Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon

Ay Güneş Astroloji'den Nisan'23 Astroloji Bülteni

2023’ün ilk Güneş tutulması 20 Nisan’da Koç burcunun son derecesinde gerçekleşiyor olacak.

Güvenlikle ilgili problemler, enerjinin sert bir şekilde açığa çıkması, yeni başlangıçların aniden yükselişe geçmesi düzen değişimini başlatan hareketler olabilir.

Koç

Kendinizi şanslı ve özgüvenli hissettiğiniz ve hayatınıza dair kararlar alacağınız bir dönem. 6 Nisan’da gerçekleşecek olan dolunay ikili ilişkilerinizle ilgili de karar almanızı sağlayabilir. Bununla birlikte maddi konuların da bolca konuşulduğu ve önemsendiği bir ay olacak. 12 Nisan’da Güneş burcunuzda Jupiterle kavuşuyor. Bu da sizin kendinize dair istediğiniz ne varsa gerçekleştirebileceğiniz, şansın sizinle olacağı bir dönemin kapısını açıyor. 20 Nisan tutulması ile başlayan dönemde hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız, bu dönemde kararlarınızı alırken kontrollü olmaya özen gösterin, enerjinizi kontrollü harcayın. 21 Nisan’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu parasal konularda size bazı sürprizler yaşatabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. 

Boğa

Boğalar için, çok kalabalıklara bulaşmadan geçecek, huzurlu ve sakin bir ay olacak. Bu dönemde olumlu ve pozitif düşünmenin faydasını göreceksiniz, kendinize inanın ve güzel olanı düşünmeye odaklanın. 6 Nisan’da gerçekleşecek olan dolunay, sağlıkla ilgili konularda sizi biraz düşündürse de önemsenecek bir durum olmayacak. 12 Nisan’da kendinizi mutlu şanslı göreceksiniz. 20 Nisan Güneş tutulması hayatınızda ani ve sürpriz gelişmeler yaşatabilir.Bununla birlikte, sizi engellediğini düşündüğünüz koşullardan kurtularak daha özgür olmanızı sağlayabilir. Değişimlerin karşısında değil, yanında olmanız size fayfa sağlayacak. 21 Nisan’da merkür sizin burcunuzda gerilemeye başlayacak. Kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Özellikle para ve aşkla ilgili konuları tartışmaktan kaçının, kontrollü davranın.

İkizler

Oldukça kalabalık ve sosyal geçecek bir ay başlıyor. Ayın ilk günlerinde, sosyal hayatınızın zenginleşmesi enerjinizi oldukça yükseltecek. Kendinizi mutlu ve enerjik hissedeceğiniz günler yaşanacak. 11 Nisan’da gerçekleşecek olan Güneş ve Jupiter kavuşumu, yine bu kalabalıklar içerisinde size yeni fırsatlar getirebilir. Yardım faaliyetleri, sosyal sorumluluk çalışmaları üzerine odaklandığınız bir dönem de olabilir ancak bu alanda yapacağınız çalışmalarda bir güç savaşı ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, sakin ve planlı olarak işe koyulmanız sizin faydanıza olacak. 21 Nisan’da başlayacak olan Merkür gerilemesi, duygularınızı ifade ederken sizi zorlayabilir.  

Yengeç

Kariyer ve iş fırsatlarını değerlendirmek için doğru bir ay! Ayın ilk haftasında gerçekleşecek olan dolunay, kariyer anlamında fırsatlar sunarken, bu yoğunluk sizin iş-ev dengenizi etkileyebilir ya da her iki konuya birden odaklanmak sizi zorlayabilir. Her ne olursa olsun çalışmaya ve fırsatları kovalamaya devam edin. 12 Nisan’da karşınıza çıkacak olan kariyer fırsatlarını inceleyin. Ardından 20 Nisan’da gerçekleşecek olan Güneş tutulması da kariyer anlamında bir değişimi getirecek ve yeni bir adım atmanızı sağlayacak. 21 Nisan’da Merkür’ün Boğa burcunda retroya başlaması, yakın arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle iletişim kurarken yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. 

