Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler'den Ocak'20 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Ocak 2020 için yaptığı burç yorumları

Koç

Ocak ayı ev ve iş arasında yeni bir denge arayışıyla geçecek. Sizin için evdeki düzeni oturtmak, özel hayatınıza daha fazla zaman ayırmak da mümkün olacak. Dış dünyadaki konumunuzda bazı değişiklikler olabilir. Ünvanınız, çalıştığınız yer veya görevinizdeki değişiklikler, eve daha fazla zaman harcamanızı da kolaylaştırabilir. 3 Ocak günü burç değiştiren atılım gezegeni Mars sayesinde birkaç hafta boyunca uzaklarla bağlantıda olacaksınız. Yurt dışına gidebilir, yabancılarla temasta olabilirsiniz. Yine bu dönem kendinizi geliştirmek ve üniversitelerle iş yapmak için de harika görünüyor. Basın yayın, medya, reklamcılık gibi işler yapıyorsanız hareketli ve başarılı bir dönem sizi bekliyor. Heyecanlı ve aktif olacaksınız. 24 Ocak sonrası iş çevrenizde genişleme ve yenilenme söz konusu. İleriye dönük planlarınızda sizi destekleyecek kimselerle tanışabilirsiniz. Bu tarihten sonra iki hafta boyunca bol bol sosyal ortamlarda bulunun. Davetlere katılın. Evde oturmayın. Ekip çalışması yapabileceğiniz ve mesleğinize faydalı olacak pek çok iş birliği sizi bekliyor.

Boğa

3 Ocak sonrası ortaklaşa yatırımlar konusuna yoğunlaşıyorsunuz. Eşiniz veya partnerinizle beraber karar verdiğiniz, son derece memnun kalacağınız bir yatırım söz konusu oluyor. Bir araba alabilir, ya da bir ev kiralayabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız, ortağınızla birlikte işlerinizi ilerletmek ve büyütmek için karlı bir yatırıma karar verebilirsiniz. Bir kişi ile paraları birleştirmeniz, maddi planlar yapmanız mümkün. 10 Ocak günü Toprak ve Su elementlerini olumlu yönde etkileyecek Ay tutulması 5-15 Ocak tarihleri arası hareketlenmenizi sağlayacak. Size daha önce gelen iyi bir teklifi değerlendirebilirsiniz. Uluslararası arenada, iletişim odaklı güzel bir projeye de imza atmanız mümkün. Bu dönemde blogger, youtuber olarak dijital dünyada etkin olmanız, reklam ve bazı faaliyetlerinde bulunmanızda olasılıklar arasında. O bir süredir beklediğiniz haberi işte bu tarihlerde alıyorsunuz. Her şey düşündüğünüz gibi gelişiyor, hem de daha hızlı bir şekilde. 24 Ocak günü gerçekleşecek Yeniay sonrasında ise kariyer hayatınızda yenilenme bekleyebilirsiniz. İş teklifleri, görev değişiklikleri ve benzeri gelişmeler olası.

İkizler

3 Ocak sonrası atılım, hareket, mücadele gezegeni Mars karşıt burcunuza geçiyor. Ay boyunca ikili çalışmalar, projeler, ortaklıklar, iş birlikleri ile yoğun geçen günler sizi bekliyor. Çok yakın çalışma arkadaşınız ile kolları sıvayarak bir projeye girişebilirsiniz. Hareketli ve aynı anda birden çok iş yaptığınız ortamlara hazır olun. Bazen özel ve iş hayatınızda birlikte olduğunuz kişilerin baskılı tavırlarından bunalabilirsiniz. Fazla dobra, aşırı açık sözlü hallerini, sevimliliğinizle kolayca yönetebilirsiniz. 10 Ocak günü gerçekleşecek Ay tutulması neredeyse tüm ay etkili olacak. Özellikle maddi birikimlerinizi etkileyeceği bu tutulmada kararlar almanız gerekiyor. Ortağınız veya eşinizle birlikte ortak bir yatırım yapabilir, arsa veya ev alımı için harekete geçebilirsiniz. Maddi birikimlerinizi artırmak, kazancınızı çoğaltmak için bu ay harekete geçin. Maaşınızı yükseltmek için patronunuzla konuşun. 13 Ocak günü ve sonrasındaki birkaç hafta boyunca kariyer hayatınızda başkaları tarafından beğenilmeniz söz konusu. Takdir gördüğünüz ve hatta bazı ödüller aldığınız bir dönem başlıyor. 24 Ocak günü gerçekleşecek Yeniay sonrası büyük projelere adım atabilir, uzaklara seyahat edebilirsiniz. Yeni tanışacağınız yabancılar hayatınıza renk katacak.

