Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon

Binnur Zaimler'den Temmuz'22 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Temmuz 2022 için burç yorumları

Koç

Geçen aydan bu yana hedeflerinize odaklı şekilde ilerliyorsunuz. Hem istekli, hem de azimlisiniz. Fiziksel olarak enerjinizi sarf ettiğinizde kendinizi çok daha mutlu hissediyorsunuz. Atılım gezegeni Mars, bu yüksek temponuzu özellikle 5 Temmuz gününe dek korumanızı sağlayacak. 5 Temmuz sonrası (özellikle 21 Temmuz günü) birkaç hafta boyunca maddi birikimlerinizi artırmak için çeşitli hamlelerde bulunabilirsiniz. Müzakerelerde ısrarcı olabilir, istediğiniz maddi imkana kavuşabilirsiniz. Diğer taraftan patronunuzla zam konusunu konuşmak için de uygun zamanlar. 18 Temmuz sonrası evinizde olmak, aile içinde zaman geçirmek size iyi gelecektir. Bu tarihten sonra ara ara evden çalışmak daha keyifle iş yapmanıza yardımcı olacaktır. 18 Temmuz günü burcunuzda kavuşacak Ay ve Jüpiter, girişkenliğinizin yüksek olduğunu gösteriyor. Yalnız gökyüzünün bu konumu aşırı iddiacı ve karşıdakileri hiçe sayan bir tutuma da eğilimli olma riskini de taşıyor. Buna karşı dikkatli olun; öfkeyi ve hırsı kendinizden uzaklaştırın. 13 Temmuz günü gerçekleşecek dolunay ile, o günlerde kariyerinizde yeni kararlar verebilirsiniz. Ayın son günlerinde ise, yeniay etkisi ile yaratıcılığınız artıyor. Bu tarihten sonra hiç gitmediğiniz yerlere gidip, oralarda ilk defa tatil yapabilirsiniz.

Boğa

Geçen aydan bu yana hedeflerinizi belirlemede zorluk çekiyorsunuz. Tam olarak ne istediğinizi bilemez tavrınız, adım atmanızı da engelliyor. 5 Temmuz günü burcunuza geçen Mars sayesinde birkaç hafta boyunca özel ve iş hayatında isteklerinizi netleştirebileceksiniz. Israr ettiğinizde başarı da beraberinde gelecektir. Boğa burcundaki Mars, sanatla, değerli eşyalarla, değerli taşlarla ilgilenmenizi de sağlayacaktır. Israrcı, iradeli olmayı başaracaksınız. Bu durumda inatçılıktan ve değişime direnç göstermekten uzak durun. 18 Temmuz ve sonrasında işler tam da istediğiniz gibi akıyor. Kardeşlerden, yakın arkadaşlardan büyük destekler var. Yabancılarla veya üniversitelerle bağlantılı projelerinizin olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. 21 Temmuz günü ise mercek altındasınız. Büyük ve olumlu bir gelişme için hazır olun. Uzun yıllar size yarayacak bazı şeylerin ilk tohumlarını atıyor olabilirsiniz. 28 Temmuz günü gerçekleşecek yeniay, ev ve kariyer dengenizi yeniden oluşturmanıza destek olacak.

İkizler

Geçtiğimiz aydan bu yana sosyal alanda, iş çevresiyle ilgili pek çok atılım gerçekleştirdiniz. Derneklerde, STK larda, sektörünüzdeki bazı projelerde aktif görev aldınız. 5 Temmuz gününe kadar bu süreç devam ediyor. Bu tarihten itibaren, birkaç hafta boyunca hedeflerinize yönelik hazırlık aşamasına giriyorsunuz. Dış dünyada belli belirsiz olsa da, kendi içinizde bazı kararlar almaya başlıyorsunuz. 13 Temmuz günü gerçekleşen Dolunay eşinizle veya ortağınızla olan iş birliklerine, yatırımlara dikkat çekiyor. Bir süredir üzerinde düşündüğünüz o yatırımı yapıp yapmamaya dolunay zamanı karar verebilirsiniz. Tüm bilgiler elinize gelmişken, hepsini değerlendirerek en doğru seçeneği bulabilirsiniz. Miras yolu ile gelen para, başkalarından gelen olanaklar da dolunayla birlikte kapınızı çalabilir. 18 Temmuz sonrasında Venüs’ün para evinize girmesi ile birlikte geliriniz artabilir. Venüs’ün etkisi ile piyangodan büyük ikramiye çıkmasa bile zam, ek gelir, prim almanız söz konusu olabilir.