Aslan

Hukuki bir konuda devam eden bir süreciniz varsa, 6 Nisan’da tamamlanması olası görünüyor. Bolca konuşmanız gereken ve alacağınız eğitimler, kurslar ile kendinizi geliştirmek üzerine çabalayacağınız günlerin ardından, 12 Nisan’da karşınıza çıkacak olan fırsatlara hazır olun. Şans sizinle olacak. Özellikle yurtdışı bağlantılı işlerde fırsatlar bolca akacak. Bunun üzerine 20 Nisan’da gerçekleşecek olan güneş tutulması da tam bunun üzerine, size yeni iş fırsatları sunabilir ancak, 21 Nisan’da Boğa burcunda Merkür’ün gerileyecek olması size “Acele etmemenizi” tembihliyor. Fırsatları güzelce değerlendirin, acele etmeyin. Özellikle kariyer konusunda atacağınız adımları Merkür retrosunun sonuna kadar ertelemenizde fayda var. 

Başak

6 Nisan dolunayı, finansal anlamda sizi zorlayabilir. Kendinizi maddi konularda güvende hissetmeye ihtiyacınız olacak ve konularda bir karar almak zorunda kalabilirsiniz.  ve kendinizi güvende hissetmek için çabala6 Nisan dolunayı sizi maddi konularda karar almak zorunda bırakabilir. Harcamalarınıza ve ödemelerinize dikkat edin zaten bu dönem çok da uzun sürmeyecek çünkü 12 Nisan’da karşınıza maddi anlamda fırsatlar çıkmaya başlayacak. Yatırımlarınızın dönüşü olabilir, verdiğiniz borçların ödenmesi olabilir, bunun gibi bir süredir beklediğiniz finansal gelişmeler sizi mutlu edecek. Bununla birlikte 20 Nisan tutulması da, bu gelişmelerin daha da netleşmesini ve bu konuda bir adım atmanızı sağlayabilir. Hukuki bir süreciniz varsa, 21 Nisan’da gerçekleşecek olan Merkür retrosu bu konuda olumsuz gelişmeler yaşatabilir. Mümkün olduğunca sakin kalarak, bu konuda aceleci davranmamaya özen gösterin. Bununla birlikte yurtdışı seyahatlerinizde de Merkür retrosu süresince aksaklıklar yaşabilir.

Terazi

İkili ilişkilerinizde daha alıngan davrandığınız günler yaşanabilir. Karşınızdaki insana güvenerek, dengeyi daha kolay kurabilirsiniz. 6 Nisan dolunayı, ilkili ilişkilerinizde size yeni kararlar aldırabilir. Ortaklı bir iş yapmayı planlıyorsanız 12 Nisan’I bekleyin, fırsat size gelecek. 20 Nisan’da gerçekleşecek olan güneş tutulması, eğer ciddi bir ilişkiniz varsa bu ilişkide bir ileri aşamaya geçmenizi sağlayabilir; hem size hem hayatınızdaki kişiye şans getirebilir. 21 Nisan’da Merkür retrosunun başlamasıyla finansal konulardaki kararlarınıza dikkat edin ve mümkünse bu retro süresince borçlanmayın. 

Akrep

Kendinize iyi bakmanın zamanı! Bu ay sağlıklı beslenme, spor ve diyet konularında sizi destekliyor. Bedeninize daha iyi bakmak konusunda aldığınız kararları hayata geçirmeye başlayabilirsiniz. 6 Nisan dolunayı iş ortamınızla ilgili değişim yaşatabilir.Bunun ardından 12 Nisan ve devam eden günlerde hem sağlık hem de iş ile ilgili konularda fırsatlar söz konusu olabilir. 20 Nisan Güneş tutulması bir süredir karar almakta zorlandığınız ya da bir türlü başlatamadığınız konuları artık hayata geçirmenizi sağlayacak. 21 Nisan’da başlayacak olan merkür retrosu ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. 