Yengeç

Oldukça hareketli geçen bir ay sizi bekliyor. İş veya özel hayatınızda peşinizde dolaşan çok kişi var. Onlar sizinle birlikte olmak, bir şeyleri paylaşmak istiyor. Ortaklıklar, iş birlikleri bu aya damgasını vurabilir. Hiç aklınızda olmasa bile, bir dostunuzla uzun soluklu bir projeye girebilirsiniz. 10 Ocak günü gerçekleşecek Ay tutulması ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Her şey daha fazla su yüzüne çıkmışken bazı konularda karşınızdakilere ‘dur’ deme zamanı geldi. Karşınızdaki kimseler hem özel hem de iş hayatınızda kendi kurallarını size dayatmak isteyebilir. Siz de beklentilerinizi biraz daha yüksek sesle ifade edin. 3 Ocak sonrası tüm ay boyunca işyerinde, ofis ortamında oldukça hareketli zamanlar sizi bekliyor. Diğer taraftan sağlığınıza dikkat etmenin zamanıdır. Tatlı şeyler yemeyi azaltın. Bol bol açık hava yürüyüşü yapın. 13 Ocak sonrası birkaç hafta boyunca uzaklara seyahat etmek, yabancılarla bir araya gelmek isteyeceksiniz. Büyük projeler başlıyor. Reklam, medya, iletişim alanlarında hareketlilik var.

Aslan

Ay boyunca uzaklardan gelen fırsatları değerlendirmeye çalışın. Sizinle ortak iş yapmak isteyen pek çok kişi olabilir. Bizzat işin içine girip projelerinizdeki iletişim işlerini siz yapın. Kendinizi farklı konularda geliştirebilme fırsatları ayağınıza geliyor. Mars sayesinde akademik olarak aşama kaydedebilir, sertifika veya diploma programlarına yazılabilirsiniz. Hayatı farklı algılayabilmek, farklı felsefeleri keşfetmek isteyeceksiniz. Sizden üst konumda kişilerin işyerinde size destekleri olabilir. 10 Ocak günü gerçekleşecek Ay tutulması etkisini öncesinde ve sonrasındaki günlerde hissettirecek. Her şeyin bir anda hızlandığını göreceksiniz. Günlük işlerde yapmanız gerekenler biraz artıyor. Çalışmanız, didinmeniz gerek. İşleri şansa bırakmadan elinizden geldiği ölçüde bitirmeye çalışın. Kontrol edemediğiniz konulara girmekle vakit kaybetmeyin. Elinizdeki işe ve somut konulara odaklanın. Dedikoduları, şehir efsanelerini bir kenara bırakmanızda fayda var. Aklınızda gereksiz şekilde olayları kurmayın. Olduğu gibi gerçekçi şekilde olanları görmeye çalışın.

Başak

Toprak grubu olduğunuz için bir süredir tutulmalardan olumlu şekilde etkileniyorsunuz. Hayatınızda yeni kişiler, yenilikler var. Bu ay 10 Ocak günü gerçekleşecek Ay tutulması öncesi ve sonrasındaki bir hafta etkili olacak. Yengeç burcunda gerçekleşecek bu tutulma yaratıcı gücünüzü tetikliyor. Bir süredir düşündüğünüz veya zaten üzerinde çalıştığınız ilgi alanlarınız, hobilere daha fazla odaklanın. Dost ve arkadaş grupları, ‘network’ dediğimiz iş çevresiyle ilgili konularda yeni açılımlar sizi bekliyor. Kendinizi her zamankinden daha net şekilde ifade ederek başarı kazanacaksınız. Sunumlar yapmak, eğitimler vermek ve özetle sahneye çıkmak için harika bir ay. Bu ay, 2020 yılının hediyelerinden bazılarını alıyorsunuz. 3 Ocak günü burç değiştiren atılım gezegeni Mars ev ve aile düzeninde bazı değişiklikler getiriyor. İster inanın ister inanmayın eve daha fazla zaman harcamanız gerekecek. Bu nedenle ajandanızı bir nebze boşaltıp, aileye ve özel hayata yer açın. Bazı tadilatlar, düzenlemeler gerekebilir. Ailenizin ihtiyacı olan yönde bazı düzenlemeler yapılabilir. 13 Ocak günü karşıt burcunuza geçen Venüs sayesinde ilişkilerinizde yumuşaklık, anlayış ve şefkat hissedeceksiniz. Size değer veren, koşulsuz seven insanlar çevrenizde olacak. Onları fark edin ve şans tanıyın. Özel olarak partneriniz veya eşinizle olan ilişkiniz daha romantikleşiyor.

