarihleri arasıdır. Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi ile hayat alanlarınızın her biriyle ilgili önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Para, iş, aşk, çocuklar, sağlık, yatırım, ofis düzeni gibi pek çok alanda, bir süredir ertelediğiniz ve belki de görmezden geldiğiniz konular daha belirgin hale gelecek. Bu durumda, ertelemeyi bir kenara bırakıp içinizden gelen seçimi yapın. Karar sizin. Ay boyunca eforunuzu ağırlıklı olarak hobilerinize, keyif aldığınız konulara, iletişim sanatlarına yöneltmeniz yerinde olacaktır. Sahneye çıkmak, eğitim vermek, sunum yapmak, kendinizi ifade etmek için yeterli gücünüz ve dikkatiniz var. Hobinizi işe çevirme kararı da verebilirsiniz. 

Akrep

Tüm ay boyunca Jüpiter ve Neptün’ün çocuklar alanında olması, çocuklarınızla ilgili şanslı bir dönemden geçtiğinizin habercisi. Aynı zamanda keyifli, romantik tatil kaçamakları da sizi bekliyor. Yaptıklarınızı, eserlerinizi sergileyebilir, başkalarının beğenisine sunabilirsiniz. Mars ve Satürn, ay boyunca aile ve ev konularında sizi zorlayabilir. Tüm eforunuzu aile içi olaylara vermenizin gerektiği bu dönemde taşınma, eşya değişiklikleri ve aileyle bağlantılı sorumlulukları üstlenme söz konusu olabilir. Ayın ilk yarısında çalıştığınız yerle ilgili değişiklikler olabilir. Yeni görevler, projeler ve yeni bir yer sizi bekliyor. Kontrol edemediğiniz bazı olaylar karşısında iyiniyetli olduğunuzda, dengeli şekilde problemler çözülebilir. Özellikle ay ortasında, dolunay etkisi ile kaygılarınız artsa da, hurafeleri kafanızda kurmayın, sadece somut konularla ilgilenin. İşyeri dedikodularını duymazdan gelin. 30 Nisan günü karşıt burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması öncesi, bazı kimselerden uzak durmaya karar verebilirsiniz. İş veya özel hayatınızdaki bu kişileri hayatınızdan çıkarmanız gerekebilir.

Yay

Ateş elementi Koç burcunda ayın ilk günü gerçekleşen yeniay, yaşama sevincinizi bir anda yükseltiyor. Hayatın muzip taraflarını görmeye eğilimlisiniz. Yeni bir hobi, işinizin keyifle yaptığınız tarafları öne çıkacak. İşyerinde sahne sizin. Nisan ayı ortasında ise sosyal alanda beğendiğiniz biri ile aranızda bir ilişki başlayabilir. Tek başınıza gösteri yapmak yerine ekip çalışmasını o günlerde tercih etmek akıllıca olacaktır. Ay boyunca yazılı sözlü iletişim projeleri, sosyal medya aktiviteleri, saha çalışmaları, müşteri ziyaretleri ve kısa geziler peş peşe gelecek. Bu ay sevginizi sonuna kadar göstereceğiniz yer eviniz ve aileniz. Evde olmak, evden çalışmak, konuk kabul etmek de isteyebilirsiniz. Taşınmayı planlıyorsanız bu ay tam sırası. Ay sonunda gerçekleşen Güneş tutulması ile ofis, günlük rutinleriniz, çalışma yeriniz ve size bağlı çalışanlarla ilgili büyük değişiklikler var. Beslenme düzeninde değişiklik yapın ve iştahınızı kontrol edin.

