Sodexo’lu İşletmeler Gift Pass ile Yeni Yıla Kazançlı Giriyor!

Bu yılbaşında çalışanlarını ve iş ortaklarını Sodexo Gift Pass hediye çekleriyle ödüllendiren Sodexo müşterileri kazanıyor!

Yaşam kalitesi hizmetlerinde dünya lideri Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, bu yılbaşında da kazandırıyor. İşinin odağına insanı koyarak bireylerin yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Sodexo, 1 milyondan fazla tüketicisi, 20 binden fazla müşterisi ve 45 binden fazla üye iş yeri ile sektördeki lider konumunu güçlendirmeye ve kampanyaları ile Sodexo’lulara avantajlar sağlamaya devam ediyor. Sodexo Gift Pass Yılbaşı kampanyasına katılan Sodexo müşterileri, 31 Aralık 2019 tarihine kadar verecekleri her 1.000 TL’lik Gift Pass siparişi için 40 TL Gift Pass hediye çeki kazanma fırsatı yakalıyor ve Sodexo’yu tercih etmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Bu yılbaşında, Gift Pass yılbaşı kampanyasına katılarak çalışanlarını Sodexo Gift Pass çekleriyle ödüllendirmeyi tercih eden Sodexo Gift Pass müşterileri, hediye çek kazanmanın yanı sıra yüksek çalışan motivasyonu ile şirket performansını artırıyor ve yüzde 39’a varan vergi avantajından da faydalanmanın keyfini çıkarıyor. Üstelik, çalışanlar birçok marka ve kategoride alışveriş yapma özgürlüğü ile dilediği gibi alışveriş yapabilmenin mutluluğunu yaşıyor.


Sodexo hakkında Dünyanın en büyük 19. işvereni Sodexo, 460 bin çalışanı ile 72 ülkede, günde 100 milyon tüketiciye hizmet sunuyor. Firma dünyada 53, Türkiye’de ise 26 yıldır tüm paydaşlarına en iyi yaşam kalitesi deneyimini sunmak için çalışıyor. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye, Çalışan Yan Hakları, Teşvik, Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında faaliyet gösteriyor. Çalışan yan hakları alanında Restaurant Pass yemek kart ve çekleri; Teşvik ve Ödüllendirme alanında Gift Pass hediye çekleri; Harcama Yönetimi alanında Business Pass yemek temsil ağırlama hizmeti ve Fuel Pass akaryakıt harcama yönetimi hizmeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.