Terazi

Geçtiğimiz aydan bu yana hayatınız yeniden değişmeye başladı. Özel hayatınız bir yandan iş hayatınız diğer taraftan ilerliyor. Gelişmelerin bir kısmı çok da istediğiniz yönde olmayabilir. Özellikle Aralık ayı ikinci yarısında ev ve aile düzeninde karar vermeniz gereken konular çoğalmış olabilir. Özel hayatınızda tek başına yüklendiğiniz sorumluluklar bu yıl da devam ediyor. Kendi işleriniz ve ypamanız gerekenler bir yana, başkalarının da sorumluluklarını yüklenmenize hiç gerek yok. Özellikle aile fertlerinden destek isteyin. 3 Ocak günü Yay burcuna geçen Mars iletişimde hareketlilik getiriyor. Atılım, enerji, hedef koyma ve cesaretle ilintili görülen gezegenin konumu, ay boyunca yazılı ve sözlü iletişimde size güç verecek. Kurumsal lansmanlar için iyi bir zaman. Sözleşme imzalayabilir, müşteri teklifleri hazırlayabilirsiniz. Bu ay yerinizde oturmak yerine sahada olun. İnternet üzerine bazı projeler düşünüyorsanız şimdi tam sırası. Youtubber, blogger olmak için hazırsanız zaman kaybetmeden başlayın. 13 Ocak günü Venüs burç değiştiriyor. Günlük hayatınızda, ofiste daha rahatsınız. Size keyif veren projeler geliyor. Çalıştığınız alanı güzelleştirmek, çiçekler ve sevdiğiniz objelerle süslemek yaratıcılığınızı da aktive edecektir.

Akrep

Geçtiğimiz aydan bu yana hayatınızda güzel ilerlemeler var. Toprak ve su elementlerindeki tutulmalar hayatınızdaki çeşitli alanlarda size destek veriyor. Öncelikle Mars’ın burç değiştirmesinden bahsedelim. Akrep burcunun yöneticisi olan Mars atılım, hareket, hedef belirleme konularını sembolize ediyor. Mars bir süredir Akrep burcundaydı ve sizin hedeflerinizi daha güçlü ve cesur şekilde gerçekleştirmenizi sağladı. Şimdi maddi birikimlerinizi artırma zamanı. Mars, size para konusunda cesaret veriyor. Yöneticinizle maaşınız konusunda konuşmak, müşterinizden yeni bir proje koparmak, kiracınızın artış yapmasını sağlamak için harekete geçin. Israr ettiğinizde işler rayına girecektir. 10 Ocak günü gerçekleşecek Ay tutulması 5-15 Ocak tarihlerinde etkili olacak. Uzaklardan gelen haberler, beklediğiniz sonuçlar bu günlerde sizi bulacak. Akademik olarak gelişim göstermek, farklı felsefelerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Herhangi bir gelişim programına katılmayı düşünüyorsanız Ocak ayında bir adım atın. 13 Ocak sonrası Venüs su elementi olan Balık burcuna geçiyor. Size çeşitli yerlerden gelen destekler devam edecek. Bunun yanında hayattan daha fazla keyif alacak, kendinizi yaratıcı işlere verebileceksiniz. Romantik ve mistik bir dönem.

Yay

3 Ocak günü Mars birkaç haftalığına Yay burcuna geçiyor. Mars girdiği burçtaki kişilere hareketlilik, cesaret, risk alabilme gücü verir. Fiziksel hareketliliğin yanısıra hayattaki tüm alanlarda hedef koyabilme ve o hedefe doğru ilerleyebilme cesareti de verir. Mars bu konumda iken kariyer, özel hayat, spor, gelişim, öğrenme, hobiler gibi çeşitli alanlarda isteklerinizi gözden geçirin. Bir bir yapmak istediklerinizi sıralayın. Bu konularda az veya çok harekete geçmeniz çok işe yarayacaktır. Mars burcunuzdan geçerken cesaretle ilk adımı siz atın. Destekleri göreceksiniz. 10 Ocak günü gerçekleşecek Ay tutulması ise para, yatırım, maddi birikimler alanlarında bazı kararlar almanızı sağlayacak. Size destek olan kişilerin sözüne güvenin. Ortaklaşa hareket edebileceğiniz, paralarınızı birleştirebileceğiniz güvenilir dostlarınızı devreye sokun. Başkalarının kaynaklarına, bilgisine, deneyimine ihtiyacınız olduğunda nazikçe bunu isteyebilirsiniz. 13 Ocak günü burç değiştiren Venüs, birkaç hafta boyunca evde rahat etmenizi sağlayacak. Evde misafirlerinizi ağırlayın, evinizi güzelleştirin, süsleyin. Venüs, evinizin havasını yumuşatarak romantizm getiriyor.