Oğlak

Ay boyunca bir yandan para kazanmak için harekete geçip, bir yandan ev düzeniyle ilgileniyorsunuz. Maddi anlamda size kazanç sağlayacak, sizi geliştiren, yepyeni şeyler öğrenmeye başladığınız bir işin içindesiniz. Teknoloji, inovasyonla bağlantılı konulardan rahatça para kazanabilirsiniz. Bu ay patronunuzdan zam istemek, ek gelir modellerini araştırmak ve maddi birikimlerinizi artırmak için çaba sarf etmek avantaj sağlayacaktır. Israr ettiğinizde daha fazla para kazanabileceğiniz koşullar var. Ay boyunca iletişim, kısa geziler, arkadaş sohbetleri size keyif verecektir. Yakın çevreniz ve kardeşlerle zaman geçirin. Sosyal medya, sanal dünya, NFT gibi konuları yakın buluyorsanız buralardan gelecek fırsatlar var. hukuki konularda, imza atma süreçlerinde çok şanslı görünüyorsunuz. Ay ortasında iş ve ev dengesini iyi kurmanız gerektiğini anlayacaksınız. Kariyer alanında teklifler veya beklediğiniz haberler gelecektir. Tam 30 Nisan günü gerçekleşecek Güneş tutulması yeni başlangıçlarla geliyor. 28-29 Nisan günlerini kendi içinizde plan yapmaya, ön hazırlığa ayırın. Bu iki gün hayallerinizi kendinize saklayın. 30 Nisan ve sonrasındaki birkaç gün boyunca yeni bir aşk, bir eğlence, etkinlik, hobi ve muhteşem bir proje karşınıza çıkabilir. 

Kova

Geçen aydan bu yana soluğunuzu kesen bir mücadele içinde adeta sınav veriyorsunuz. Araştırma, iletişim, hesaplama kabiliyetinizi de sonuna kadar kullandığınız bu projeler üzerine yoğunlaşmanız bu ay da devam ediyor. Aslında şu anda ‘yeni bir ben’ inşa ediyorsunuz. Kimliğinizden çalıştığınız yere kadar size ait pek çok değişiklik var. Kabuğunuzdan çıkıp herkese gerçekten var olduğunuzu, yaşadığınızı gösterin. İdealleriniz, istekleriniz için tam da ısrar etme zamanındasınız. Ay boyunca para konusunda çok şanslı olduğunuzu da unutmayın. Bol kazançlı bir teklif alabilirsiniz. Ay ortasındaki dolunay, kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar sunuyor. Yurt dışı iş birlikleri, akademik ortam, yabancı kişilerden gelen bilgiler hayatınıza yön verecektir. Bu dönemde neyle uğraşacağınıza, ne iş yapacağınıza yönelik kararlar almak durumundasınız. 30 Nisan günü gerçekleşecek Güneş tutulması oldukça büyük önem taşıyor. Bu tutulmada evinizle ilgili konular tazelenip gelişecektir. Diğer taraftan unvan, görev, kişisel imaj gibi konularda sadeleşmeye gitmeniz doğru olabilir.

Balık

1 Nisan günü Koç burcunda yeniay cebinize fayda sağlayacak. Hızlı bir şekilde yeni maddi kaynaklar bulabileceğiniz, ek projelerden para kazanmaya başlayacağınız önemli bir dönem içindesiniz. Diğer taraftan Mart ayından bu yana kendinizi geliştirmek, biraz dağılmış da olsanız çok şey öğrenmek size iyi geliyor. Fırsatlar ise Nisan ayında her konuda karşınızda olacak. 150 yıl sonra Balık burcunda birleşen Jüpiter ve Neptün hayatınızın en önem verdiğiniz alanında hayallerinizi gerçekleştirecek. Bu açının riskli tarafı ise başkaları için aşırı fedakarlık ve sulugözlü olmak. İçinizde bir süredir dizginleyemediğiniz harekete geçme, pek çok şey yapma isteğini bu ayın ikinci yarısında nihayet dışa vurabileceksiniz. Önce Venüs, ardından Mars’ın Balık burcuna geçmesi de ayın ikinci yarısında şansın yanınızda olduğunu söylüyor. Kendinize zarar vermek, kendinizi eleştirmek, suçluluk duymak yerine, bireysel alanınızı korumaya bakın. Kendinizi düşünerek gerektiğinde ‘Hayır’ demelisiniz. 30 Nisan günü Boğa burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Toprak elementinde olan bu etkili gökyüzü olayı, siz Balık burçları için yeni imzalar, kazançlı sözleşmeler, yeni eğitim alanları demek. Rüzgar arkadan eserken hızla ilerleyebilirsiniz.
İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Icon

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?