Yazarlarımız

Birbirinden farklı konularda uzman olan yazarlarımız her ay doğru beslenmeden iş yaşam dengesinin korunmasına, beden sağlığını koruma yollarından sağlıklı beslenmeye kadar birçok farklı konuda özgün yazıları ile sizlerle! Yazarlarımız ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon
  • Çağlar Çabuk
  • Çağlar Çabuk

  • Profesyonel Koç

Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü ve Newport Üniversitesi Davranış Bilimleri Bölümü mezunu olan Çağlar Çabuk, çalışma yaşamına Samtas A.Ş.’nin personel bölümünde başladı. İş yaşamının on altı yıllık ilk bölümünü İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalıştığı Standard Bank Plc. Türkiye Temsilciliği’nde 2008 yılında noktalayan Çabuk aynı yıldan  bu yana kendi eğitim ve danışmanlık firmasında faaliyetlerini sürdürüyor.

KalDer ve PERYÖN üyesi olan Çağlar Çabuk,  kurucusu olduğu Koçluk Platformu Derneği (KPD)’nde 2010-2013 ve 2014-2015 dönemlerinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Koçluğun meslek olarak kabul edilmesi çalışmalarına öncülük etti, KPD’nin zirve, panel ve diğer etkinliklerinde düzenleyici, panelist, oturum başkanı ve konuşmacı olarak yer aldı.

Devamını Göster

Tüm Yazıları

Tüm Yazıları