Müşteri Önerin

Tanıdığınız firmaların da Sodexo'nun avantajlarıyla tanışmasını ister misiniz? Onları müşterimiz olmaları için bize önerebilirsiniz.

KAZANCINI HESAPLA

Önerdikçe kazanın!

Önerdiğiniz Firma Sodexo’lu olsun hem siz hem önerdiğiniz firma Kazansın! Her bir önerinize Çalışan Sayınız kadar 150 TL Flexogift kazanın.

 • Önerilen Firma Çalışan Sayısı

 • Öneren Firma Çalışan Sayısı

 • Toplam Ödül

TL

 • Araç sayısı

Kampanya Koşulları

 • Kampanyaya katılarak müşteri önermek için Sodexo aktif yemek müşterisi olmak zorunludur.
 • Önerilecek müşterinin Sodexo ile aktif herhangi bir sözleşmesi olmaması gerekmektedir.
 • Önerilen firmanın her bir çalışanı için min. Yemek’te 2.000 TL/ay, FlexoGift’te 5.000TL yükleme yapılması gerekmektedir.
 • Bakiye Yüklemeleri;

v  Yemek Müşterisi önerisi için ;   Önerilen firmanın 2. yükleme siparişinden sonra

v  FlexoGift Müşterisi önerisi için; Önerilen firmanın 1.yükleme siparişinden sonra.

 • Öneren firmanın hak edişi önerdiği firmanın çalışan sayısından fazla olamaz.
 • Kampanya kapsamında max.15 çalışan ödül hak edebilir.
 • Kampanya 31 Ağustos 2023 tarihine geçerlidir.
 • Sodexo kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Nasıl Firma Önerisinde Bulunabilirim?

  Üstün kaliteli hizmetleriyle %44 vergi avantajı, marka çeşitliliği ve firmalara özel çözümler sunan Sodexo’yu önermek isterseniz yapmanız gereken oldukça basit. Nasıl firma önerisinde bulunacağınızı ve önerdiğiniz firmayla anlaşma sağlandığı takdirde kazanacağınız ödül tutarını bu sayfada yer alan hesaplama tablosundan öğrenebilirsiniz. 

   Sayfamızda bulunan “Müşteri Öner” butonuna tıklayın. Açılan bölümde ilk olarak firma bilgilerinizi girin.Bilgilerinizi tamamladıktan sonra ise önereceğiniz firma bilgilerini girerek önerinizi tamamlayın. 

  Bu işlemleri tamamladıktan sonra öneri başvurunuz bize iletilecek, başvurunuz kontrol edilerek işleminizin tamamlandıktan sonra önerdiğiniz firma ile görüşülerek kampanya koşullarını sağladığında ödül hesabınıza yüklenecektir. Sodexo müşterilerinin sahip olduğu ayrıcalıkları öğrenmek isterseniz  “Üye İşyeri” sayfamızı inceleyebilirsiniz!

 • "Müşteri Öner” sistemi nedir?

  Müşteri Öner kampanyası Sodexo hizmetlerini farklı firmalara öneren firmalara ve hizmetten yararlanmak isteyen firmalara sunulan bir ayrıcalıktır. Sodexo ile bir firmanın anlaşmasına aracılık eden ve yeni çalışmaya başlayan firmalar belirli koşullara göre bir ödül hak eder.

 • Firma Öner sisteminden yararlanmam için Sodexo üyesi olmam gerekir mi?

  Evet Sodexo Yemek hizmetinden yararlanıyor olmanız gerekir.

Firmalara Sodexo’yu Tanıtmanın Tam Zamanı!

Sodexo, gelişmiş hizmetleriyle tüm dünyadaki iş yaşamını kaliteli ve verimli kılmaya devam ediyor. İş yaşamının motivasyon kazandıran çalışan yan hakları, teşvik, ödüllendirme ve prim fırsatlarının sağlanmasını kolaylaştıran hizmetlerimiz; hem işverenler hem de çalışanlar tarafından tam not alıyor. İş yaşamınızın vazgeçilmez Sodexo uygulamalarından tanıdığınız firmaların yararlanmasını isterseniz şimdi tam sırası! İşveren ve çalışan ilişkisini daha konforlu kılan hizmetlerimizi başka firmalara tanıttığınız takdirde birbirinden kazançlı hediyeler sizi bekliyor. “Firma Öner” sistemi Sodexo olanaklarını diğer firmalara tanıtmak isteyenler için harika bir fırsat. Henüz Sodexo ile tanışmayan bir firmayla çalışmamızı sağladığınız takdirde birçok hediyeden faydalanabilirsiniz. Eğer çevrenizde Sodexo’yu önerebileceğiniz firmalar bulunuyorsa bu fırsatı kazanmanız çok kolay. Sodexo olanaklarından faydalanmasını istediğiniz firmanın çalışan sayısı gibi bilgilerini bilmeniz yeterli. Bu bilgileri sayfamız aracılığıyla bize ileterek Flexo Gift gibi uygulamalarımızın zengin dünyasından yararlanabilirsiniz. Çevrenizdeki firmaları nasıl Sodexo ile tanıştırabilirim diye düşünüyorsanız çalışanlara ve işverenlere özel sunduğumuz fırsatlar tam karşınızda! Hem işveren hem de çalışanların iş yaşamına kolaylık ve konfor kazandıran olanakları incelemek için “Hizmetlerimiz” sayfasına göz atabilirsiniz.

Sodexo’yu Önerin, Kazanın Kazandırın!

Hem işverenlerin hem de çalışanların yaşam kalitesini destekleyen kusursuz Sodexo hizmetlerini farklı müşterilere tanıtarak kazanabilirsiniz. Restaurant Pass, Sodexo Gift ve Fuel Pass gibi iş dünyasına kolaylık sağlayan hizmetlerimiz birçok sektör tarafından beğenilerek kullanılıyor. Çevrenizde Sodexo dünyasının sunduğu kaliteli uygulamalarla tanışmayan firmalar bulunuyorsa, şimdi aracı olmanızın tam zamanı! Sodexo’yu tanıdığınız firmalara önererek Flexo Gift kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Severek kullandığınız Sodexo hizmetlerini firmalara tanıttığınızda ne kadar kazanacağınızı öğrenmek mi istiyorsunuz? İçeriğimizi okumaya ve sayfamızı incelemeye devam edin!