Kişisel Gelişim

Yoğun iş hayatında bireylerin sağlıklı yaşamalarına ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayan ipuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon

Online Eğitimle Sahip Olabileceğiniz Sertifikalar

Pandeminin hayatımızı ve alışkanlıklarımızı büyük ölçüde değiştirdiğini artık biliyoruz. 2020 ve 2021 boyunca en önemli gündemimiz bu oldu. Bu değişiklikler arasında geçici olanlar olduğu kadar kalıcı olanlarda var! Onlardan belki de en önemlisi online eğitimlerin hayatımızda daha büyük bir yer kaplaması ve gerek iş gerek özel gerek de okul hayatımızda kendimizi geliştirmek için online kursların büyük bir öneme sahip olduğu. Bu yazımızda sizin için online eğitim ile sahip olabileceğiniz ve size yeni kapılar açılmasına destek olacak sertifikaları derledik.

online eğitim

Google -  AdWords Sertifikası

Google AdWords servisi reklam verenlerin arama motorunda hizmet verdikleri alanlarla ilgili arama yapıldığında en üst sıralarda çıkmasınısağlayan bir hizmettir. Eğer pazarlama alanında bir kariyer hedefliyorsanız, ya da mevcut işinizi dijital dünyada bilinir hale getirmek istiyorsanız Google’ın sunduğu bu hizmeti mutlaka cv’nize eklemelisiniz.

Facebook -  Reklam Sertifika Programları

Bünyesinde iki sertifikasyon sunan bu program başarılı Facebook reklam kampanyaları planlamada uzman olan profesyonellere ya da azami kampanya etkisi için Facebook reklamları oluşturup satın alma konusunda uzman olan profesyonelleri hedefler. Kendi seviyeniz ve konumuza göre alabileceğiniz uygun sertifika ile iş hayatınızda bir adım öne çıkabilirsiniz.

ODTÜ Bilgeİş – Temel Photoshop Programı

ODTÜ Üniversitesi tarafından hazırlanan bu proje ile siteye kaydolarak ücretsiz Photoshop temel seviye derslerini alabilir, başarıyla tamamladıktan sonra sertifikaya hak kazanabilirsiniz. Eğer tasarım alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız aynı zamanda InDesign gibi diğer programların derslerinden de yararlanabilirsiniz.

İstanbul İşletme Enstitüsü – Yaratıcı Yazarlık ve Editörlüğe Giriş

Eğer yazı yazmak keyif aldığınız alanlardan biri ise, hayal gücünüzü kâğıda dökmek istiyorsanız yaratıcı yazarlık ve editörlüğe giriş sertifikasını elde ederek hobinizi işinize dönüştürebilirsiniz.

Global Enstitü – Yaşam Koçluğu Sertifikası

İnsanlara yardım etmek, belirledikleri hedeflere ulaşmak için onları desteklemek eğer yapınızda varsa bu eğitim programı tam size göre! Bireyler yaşam koçlarıyla bir hedefe ulaşmak, bir problemi çözmek veya kendi yaşamlarında bir değişiklik yapmak için çalışırlar. Bu eğitim programı ile hem kendi farkındalığınız artacak hem de kolektife hizmet etmiş olacaksınız!

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Icon

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?