Yazarlarımız

Birbirinden farklı konularda uzman olan yazarlarımız her ay doğru beslenmeden iş yaşam dengesinin korunmasına, beden sağlığını koruma yollarından sağlıklı beslenmeye kadar birçok farklı konuda özgün yazıları ile sizlerle! Yazarlarımız ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon
  • Medistate Kavacık Hastanesi
  • Medistate Kavacık Hastanesi

  • Sağlık

Bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile etik ilkelerden ödün vermeden, alanlarında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunarak tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile etik ilkelerden ödün vermeden, alanlarında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunarak tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Medistate Kavacık Hastanesi'nin hizmet kalitesi, sağlıkta uluslararası kalite standartlarını belirleyen JCI (Joint Commission International) tarafından tescil edilmiştir. Medistate Kavacık Hastanesi, JCI Akreditasyon Standartları’nın 5. Versiyonu ile akredite edilen Türkiye’nin ilk sağlık kuruluşu olma unvanını da kazanmıştır.

Devamını Göster