Yengeç

Kariyerle ve toplumdaki imajınızla ilgili değişimler içindesiniz. Zorlanmalar geride kalıyor. 5 Temmuz sonrası Boğa burcuna geçen Mars sayesinde sosyal alanda aktif bir dönem geliyor. Dostlarla, iş arkadaşlarıyla, kendinizi ideallerinizle birlikte bulduğunuz anlarla gelen günler var. Meslektaşlarınızla dirsek teması çalışarak ortak projeler üretebilirsiniz. Bu dönemde işyerinde oturup kalmayın. Öğlenleri fırsat buldukça, şirket dışından birileriyle iş yemeklerine çıkın. Davetlere katılın. Size gelen dernek, kulüp, STK projelerini kabul edin. Bu sırada, gruplar içindeki bir kişiyle de özel olarak yakınlaşmanız sözkonusu olabilir. İdealleriniz için çalıştığınız, geleceğe ait planlar yaptığınız günlerdesiniz. 13 Temmuz günü karşıt burcunuzda gerçekleşecek Dolunay’a doğru giderken ilişkilerinizdeki doğruları ve yanlışları daha iyi görme fırsatı bulacaksınız. İşyerinde ve özel hayatınızda dostlarınızı kırmamaya, size iyi niyetle yaklaşan kişileri kaybetmemeye bakın. Diğer taraftan sizi sürekli olarak rahatsız eden ilişkilerden de kaçının. Dolunay ile birlikte bir iş teklifi de alabilirsiniz. 18 Temmuz sonrası birkaç hafta boyunca Yengeç burcunda olacak Venüs sayesinde çekiciliğiniz artıyor. İş başvuruları için de doğru zaman başlıyor.

Aslan

Geçtiğimiz aydan bu yana medya, basın ve reklamcılıkla ilgili projeler, yurt dışı işler veya akademik tarafta oldukça hareketli şekilde ilerliyorsunuz. Bu konum 5 Temmuz gününe dek sürecek görünüyor. Saydığımız bu alanlarda istekli ve ısrarlı olduğunuzda, başarı da beraberinde gelecektir. Yurt dışı seyahatlerinizi de ayın ilk günlerinde yapabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi, kariyer ve tanınırlık alanında, özellikle 18 Temmuz günü atılımlar zamanının başladığını söylüyor. Ünvanınız, şirketteki konumunuzda değişiklikler olabilir. Efor gerektiren bir projeye de başlamak için kolları sıvayın. Tüm bu çalışmalar sizi yüceltecek. 13 Temmuz günü gerçekleşecek Dolunay’a doğru giderken günlük görevleriniz, size bağlı ekiple ilgili bazı şeyler ortaya çıkabilir. Kontrol edemediğiniz konular nedeniyle işleri teslim etmekte güçlük çekebilirsiniz. Siz dedikoduları bir tarafa bırakarak tamamen işinize odaklanın. Bu dolunay, sağlığınızla da ilgili sinyaller veriyor olabilir. Sağlık kontrollerini yaptırmak için ay ortası doğru zamanlar. 28 Temmuz günü Aslan burcunda gerçekleşecek yeniay yeni projeler demek. 27 Temmuz günü bazı sayfaları kapatmak, hayatınızdaki gereksiz ve aşırı yüklerden arınmak iyi fikir olabilir.

Başak

5 Temmuz sonrası atılım, cesaret ve risk almayla ilişkilendirilen Mars toprak elementi Boğa burcuna geçiyor. Birkaç hafta boyunca desteklendiğinizi, geliştiğinizi ve üst konumdaki kişilerin sizin yanınızda olduğunuz göreceksiniz. Temmuz ayı boyunca koşullar, siz adım attığınızda lehinize işleyecektir. 13 Temmuz günü gerçekleşecek dolunaya doğru giderken yaratıcı tavırlarınız, kendinizi ifade etmenizi de kolaylaştıracak. İşyerinde bugüne kadar yaptıklarınızı sergileme, başkalarına tanıtma olanağınız var. Dolunay, aynı zamanda iş çevresi ve sosyal alanda da konumunuzun güçlenmesini sağlayacaktır. 21 Temmuz güzel ve destekleyici bir gün olarak Başak burçlarına yeni fırsatlar sunabilir. Bugünü not ederek, önemli toplantılarınızı bu tarihe denk getirebilirsiniz. Temmuz ayı boyunca toprak ve su elementinde bulunan gezegenler sizi desteklerken, başınız sıkıştığında aklınıza gelen ilk kişiye başvurabilirsiniz. Kazancınızın artması için ortağınızla birlikte hareket etmenizde yarar var.

