İş Hayatı

İş hayatı ile ilgili bilgilendirici ve yaşam kalitenizi yükseltmeyi amaçlayan makale ve yazılaran bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fatura Biriktirmeden de Olur: Akaryakıt Harcamalarınızı Kontrol Altına Alın

Masraf formları, biriken faturalar, kredi kartı ekstreleri… Şirketinizde işler yeterince yoğun ve karışık değilmiş gibi hem yöneticiler hem de çalışanlar olarak kendinizi bu tarz işlere gömülmüş ve yoğunlaşmanız gereken asıl işlerden uzaklaşmış olarak bulabilirsiniz. Maalesef ki ek iş gücü gerektiren bir süreç yaşamak şirketinizde performans düşüklüğü gibi olumsuz durumlar yaratabilir.

  • 01.12.2018

Şirket arabalarının sıklıkla kullanılması, yukarıda bahsettiğimiz ek işlerin artmasına neden olabilir. Bu tarz işler, özellikle iş için sıklıkla seyahat edilmesi gereken şirketlerde, hem kontrol açısından hem de harcama miktarından dolayı çeşitli zorluklar çıkarabilir. Öyleyse, şirketinizin akaryakıt harcamalarını kontrol altına almak, en verimli şekilde yönetmek ve çalışanlarınıza kolaylık sağlamak için neler yapabileceğinizi keşfetmeye ne dersiniz?

Fuel Pass Nedir?


Şirketinizdeki işleri kolaylaştırmak adına attığınız bazı stratejik adımlar büyük önem taşır. Attığınız adımlarla kendinize ve çalışanlarınıza ekstra iş yükü oluşturan konuları pratik bir şekilde halletmeniz mümkün olur. Fuel Pass, şirketinizin en büyük gider kalemlerinden birini oluşturan şirket araçlarının kontrolü ve yönetimi konusunda size yardım ederek rahat bir idari süreç sunar. Çalışanlarınızın şirket arabalarını sıklıkla kullandığı ve bu sebeple araçların yönetiminin zorlaştığı durumlarda Fuel Pass hizmeti sayesinde şirket araçlarının akaryakıt harcamalarını fatura biriktirmeden ve ekstra efor harcamadan rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.Akaryakıt Giderlerinizi Pratik Bir Şekilde YönetinHangi personelinizin ne kadar akaryakıt harcadığını nasıl tespit ediyorsunuz? Faturaları tek tek toparlamak zamanınızı mı alıyor? Operasyonel konularda büyük bir kolaylık sunan Fuel Pass hizmeti ile çalışanlarınızın ne kadar akaryakıt harcadığını Sodexo tarafından ayda iki kere gönderilen faturalar sayesinde kolayca takip edebilir böylelikle muhasebesel süreçleri kendiniz ve çalışanlarınız için kolaylaştırabilirsiniz. İş gücü ve zamandan kazanmanızı sağlayan Fuel Pass, akaryakıt harcamalarınızın saatini ve tarihini detaylı bir şekilde görmeniz için de raporlama işlemini sizin yerinize özenle yapar, şirketinize hızlıca ulaştırır. Şunu da hatırlamak da fayda var; Sodexo Online İşlem Merkezi’nden de bu bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Siz de şirket araçlarınızın akaryakıt harcamalarını verimli ve kontrollü bir şekilde yönetmek için Sodexo Fuel Pass müşterisi olun, Sodexo'nun ayrıcalıklı dünyasına katılın.

Üstelik, ilk kez Sodexo Fuel Pass müşterisi olanlar 750 TL'ye varan hediye akaryakıt kazanma şansı yakalıyor.Kullanım Kolaylığından Faydalanın

Kontrol ve verimli yönetim açısından sunduğu avantajların yanında kullanım kolaylığı da sunan Fuel Pass ile Türkiye’de 81 ile yayılmış üye benzin istasyonlarında, aracınızdan inmeden hızlıca akaryakıt alımı yapabilirsiniz. Aynı zamanda ödeme işleminizi yanınızda nakit ya da kredi kartı taşımaya gerek kalmadan ve uzun kasa kuyruklarına girmeden stressiz bir şekilde zaman kaybetmeden halledebilirsiniz. Akaryakıt alımı için il ve benzin istasyonu seçimi yaparak oluşabilecek olası karışıklıkları önleyip Fuel Pass’ten en pratik şekilde faydalanabilirsiniz. Fuel Pass ile sahip olacağınız kolaylıklar çok hoşunuza gidecek.

Kampanyalardan Yararlanarak Kazançlı Çıkın


Sodexo müşterisi olduktan sonra Fuel Pass hizmetinin şirket araçlarının yönetimi ve kontrolü için sunduğu kolaylıkların yanında Sodexo Club’taki pek çok indirimden ve ayrıcalıktan da yararlanabilirsiniz. Çeşitli restoranların Sodexo müşterilerine özel yaptıkları indirimlerden araç kiralama, kargo, alışveriş ya da sağlık muayene ücretlerindeki fırsatlara kadar pek çok alanda çeşitli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Araç Sayınız Hiç Önemli Değil


İster filo sahibi olun ister tek araç, fark etmez. Fuel Pass’in sunduğu ayrıcalıklardan ve avantajlı satın alma koşullarından yararlanmanız için kaç tane şirket aracına sahip olduğunuz hiç önemli değil. Sodexo Fuel Pass’in sağladığı tüm kolaylıklardan, şirketinizin ve çalışanlarınızın faydalanmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken ise ilgili formu doldurmak ve ayrıcalıkların tadını çıkarmak.

Siz de şirket araçlarınızın akaryakıt harcamalarını verimli ve kontrollü bir şekilde yönetmek için Sodexo Fuel Pass müşterisi olun, Sodexo'nun ayrıcalıklı dünyasına katılın.