Yazarlarımız

Birbirinden farklı konularda uzman olan yazarlarımız her ay doğru beslenmeden iş yaşam dengesinin korunmasına, beden sağlığını koruma yollarından sağlıklı beslenmeye kadar birçok farklı konuda özgün yazıları ile sizlerle! Yazarlarımız ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon
  • Ay Güneş Astroloji
  • Ay Güneş Astroloji

  • Astrolog

Astrolojinin en modern ve güncelleştirilmiş dalı olan Uranyen Astroloji alanında uzmanlaşmıştır. Kariyer gelişimi, ikili ilişki uyumu ve gelecek tahminleme alanında danışmanlık; natal chart (doğum haritası) yorumlama alanında eğitimler vermekte ve Instagram'da Ay Güneş Astroloji hesabından paylaşımlarını yapmaktadır. 

2010 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nden mezun olmasının ardından özel sektörde çalışmış olan Ay Güneş Astroloji, 2017 yılından bu yana kişisel astrolojik gelecek danışmanlığı astrolojik yaşam koçluğu yapmaktadır. 

Astrolojinin en modern ve güncelleştirilmiş dalı olan Uranyen Astroloji alanında uzmanlaşmıştır. Kariyer gelişimi, ikili ilişki uyumu ve gelecek tahminleme alanında danışmanlık; natal chart (doğum haritası) yorumlama alanında eğitimler vermektedir.  

Devamını Göster

Tüm Yazıları

Tüm Yazıları