Bu Yılbaşında Hediye Vermenin En Karlı Yolu Sodexo’da

Bu yılbaşında çalışanlarını ve iş ortaklarını Sodexo Gift Pass hediye çekleriyle ödüllendiren Sodexo müşterileri kazanıyor!


Yaşam kalitesi hizmetlerinde dünya lideri Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, bu yılbaşında da kazandırıyor.
25 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, işinin odağına insanı koyarak bireylerin yaşam kalitesini artırmak misyonuyla faaliyetlerini sürdürüyor. 1 milyondan fazla tüketicisi, 20 binden fazla müşterisi ve 45 binden fazla üye iş yeri ile sektördeki lider konumunu güçlendirmeye devam eden Sodexo, yaptığı kampanyalar ile Sodexo’lulara avantajlar sağlamaya devam ediyor.Sodexo Gift Pass Yılbaşı kampanyasına katılan Sodexo müşterileri, 31 Aralık 2018 tarihine kadar verecekleri her 1.000 TL’lik Gift Pass siparişi için 25 TL Gift Pass hediye çeki kazanma fırsatı yakalıyor ve Sodexo’yu tercih etmenin ayrıcalığını yaşıyor.Bu yılbaşında, Gift Pass yılbaşı kampanyasına katılarak çalışanlarını Sodexo Gift Pass çekleriyle ödüllendirmeyi tercih eden Sodexo Gift Pass müşterileri, hediye çek kazanmanın yanı sıra yüksek çalışan motivasyonu ile şirket performansını artırıyor ve %39’a varan vergi avantajından da faydalanmanın keyfini çıkarıyor. Üstelik, çalışanlar birçok marka ve kategoride alışveriş yapma özgürlüğü ile dilediği gibi alışveriş yapabilmenin mutluluğunu yaşıyor.Sodexo hakkında

Dünyanın Fransız kökenli en büyük işvereni Sodexo, 427 bin çalışanı ile 80 ülkede, günde 100 milyon tüketiciye yaşam kalitesi hizmetleri sunuyor. Firma dünyada 52, Türkiye’de ise 25 yıldır Sağlıklı ve İyi yaşam, Takdir, Sosyal Etkileşim, Kişisel Gelişim, Kolaylık ve Verimlilik, Fiziki Ortam, Sağlıklı ve İyi Yaşam boyutlarında tüm paydaşlarına en iyi yaşam kalitesi deneyimini sunmak için çalışıyor. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye, Çalışan Yan Hakları, Teşvik, Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında faaliyet gösteriyor. Çalışan yan hakları alanında Restaurant Pass yemek kart ve çekleri; Teşvik ve Ödüllendirme alanında Gift Pass hediye çekleri; Harcama Yönetimi alanında Business Pass yemek temsil ağırlama hizmeti ve Fuel Pass akaryakıt harcama yönetimi hizmeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.