Önemli Bilgilendirme : Çek ve Fiziksel Kart Üretimi Hakkında

  • 23.03.2020
Değerli Müşterimiz,
 
Bütün dünyayı etkileyen Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı Sodexo olarak çalışanlarımız, müşterilerimiz ve üye işyerlerimizin sağlık ve güvenliği için gerekli önlemleri hızla aldık. Bu çerçevede size bazı hatırlatmalar yapmak istiyoruz.
 
Mevcut fiziki kartlarınızın tamamen temassız olarak kullanılması mümkündür. Çalışanlarınız, akıllı telefonlarına Sodexo mobil uygulamasını indirip, kartlarını tanımladıktan sonra sağlık ve hijyen açısından sosyal mesafelerini koruyarak mobil ödeme özelliği ile ödemelerini temassız olarak yapabileceklerdir. Bu bilgiyi çalışanlarınızla paylaşmanızı rica ederiz.
 
Yeni kart/çek ya da kayıp/çalıntı kart talepleriniz için ise 23 Mart 2020 tarihinden itibaren, Restaurant Pass, Gift Pass ve Business Pass çözümlerimizde herhangi bir çek ya da fiziksel kart üretimi yapmayacağız.
 
Bu hizmetlerimizden faydalanabilmemiz için sizi tamamen ücretsiz olan Mobil Kart çözümümüze yönlendireceğiz, bu sayede kartlarınız sanal olarak üretilecek, çalışanlarınız ödemelerini cep telefonları üzerinden kullanabilecekleri Sodexo uygulamasından güvenle yapabilecekler.
Mobil kart hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz
 
Mobil kart üretebilmemiz için çalışanlarınızın aşağıdaki bilgilerini temin ederek Sodexo Online üzerinden işlemlerinizi gerçekleştiriniz.
 
  1. Şube Bilgisi
  2. Ad & Soyad
  3. GSM Numarası
  4. TCKN 
Taleplerinizi Sodexo Online'ı kullanarak 7 gün 24 saat anında gerçekleştirebilirsiniz. 

Sağlıklı günler dileriz.
Saygılarımızla,
Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!