Terazi

Geçtiğimiz aydan bu yana karşıt burcunuz olan Koç’taki gezegenler, ikili ilişkilerin önem kazandığınız vurguluyor. Özel hayatınızda partnerinizle olan ilişkinizde ve işyerindeki yakın çalışma arkadaşınız ile adeta tango yapıyorsunuz. Ona uyum sağlamak ve onun isteklerini yerine getirmek için kendinize fazla yüklenmeyin. Zaman zaman şımarıkça da olabilecek bu istekleri yerine getirmek için kendinizi yıpratmayın. Diğer taraftan Jüpiter’in de karşıt burcunuzda olması, önemli iş tekliflerinin de ayağınıza gelebileceğini müjdeliyor. Mars’ın konum değiştirmesi ile ortaklaşa yatırımlara, ortak paralara ve paylaşımlara odaklanıyorsunuz. Paranızı değerlendirmek istediğinizde daha uzun süreli yatırım enstrümanlarını deneyin. 13 Temmuz günü gerçekleşecek Dolunay sizi değişime davet ediyor. İş ve özel hayat dengesi, evin düzeni, aile, kariyer gibi konularda bütünsel olarak bir düzen sağlamanız gerekiyor. Sürüncemede kalan konular sizi rahatsız edebilir. 28 Temmuz günü Aslan burcunda gerçekleşen yeniay, yeni idealleri, yeni bir sosyal çevre ve gruplara dikkat çekiyor.

Akrep

5 Temmuz günü atılım gezegeni Mars’ın karşıt burcunuza geçmesi, ikili ilişkilerde mücadele anlamına gelebilir. Birkaç hafta boyunca iş birliği yaptığınız projelerde, beklentiniz olan konularda ipler sanki karşı tarafın eline geçiyor. Bu noktada biraz inatçı olan kişilerle baş etmeniz de gerekebilir. Mars’ın bu konumu, aynı zamana yeni bir ortaklık, iş birliği içine de girebileceğinizi müjdeliyor. Özellikle 21 Temmuz günü, ortaklıklar, el sıkışmak, yeni işlere ve iş birliklerine girebilmek için çok uygun. Bugüne dek üzerinde uğraştığınız konular, çalışmalar daha görünür hale gelecek. 13 Temmuz günü Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay, etrafınızdan, yakın çevrenizden destek almanızı da kolaylaştırıyor. 18 Temmuz sonrasında size büyük destek olarak ortaya çıkacak Venüs, kişisel gelişim, dünyaya daha geniş bir perspektiften bakabilme olanakları sunuyor. Venüs, aynı zamanda yurt dışı seyahatler için de çok uygun günler getiriyor. 28 Temmuz günü gerçekleşecek yeniay sonrası kariyeriniz, ünvanınız, şirketteki konumunuzu etkileyecek yeni gelişmeler var.

Yay

Geçtiğimiz aydan bu yana neşeniz yerinde. Tatiller, kısa kaçamaklar, eğlenceli ortamlar yaratıcılığınızı da artırıyor. 5 Temmuz sonrası ise günlük çalışmalar, rutinler ile dolu, üretkenliğinizin arttığı birkaç hafta içinde olacaksınız. Bu dönemde sağlığınıza ve beslenmenize de özen gösterin. 13 Temmuz günü gerçekleşecek dolunaya doğru giderken maddi birikimlerinizi nasıl değerlendirmeniz gerektiğine de karar vereceksiniz. Ortak işe girmek seçeneklerinizden biri olabilir. Başkalarının kaynakları sayesinde uygun bir yatırım alma imkanı da doğacaktır. 28 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Aslan burcunda yeniay, yaşama olan bağlılığınızı artırıyor. Uzaklarla ilgili planlar, geziler, yabancılarla işbirlikleri gündeme gelebilir. Reklamcılık, basın, medya alanlarında sesinizi duyurabileceğiniz güzel fırsatlar oluşuyor. Başka kültürlere ilgi duyabilir, felsefi konuların içine girebilirsiniz. Bir taraftan ilham alarak kendinizi geliştirip, diğer taraftan yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili bazı sorumluluklar alabilirsiniz.

