Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon

Ay Güneş Astroloji'den Şubat'23 Astroloji Bülteni

Koç

Şans ve özgüvenin yanınızda olduğu bir ay daha başlıyor. Toplumu ilgilendiren konularda çalışan koç burçları (sağlıkçılar, avukatlar, güvenlik görevlileri gibi…) ayın ilk haftasında, parasal konularda şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirler. Güzellik konularında yapılacak olan hamlelerin olumsuz sonuçlanma ihtimali olacağı için, eğer mümkünse bu planları bir sonraki aya ertelemek ise faydalı olur. Ay sonunda kendinizi duygusal olarak daha sakin ve huzurlu hissettirecek bir gelişme yaşanabilir. Bu dönemi iyi değerlendirin ve kendinizi yormayın. 

Boğa

Şubat ayının başında, genellikle sağlık konuları gündemde olacak gibi görünüyor. Bu konularla ilgili alacağınız kararlar ayın devamı için de size ışık tutacak. Gündemdeki konu ne olursa olsun, olumlusunu düşünmeniz ve kendinize güvenmeniz bu durumun kolayca üstesinden gelmenizi sağlayabilir.  Eğer kozmetik ya da güzelleşmeye yönelik bir operasyon söz konusu ise, 20 Şubat’tan sonrasını bu konuda değerlendirebilirsiniz.

Ay sonunda yaşanacak yeni ayla birlikte, daha kalabalık bir çevreye girmeniz olası. Bu çevreye yabancı olsanız bile, hızlıca kendinizi farkettirerek farkınızı gösterebileceksiniz.

İkizler

Uzun süredir kendinizi geliştirdiğiniz konularda artık bir karar alma veya sonuçlandırma aşamasında olabilirsiniz. Hazırlıklarınızı yaptıysanız güzel bir finale, bir sonraki adıma geçmeye hazırlanın. Bu çalışmaların karşılığını kariyer anlamında da görebileceksiniz.

Kariyer konusunda farklı bir başlangıç yapmak istiyorsanız, 20 Şubat yeniayı size bu konuda yeni fırsatlar sunabilir. Enerjinizi bu döneme saklayın ve hedefinize varmak için doğru adımları atmaya başlayın. 

Yengeç

İş ve özel hayatınızı dengede tutmakta zorlanacağınız bir ay olacak. Özellikle bu ay yeni üstleneceğiniz sorumluluklar ve projeler size uzak konulardan olabilir, bununla ilgili özellikle ayın ilk haftasında bir gerginlik ve kızgınlık söz konusu. Pasif agresif bir tutumla kendinizi ifade etmeye çalışmaya yönelebilirsiniz ancak bu size bir fayda sağlamaktan ziyade zararlı olacağı için, bu dönemde sadece öğrenimlerinizden faydalanmaya odaklanın.

Ay sonunda uzak yolculuklar ya da yurtdışı ile konular gündemde olabilir,

Aslan

İkili ilişkilerinizdeki alınganlıklarınız, aslında ilişkinizin olumlu yönlerini görmenize engel oluyor olabilir. Bekar olan aslan burçları için, ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşıma ve birlikte yaşamaya başlama kararı almak için bir fırsat dönemi olacak. Ay boyunca aldığınız kararları ise, 20 Şubat yeni ayı ile birlikte hızlıca hayata geçirebilirsiniz. 

Başak

Yalnız kalmaktan keyif alacağınız ve biraz dinginleşip kendinize odaklanmaktan fayda göreceğiniz bir ay olacak. Özellikle ayın ilk günlerinde sağlıklı beslenme ve spor konularına odaklanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de birbirinizden destek gördüğünüz ve birlikte sinerji yarattığınız bir hafta ile aya başlayacaksınız. Ay sonunda ikili ilişkilerinizde yeni kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 

Terazi

Teraziler bu ay başlangıcında biraz tembellik yapabilir, ciddi mevzular yerine daha çok eğlenme ve dinlemeye odaklanabilirler. Yapılacak seyahat planlarında çeşitli aksilikler yaşanabileceği için, planlarınızı iki kez gözden geçirmenizde fayda var. Ay sonunda ise kendinize ve günlük rutininize odaklanacağınız, daha çok planlı olmaya özeneceğiniz, çok yoğun olmasa da planlı olmanızı gerektirecek bir hafta yaşanacak.   

