Sodexo Restaurant Pass Kartı İle Harcama Yapan Sodexo’lular Artık yüzde 10 Daha Avantajlı!

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin Misket ismini verdiği yeni hediye programı Sodexo’lular ile buluştu! Sodexo Restaurant Pass Yemek Kartı sahipleri artık Misket üyesi restoranlarda yapacakları harcamalarının en az yüzde 10’u değerinde Misket kazanıyor!

25 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren ve Yaşam Kalitesi Hizmetlerinde dünya lideri olan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 1 milyondan fazla Tüketicisi, 20 binden fazla Müşterisi ve 45 binden fazla Üye İş Yeri ile sektördeki lider konumunu her geçen gün daha da güçlendiriyor. Bugüne kadar Türkiye'de ve tüm dünyada sunduğu hizmetlerle milyonlarca insanın hayatına dokunan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin Restaurant Pass kart kullanıcılarına ek kart bakiyesi sağlayan yeni hediye programı Misket artık Sodexolu’ların hizmetinde! Sodexo’lular Misket sayesinde harcadıkça kazanmanın keyfine varıyor!Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İcra Kurulu Başkanı Eda Uluca da yeni hediye programı Misket ile ilgili şunları söyledi: “Sodexo olarak misyonumuz bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek, müşteri ve üye iş yerlerimize de en iyi hizmeti sunmak. Yeni hediye programımız Misket bütün paydaşlarımıza kazandırıyor ve Sodexo’lu olmanın ayrıcalığını hissetmelerini sağlıyor. Bu programımız ile tüketicilerimizin yemek harcamalarının en az %10’u değerinde Misket kazandırarak aylık bütçelerine azımsanamayacak bir katkı yaparken, , Müşterilerimiz için mutlu çalışanlar yaratıyor, Üye İş Yerlerimize de sadık müşteriler kazandırıyoruz. Kazanılan misketler, Restaurant Pass yemek kartlarına otomatik olarak yükleniyor ve hemen birikmeye başlıyor. Üstelik, 1 Misket=1 TL değerinde. Biriken misketler, 1200’den fazla Misket üyesi restoranlarda harcanabiliyor.”
Misket Kazanmaya Hemen Başlamak için Yapmanız Gerekenler Çok Basit;


    • Sodexo Mobil Uygulaması’nı telefonunuza indirin,
    • Profil yaratarak Sodexo Restaurant Pass kartınızı tanımlayın,
    • Misket hesabınızı aktive edin,
    • Biriken misketlerinizi, Misket üyesi restoranlarda dilediginiz gibi harcayın ve Misket kazanmaya başlayın!Sodexo hakkında

Dünyanın en büyük 19. işvereni olan Sodexo, 427 bin çalışanı ile 80 ülkede, günde 100 milyon tüketiciye yaşam kalitesi hizmetleri sunuyor. Firma dünyada 51, Türkiye’de ise 25 yıldır Sağlıklı ve İyi yaşam, Takdir, Sosyal Etkileşim, Kişisel Gelişim, Kolaylık ve Verimlilik, Fiziki Ortam, Sağlıklı ve İyi Yaşam boyutlarında tüm paydaşlarına en iyi yaşam kalitesi deneyimini sunmak için çalışıyor. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye, Çalışan Yan Hakları, Teşvik, Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında faaliyet gösteriyor. Çalışan yan hakları alanında Restaurant Pass yemek kart ve çekleri; Teşvik ve Ödüllendirme alanında Gift Pass hediye çekleri; Harcama Yönetimi alanında Business Pass yemek temsil ağırlama hizmeti ve Fuel Pass akaryakıt harcama yönetimi hizmeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.