Yay

Yaylar için şanslı ve enerjik bir dönem başlıyor. Ayın ilk haftasında kalabalıklar, bol bol buluşmalar gündemde. 6 Nisan dolunayı beklemediğiniz bazı sürpriz primler/ödemeler gibi fırsatları getirebilir. 12 Nisan ile başlayan dönemde, bekar olanların aşk hayatında yeni gelişmeler yaşanabileceği gibi, evli olup çocuk düşünenler için de bir fırsat olabilir. Bununla birlikte yeni bir iş kurmak isteyen Yayların da bu dönemi değerlendirmesinde fayda var. 20 Nisan tutulması bu bahsettiğim konularda başlangıçları yaşatacak. 21 Nisan’da başlayacak olan Merkür retrosu, iş hayatınızda günlük işlerinizde ufak şanssızlıklar ve işlerin yolunda gitmemesi, gereksiz yere, yanlış anlaşılmalar sebebiyle, fazla mesai yapılmanız gibi durumlarla karşılaşmanıza da sebep olabilir.  

Oğlak

Ev almayı düşünen Oğlaklar bu ayı iyi değerlendirsin. 6 Nisan’da gerçekleşecek olan dolunay, kariyer değişimi ya da terfi bekleyenler için kararların netleştiği bir hafta olacak. İş gündemine kapılıp ailenizi ihmal etmeniz de olası. Ev, arazi almayı düşünüyorsanız, 12 Nisan ve sonrasında karşınıza bu konuda bolca fırsat çıkacak ve 20 Nisan’daki Güneş tutulması da bunu destekleyecek. Yeni satın alımlar ve taşınmalar gündeminizde olabilir. 21 Nisan’da Merkür retrosunun başlaması eğlenmek için size daha fazla efor harcatıp daha az eğlenebildiğiniz bir dönem yaşatabilir. Yabancılarla olan iletişimlerinizde de zorluk yaşayabilirsiniz. 

Kova

Kısa yolculukların yapılacağı, öğrenme açısından hem enerjinizin hem de fırsatların artacağı bir dönem sizi bekliyor. 6 Nisan’da eğitim hayatınızla ilgili bir konuda karar alarak bir sonraki aşamaya geçmeniz gerekebilir. Yeni bir kursa yazılmak istiyorsanız ya da pazarlama/iletişim alanında çalışan biriyseniz ve yeni fırsatlar kovalıyorsanız işte bu sizin zamanınız! 12 Nisan’da başlayacak olan dönem ile birlikte 20 Nisan’daki Güneş tutulması bu konularda önce fırsatları getirecek ardından da, harekete geçmenizi sağlayacak gibi görünüyor. 21 Nisan’da Merkür’ün Boğa burcunda geri hareketine başlaması, aile içi iletişimde sıkıntı ve problemler yaşanabilir, Bununla birlikte ev satmayı ya da almayı düşünüyorsanız bir süre ertelemenizde fayda var.

Balık

Para konuşmanın zamanı geldi! Gelir gider dengenizle ilgili yeni kararlar almanız mümkün. Özellikle Nisan ayının ilk haftasında gelir ve borç dengeniz netleşiyor. Beklediğiniz ödemelerin geleceği gibi, sizin de yapmanız gereken ödemeler tamamlanacak gibi görünüyor. Bu konuda fırsatlar bununla kalmıyor, hemen ardından 12 Nisan’da yepyeni bir döneme geçerek, gelir artışınızı sağlayacak ya da size ek gelir sağlayacak fırsatlar karşınıza çıkabilir. 20 Nisan itibarıyla da bu fırsatları değerledirerek yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Gelir açısından şansınızın çok yüksek olduğu bir dönemdesiniz. 21 Nisan’da başlayacak olan Merkür retrosu, eğer bir eğitim alıyorsanız bu konuda algınızın daha düşük olmasını sağlayabilir, bir sınava girecekseniz dikkatinizin dağılmasından ötürü daha düşük not olabilirsiniz. Bu nedenle, aceleci olmadan dikkatli bir şekilde ilerlemenizde ve bol tekrar yapmanızda fayda var. Bununla birlikte planladığınız kısa seyahatlerle ilgili de aksaklıklar söz konusu olabilir.  

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Icon

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?