Müşteri Önerin

Tanıdığınız firmaların da Sodexo'nun avantajlarıyla tanışmasını ister misiniz? Onları müşterimiz olmaları için bize önerebilirsiniz.

KAZANCINI HESAPLA

Önerdikçe kazanın!

Önerdiğiniz firma Sodexo'lu olsun, siz de firmanın çalışan sayısı kadar 50 TL Flexogift kazanın.

 • Şirketteki çalışan sayısı

Flexogift Kazanacak
 • Araç sayısı

En fazla 20 kişi için toplamda 1.000 TL Flexogift kazanabilirsiniz.

Çalışanlar İçin Sıkça Sorulan Sorular

 • Nasıl Firma Önerisinde Bulunabilirim?

  Üstün kaliteli hizmetleriyle %44 veri avantajı, marka çeşitliliği ve firmalara özel çözümler sunan Sodexo’yu önermek isterseniz yapmanız gereken oldukça basit. Nasıl firma önerisinde bulunacağınızı ve önerdiğiniz firmayla anlaşma sağlandığı takdirde kazanacağınız Flexo Gift tutarını buradan öğrenebilirsiniz. Bunun için ilk olarak sayfamızdaki “Kazanç Hesaplama” bölümüne göz atın. Firma önerdiğiniz durumda kazanacağınız Flexo Gift miktarını buradan görüntüleyebilirsiniz. Bu işlem sonrasında sayfamızda bulunan “Firma Öner” butonuna tıklayın. Açılan bölümde ilk olarak kişisel bilgilerinizin girilmesi isteniyor. Kişisel bilgilerinizi tamamladıktan sonra ise önereceğiniz firma bilgilerini girmeniz gerekiyor. Bu işlemleri tamamladıktan sonra Firma Öneri başvurunuz bize iletilecek, işlemin tamamlandığı durumda ise kazandığınız Flexo Gift ödülü size iletilecektir. Sodexo müşterilerinin sahip olduğu ayrıcalıkları öğrenmek isterseniz “Üye İşyeri” sayfamızı incelemeden geçmeyin!

 • "Firma Öner” sistemi nedir?

  Müşteri öneri sistemi olarak da adlandırılan “Firma Öner” kampanyası Sodexo hizmetlerini farklı firmalara öneren kişilere sunulan bir ayrıcalıktır. Sodexo ile bir firmanın anlaşmasına aracılık eden kişiler belirli koşullara göre sunulan miktarlarda Flexo Gift hediye çeki kazanır.

 • Firma önerisi yaptığımda kazanacağım miktar nasıl belirlenir?

  Önerdiğiniz firmanın Sodexo hizmeti almaya başlaması durumunda kazanacağınız Flexo Gift hediye çeki söz konusu firmadaki çalışan sayısına göre belirlenir. Sodexo anlaşma yaptığı firmadaki çalışan başına 50 TL Flexo Gift hediye kartı sunar.

 • Firma Öner sisteminden yararlanmam için Sodexo üyesi olmam gerekir mi?

  Hayır, bu hizmet Sodexo üyesi olmayanlar için de sunulmaktadır. Flexo Gift hediye çeki kazanmak için öneride bulunduğunuz firmanın Sodexo ile anlaşması yeterlidir.

Sodexo’yu Önerin, Kazanın Kazandırın!

Hem işverenlerin hem de çalışanların yaşam kalitesini destekleyen kusursuz Sodexo hizmetlerini farklı müşterilere tanıtarak kazanabilirsiniz. Restaurant Pass, Sodexo Gift ve Fuel Pass gibi iş dünyasına kolaylık sağlayan hizmetlerimiz birçok sektör tarafından beğenilerek kullanılıyor. Çevrenizde Sodexo dünyasının sunduğu kaliteli uygulamalarla tanışmayan firmalar bulunuyorsa, şimdi aracı olmanızın tam zamanı! Sodexo’yu tanıdığınız firmalara önererek Flexo Gift kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Severek kullandığınız Sodexo hizmetlerini firmalara tanıttığınızda ne kadar kazanacağınızı öğrenmek mi istiyorsunuz? İçeriğimizi okumaya ve sayfamızı incelemeye devam edin!

Firmalara Sodexo’yu Tanıtmanın Tam Zamanı!

Sodexo, gelişmiş hizmetleriyle tüm dünyadaki iş yaşamını kaliteli ve verimli kılmaya devam ediyor. İş yaşamının motivasyon kazandıran çalışan yan hakları, teşvik, ödüllendirme ve prim fırsatlarının sağlanmasını kolaylaştıran hizmetlerimiz; hem işverenler hem de çalışanlar tarafından tam not alıyor. İş yaşamınızın vazgeçilmez Sodexo uygulamalarından tanıdığınız firmaların yararlanmasını isterseniz şimdi tam sırası! İşveren ve çalışan ilişkisini daha konforlu kılan hizmetlerimizi başka firmalara tanıttığınız takdirde birbirinden kazançlı hediyeler sizi bekliyor. “Firma Öner” sistemi Sodexo olanaklarını diğer firmalara tanıtmak isteyenler için harika bir fırsat. Henüz Sodexo ile tanışmayan bir firmayla çalışmamızı sağladığınız takdirde birçok hediyeden faydalanabilirsiniz. Eğer çevrenizde Sodexo’yu önerebileceğiniz firmalar bulunuyorsa bu fırsatı kazanmanız çok kolay. Sodexo olanaklarından faydalanmasını istediğiniz firmanın çalışan sayısı gibi bilgilerini bilmeniz yeterli. Bu bilgileri sayfamız aracılığıyla bize ileterek Flexo Gift gibi uygulamalarımızın zengin dünyasından yararlanabilirsiniz. Çevrenizdeki firmaları nasıl Sodexo ile tanıştırabilirim diye düşünüyorsanız çalışanlara ve işverenlere özel sunduğumuz fırsatlar tam karşınızda! Hem işveren hem de çalışanların iş yaşamına kolaylık ve konfor kazandıran olanakları incelemek için “Hizmetlerimiz” sayfasına göz atabilirsiniz.

 Firma Önerin Flexo Gift Kazanın

 “Firma Öner” sayfamız Sodexo ile tanışmamış firmaların iş yaşamlarını zenginleştirirken öneride bulunanlara birçok hediye sunuyor. Firmaların Sodexo ile anlaşma yapmasını sağladığınız takdirde Flexo Gift dünyasından birçok hediye sizi bekliyor. Firma Öneri sistemimiz, önerdiğiniz firmadaki çalışan sayısı doğrultusunda hediye kupon sunuyor. Örneğin bir firma önerisinde bulunan kişi, firmada bulunan çalışan başına 50 TL Flexo Gift hediye kartı kazanıyor. Yani önerdiğiniz firmada 10 çalışan bulunuyorsa 500 TL değerindeki Flexo Gift hediye kartı sizin oluyor. Daha fazla çalışana sahip müşteri önerisinde bulunduğunuz takdirde 1.000 TL’ye kadar Sodexo Flexo Gift hediye çeki kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kazandığınız Flexo Gift hediye çekini birçok markada kullanabilirsiniz. Bu hediye sisteminin sunduğu imkanları incelemek isterseniz hizmetlerimiz arasında bulunan Flexo Gift sayfamıza göz atabilirsiniz.