Akrep

Ayın ilk haftasında kariyer konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Ortaklı bir iş yapmayı düşünen Akrep burçları, bu konuda sürpriz gelişmeler yaşayabilir. Kararlarını tekrar gözden geçirmesinde fayda var. Bunun dışındaki evli ya da hayatında kalıcı bir ilişkisi olan Akrep burçları ise, kariyerindeki bu gelişme ile düzen değişimi yaşayabilirler. Hobilerinizden gelir elde etmeyi düşünüyorsanız, 20 Şubat yeniayı bu konuda size bir fırsat kapısı açabilir.  

Yay

Yolculuk zamanıııı! Bu ay yerinizde durmak istemeyebilir, bulunduğunuz yerde sabit kalmak zorunda olursanız kendinizi hapsolmuş gibi hissedebilirsiniz. Bu oldukça doğal. Özellikle ayın ilk haftasında kendinizi daha özgür hissetmek için yapılacak yolculuklar moralinizi hızlıca toplamanızı sağlayabilir. Ayın son on gününde ise, ayın başındaki ruh halinizin aksine, evinizi ve yaşam alanınızı güzelleştirmeye odaklanabilirsiniz. Ailenizle birlikte geçireceğiniz zamanının tadını çıkarmak için doğru bir zaman olacak. 

Oğlak

Normaldeki halinizden daha fazla konuşacağınız bir ay olabilir. Kendinizi daha çok ifade etmek isteyebilir, daha dışa yönelik bir tavır sergileyebilirsiniz. Parasal konularda bir değişim dönüşüm söz konusu olabilir. Yanlış hesaplamalar sebebiyle, beklendiğiniz ve planladığınızdan daha fazla harcama yapmanız gerekebilir. Sertifika program ya da sizi eğlendirecek bir kursa yazılmayı düşünüyorsanız bu ay tam zamanı. Özellikle ayın son haftasını bu konuda değerlendirebilirsiniz. 

Kova

5 Ocak dolunayı, evinizle ilgili şaşırtıcı gelişmelerin yaşanmasına sebep olabilir. Bu taşınmayı gerektirecek bir durum, kirasal-finansal konular gibi gelişmeler olabilir. O nedenle eğer bu konuda bir görüşme yapmanız gerekiyorsa, mümkünse bunu, 10 Ocak ve sonrasına erteleyin.

Ayın ikinci yarısında kendinizi daha iyi ifade ettiğiniz ve düşüncelerinizin daha da hızlandığı, fikirlerinizin arttığı bir dönem başlıyor. O nedenle örneğin iş nedeniyle birini bir konuda ikna etmeniz gerekiyorsa, ayın ikinci yarısına ertelemeniz faydalı olur. Yeni bir işe başlamak, gelirinizi artırmak gibi bir hedefiniz varsa, 20 Şubat yeniayı ile birlikte harekete geçin.

Balık

Balık burçlarının doğum ayına geldik. Keyifli kutlamalarla geçecek, şans dolu bir yaş olsun.

Kendinizi daha güzel hissedeceğiniz ve bununla birlikte sağlığınıza odaklanarak başladığınız bir aya başlayacaksınız. Aceleci olmadan detaylıca düşünerek  ve ayın ilk yarısında tamamlayacak şekilde planladığınızda çok faydasını göreceksiniz. Ay sonu ise size yeni başlangıçlar yapabilmeniz için bir fırsat sunacak, iyi değerlendirin.  

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Icon

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?