Yazarlarımız

Birbirinden farklı konularda uzman olan yazarlarımız her ay doğru beslenmeden iş yaşam dengesinin korunmasına, beden sağlığını koruma yollarından sağlıklı beslenmeye kadar birçok farklı konuda özgün yazıları ile sizlerle! Yazarlarımız ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon
  • Mehmet Yıldırım Özel
  • Mehmet Yıldırım Özel

  • Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Mehmet Yıldırım Özel, hayata, pozitif enerjiye ve gelişime dair fikirlerini İyi Yaşa okurlarıyla paylaşıyor.

İyi Yaşa ile misyonumuz, yoğun iş hayatında bireylerin sağlıklı yaşamalarına ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamaktır. Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Mehmet Yıldırım Özel, hayata, pozitif enerjiye ve gelişime dair fikirlerini İyi Yaşa okurlarıyla paylaşıyor. Astrolog Binnur Zaimler, yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri bizimle paylaşıyor. Şef Ece Zaim, sağlıklı beslenme için ipuçlarını, sunum inceliklerini, mutfak sanatını bütün detaylarıyla bize sunuyor. İyi Yaşa’nın beslenme ile ilgili bölümünde Diyetisyen Gizem Şeber, bizlere öğle yemeği ve dengeli beslenmenin önemi ile ilgili bilgiler aktarıyor ve pratik tavsiyeler paylaşıyor. Sporla yaşamı programımızın önemli bir parçası haline getirmek için, Klinik Pilates Eğitmeni Ayça Kaşıkçı, vücudumuzu doğru tanımak konusunda bilgiler paylaşacak ve beden sağlığımızı nasıl koruyabileceğimize dair tavsiyelerde bulunuyor

Devamını Göster

Tüm Yazıları

Tüm Yazıları