Yazarlarımız

Birbirinden farklı konularda uzman olan yazarlarımız her ay doğru beslenmeden iş yaşam dengesinin korunmasına, beden sağlığını koruma yollarından sağlıklı beslenmeye kadar birçok farklı konuda özgün yazıları ile sizlerle! Yazarlarımız ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon
  • Dr. Numan Emre Ergin
  • Dr. Numan Emre Ergin

  • Yeminli Mali Müşavir

11.04.1979' da Erzurum'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Erzurum'da bitirdikten sonra, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde dönem üçüncüsü ve FSM Vakıf Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde dönem üçüncüsü olarak tamamlamıştır. University of Southern California, Marshall Business School'da işletme yönetimi (MBA), Ankara Üniversitesi'nde Avrupa Birliği ve Uluslararası Ekonomik İlişkiler - Ekonomi/Maliye dalında yüksek lisans; Gazi Üniversitesi'nde Muhasebe-Finansman alanında doktora yapmıştır.

İş hayatına 27.12.2001 tarihinde Hesap Uzman Yardımcısı olarak başlamış ve yeterlik sınavında başarı göstererek 28.02.2005 tarihinde Hesap Uzmanlığı'na atanmıştır. 2017 yılında kamudaki görevinden ayrılarak uluslararası bir denetim şirketinin vergi bölümünde ortak ve yeminli mali müşavir olarak çalıştıktan sonra, vergi danışmanı ve avukat olarak çalışmaya devam etmektedir.

Devamını Göster

Tüm Yazıları

Tüm Yazıları