Oğlak

5 Temmuz günü atılım ve cesaret gezegeni Mars’ın toprak elementi Boğa burcuna geçmesi ile sakin, huzurlu ve etraftan destek gördüğünüz bir döneme giriyorsunuz. Aşk hayatınız canlanıyor. İşyerinde ise son derece yaratıcı, öne çıkan fikirlerinizle anılıyorsunuz. Kendinizi iyi ifade edebildiğiniz, herşeyin tam da sizin istediğiniz gibi gerçekleşebildiği günler. 13 Temmuz günü gerçekleşecek Oğlak burcundaki dolunaya doğru giderken hayatınızın tüm alanlarındaki gelişmeler netleşiyor. Belirsizliklerin yok olduğu, haberler aldığınız bu günlerde seçimleriniz oldukça önem kazanıyor. Hem ilişkilerinizde, hem de kendinize yönelik konularda sağduyulu hareket edebileceksiniz. Yeni bir ilişki dolunay ışığında başlayabilir. Duygusal şantaj yapan insanlardan uzak durun. 18 Temmuz günü karşıt burcunuza geçen Venüs, birkaç hafta boyunca ikili ilişkilerden gelen desteği, şefkati gösteriyor. Özel birini beğenebilir, var olan ilişkinizde daha keyifli bir döneme girmiş olabilirsiniz. Venüs, işyerindeki arkadaşlarınızın da size daha yardımcı olmasına, seveceğiniz yeni bir iş arkadaşınızın olmasına da işaret. 28 Temmuz günü gerçekleşecek yeniay sonrası ortaklaşa yatırımlarda fırsatlar var.

Kova

Geçtiğimiz aydan bu yana arkadaşlar ve sosyal çevreden destek görüyor, onlarla oldukça aktif günler geçiriyorsunuz. Kendinizi geliştirmek için bir kursa da başlamış olabilirsiniz. 5 Temmuz sonrası Mars’ın burç değiştirmesi ile birlikte ev hayatınız hareketleniyor. Fiziksel olarak evde tadilat, tamirat, evi güzelleştirme konularına girebilir, aile düzeninde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Özellikle 21 Temmuz, eve yeni bir şeyler almak için uygun zamanlar. Özel hayatınızla bu ay daha yakından ilgileniyorsunuz. 13 Temmuz günü gerçekleşecek dolunay, kontrol edemediğiniz olanların içinde olabileceğinizi gösteriyor. Yeniayla birlikte gelen günlerde işe odaklanın. Sağlığınız ve göreviniz, rutinlerinizde iyileştireceğiniz şeyler olabilir. 28 Temmuz günü gerçekleşecek yeniay, karşıt burcunuz Aslan’da olacak. Bu yeniay sonrası birkaç hafta boyunca yepyeni insanlarla tanışıyorsunuz. Özel ve iş hayatında iletişimde olduğunuz kimseler artarken, diğer taraftan ailenize de odaklanmanız gerekebilir.

Balık

5 Temmuz günü Boğa burcuna geçen Mars birkaç hafta boyunca yakın çevrenizle ve kardeşlerle olan iletişiminizi artırıyor. Yeni şeyler öğrenmek için harekete geçin, temelden yeni dersler alarak farklı bir konuda eğitim alabilirsiniz. 13 Temmuz günü gerçekleşecek Dolunaya doğru giderken iş çevrenizde daha fazla duyulur oluyorsunuz. Sosyal çevrenizde, bugüne kadar emek verdiğiniz eserlerinizi sergileyebilme fırsatınız var. İş çevresini en iyi şekilde kullanın. 21 Temmuz günü gerçekleşecek Boğa burcundaki gezegen birleşimi sosyal çevrenize ve gelecek planlarınıza ışık tutuyor. Venüs’ün 18 Temmuz günü yengeç burcuna geçmesi, aşk, yaratıcılık ve keyif çağrıştırıyor. Bu tarihten sonra işyerinde önemli sunumları siz yapmalısınız. Gözler üzerinizde olacak. 28 Temmuz sonrası gerçekleşecek yeniay, ekip arkadaşlarınızın, işyerinde size bağlı çalışanların da yenileneceğini müjdeliyor. Yeni projeler, görevler sizi bekliyor. 27 Temmuz günü beslenmede ve hayatınızdaki tüm alanlarda detoks yapmaya çalışın.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Icon

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?