Yazarlarımız

Birbirinden farklı konularda uzman olan yazarlarımız her ay doğru beslenmeden iş yaşam dengesinin korunmasına, beden sağlığını koruma yollarından sağlıklı beslenmeye kadar birçok farklı konuda özgün yazıları ile sizlerle! Yazarlarımız ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon
  • Binnur Zaimler
  • Binnur Zaimler

  • Astrolog

2003 yılından bu yana astroloji üzerine eğitimler almış olan Zaimler, Kepler College-ABD İş Astrolojisi programını bitirmiştir. Halen iş astrolojisi ve süreç yönetimi, insan kaynakları, katılımcı çalıştaylar konularında şirketlere danışmanlık yapmakta, çeşitli yayın organlarında yer almaktadır.

Galatasaray Lisesinin ardından İTÜ Endüstri Mühendisliğini bitirmiştir. Uzun yıllar dayanıklı tüketim, GSM-Telcom, perakende, medya, e-ticaret alanlarında yönetim görevlerinde bulunmuştur. Sabancı Üniversitesi EDU perakende danışmanlığı, Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM) - Kalder denetçiliği, Galatasaraylılar Derneğinde Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Galatasaray Üniversitesi Medya araştırma kurulu danışmanıdır.2003 yılından bu yana astroloji üzerine eğitimler almış, Kepler College-ABD İş Astrolojisi programını bitirmiştir. Halen iş astrolojisi ve yönetim (süreç yönetimi, insan kaynakları, katılımcı çalıştaylar) konularında şirketlere danışmanlık yapmakta, CNNTURK.com ve ELELE dergisi yayınlarında yer almaktadır.

Devamını Göster

Tüm Yazıları

Tüm Yazıları