Yazarlarımız

Birbirinden farklı konularda uzman olan yazarlarımız her ay doğru beslenmeden iş yaşam dengesinin korunmasına, beden sağlığını koruma yollarından sağlıklı beslenmeye kadar birçok farklı konuda özgün yazıları ile sizlerle! Yazarlarımız ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon
Ece Zaim

Ece Zaim

Şef

Şef Ece Zaim, sağlıklı beslenme için ipuçlarını, sunum inceliklerini, mutfak sanatını bütün detaylarıyla bize sunuyor.

Mehmet Yıldırım Özel

Mehmet Yıldırım Özel

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Mehmet Yıldırım Özel, hayata, pozitif enerjiye ve gelişime dair fikirlerini İyi Yaşa okurlarıyla paylaşıyor.

Binnur Zaimler

Binnur Zaimler

Astrolog

2003 yılından bu yana astroloji üzerine eğitimler almış olan Zaimler, Kepler College-ABD İş Astrolojisi programını bitirmiştir. Halen iş astrolojisi ve süreç yönetimi, insan kaynakları, katılımcı çalıştaylar konularında şirketlere danışmanlık yapmakta, çeşitli yayın organlarında yer almaktadır.

Gizem Şeber

Gizem Şeber

Diyetisyen

İyi Yaşa ile misyonumuz, yoğun iş hayatında bireylerin sağlıklı yaşamalarına ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamaktır.

Ayça Kaşıkçı

Ayça Kaşıkçı

Bütünsel Beslenme & Sağlık Koçu ve Klinik Pilates Eğitmeni

Küçük yaşlarımdan itibaren “sporlu yaşam” kavramı hep hayatımın içinde oldu. İlkokulda cimnastik ve yüzme ile başlayan bu yaşam tarzı; ortaokul ve lise yıllarında lisanslı voleybol oyunculuğu ve takım kaptanlığıyla devam etti. Üniversite yıllarının ardından ise su cimnastiği ve Pilates hayatımın vazgeçilmezleri oldular.

Medistate Kavacık Hastanesi

Medistate Kavacık Hastanesi

Sağlık

Bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile etik ilkelerden ödün vermeden, alanlarında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunarak tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Sodexo Avantaj

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş.
Emre Alkin

Prof.Dr. Emre Alkin

Ekonomist, Akademisyen ve Yazar
Çağlar Çabuk

Çağlar Çabuk

Profesyonel Koç
Dr. Numan Emre Ergin

Dr. Numan Emre Ergin

Yeminli Mali Müşavir
Ay Güneş Astroloji

Ay Güneş Astroloji

Astrolog

Astrolojinin en modern ve güncelleştirilmiş dalı olan Uranyen Astroloji alanında uzmanlaşmıştır. Kariyer gelişimi, ikili ilişki uyumu ve gelecek tahminleme alanında danışmanlık; natal chart (doğum haritası) yorumlama alanında eğitimler vermekte ve Instagram'da Ay Güneş Astroloji hesabından paylaşımlarını yapmaktadır.