Oğlak

Günler günleri kovalıyor ve siz mucizevi şekilde değişiyorsunuz. Geçen yıldan bu yana aynaya baktığınızda daha güçlü, ne istediğini bilen bir kişi olduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu yıl da aynı tema güçlenerek devam ediyor. Aralık ayı sonunda burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulması yenilikleri hayatınıza yavaş yavaş ekmeye başladı. 10 Ocak günü ise Yengeç-Oğlak karşıtlığında gerçekleşecek ay tutulmasında ilişkilerde ne istediğinize daha net karar vereceksiniz. Mevcut ilişkinizi devam ettirip ettirmemek tamamen size kalmış. İş hayatınızda ise kendi kurallarınızla oynamaya başladınız. Sizin otoritenizi kabul edenlerle yola devam ediyorsunuz. İş ve çalışma prensiplerinizi özel hayata da yansıtmaya başladınız. Artık insanlarla olan ilişkilerinizde daha seçicisiniz. Daha mesafeli ve bir o kadar da prensipli tavırlarınız saygıdeğerliğinizi de artırıyor. 13 Ocak tarihinde Balık burcuna geçecek olan Venüs birkaç hafta boyunca arkadaş çevrenizde güzel zamanlar getirecek. Uyum, barış, romantizm, güzellik ve sanatla, şiir ve dans ile ilintili olan Venüs, yeteneklerini gösterdiği Balık burcunda ilerlerken yakın çevrenizden destek alabileceksiniz. Kısa iş gezileri, sözleşmeler ve iletişim projelerinde oldukça başarılı günler sizi bekliyor. İmza atmanın tam zamanı.

Kova

Geçen aydan bu yana gerçekleşen tutulmalar günlük iş hayatınızı, her gün çalıştığınız mekanı etkiliyor. Sizinle birlikte çalışan kimselerden ayrılanlar, yeni katılanlar, görevleri değişenler olabilir. Size de bu dönemde yepyeni projeler gelebilir. Kendinizi kaygılardan, endişelerden uzak tutun. Kurguları bir kenara bırakın. Sadece elinizdeki somut konulara odaklanın ve işlerinizi bitirmeye çalışın. 10 Ocak civarı gerçekleşecek Ay tutulması işlerin üst üste gelebileceğiniz söylüyor. Sıkışmamak için hiçbirşeyi son dakikaya bırakmayın. İşler yoğunsa biraz daha ofiste vakit geçirmeyi deneyin. 13 Ocak sonrası iyicil gezegen Venüs birkaç haftalığına Balık burcuna geçiyor. Uyum, bolluk, bereket ve güzellikle ilintili olan Venüs bu durumda maddi birikimlerinizi artırabilir. Güzellikle, tatlılıkla ve ikna yolu ile kazancınızı artırabilirsiniz. Düşündüğünüzden daha fazla para kazanmanız, ikramiye veya prim almanız da söz konusu. Kendinizi geleceğe dönük maddi ve manevi yönden emniyette hissettiğiniz günler içindesiniz. Bu dönemde güzel bir yatırım da yapabilir, paranızı nereye harcayacağınızı düşünebilirsiniz.

Balık

Nefis bir ay sizi bekliyor. 2020 yılına girerken, tutulmalar ve gezegen geçişleri ile kendinizi ışıklar altında bulacaksınız. 3 Ocak günü burç değiştiren Mars, kariyer alanında atılım yapmanızı destekleyecek. İş hayatında yapacağınız atılımlar, başkaları tarafından da fark edilecek düzeyde olacak. Kendi işinizi yapıyorsanız farklı projelere girişebilir, cesaretle yeni müşteriler alabilirsiniz. Eğer kurumsal bir yerde çalışmakta iseniz görev ve unvan değişikliklerine hazır olun. Herşeyden önemlisi size verilen önemli ve odaklanma isteyen projelere yoğunlaşın. İşleri nasıl yaptığınız, başarılı olup olmadığınız mercek altına yatırılacaktır. 10 Ocak günü gerçekleşecek Ay tutulması Su elementinde olduğu için size iyi gelecektir. Destek aldığınız pek çok alanda koşullar lehinize ilerliyor. İç çevrenizi genişletmek, güçlendirmek ve kendinizi doğru ifade etmek için koşullar uygun. Gelecek planlarınızı ve hayattaki emellerinizi de etkileyecek gelişmeler var. 13 Ocak günü Balık burcuna geçen Venüs birkaç hafta boyunca size güzellik, çekicilik, ikna yeteneği veriyor. İlişkilerinize ve görünümünüze estetik kazandıracak Venüs sayesinde sanata, güzelliği daha fazla yakınlaşabilirsiniz. Müşteri ziyaretleri için uygun zamanlar.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?