Sodexo’dan 750 TL’ye Varan Hediye Kazandıran Akaryakıt Kampanyası!

Şirket araçlarının akaryakıt harcamalarını Sodexo Fuel Pass ile gerçekleştiren şirketler, akaryakıt harcamalarında 750 TL’ye varan hediye akaryakıt kazanacak.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri tarafından sunulan Sodexo Fuel Pass ile firmalar,akaryakıt harcamalarını verimli, kontrollü ve avantajlı şekilde yönetirken aynı zamanda akaryakıt masraflarını azaltacak. 31 Aralık 2018 tarihine kadar şirket araçlarının akaryakıt harcamalarını Sodexo Fuel Pass ile yöneten firmalar, 750 TL’ye varan akaryakıt hediyesi kazanma şansını yakalıyor. Üstelik şirket içerisinde yer alan araç sayısı kampanyaya katılımı etkilemiyor. İster bir ister bin araçla kampanyadan kararlanmak mümkün.Kampanyaya katılan firmalar yaygın istasyon ağı, kolay takip ve limitleme, ödeme ve kontrol kolaylığı avantajlarına sahip olurken çalışanlar araçlarından inmeden hızlı ve kolayca yakıt alacak ve masraf formu hazırlamak zorunda kalmayacak. Kampanyadan yararlanmak için 31 Aralık 2018 tarihine kadar Sodexo Fuel Pass sözleşmesi imzalanması ve 3 aylık akaryakıt harcamalarının belirtilen tutarlara uygun olması yeterli olacak.Sodexo hakkında

Dünyanın Fransız kökenli en büyük işvereni Sodexo, 427 bin çalışanı ile 80 ülkede, günde 100 milyon tüketiciye yaşam kalitesi hizmetleri sunuyor. Firma dünyada 52, Türkiye’de ise 25 yıldır Sağlıklı ve İyi yaşam, Takdir, Sosyal Etkileşim, Kişisel Gelişim, Kolaylık ve Verimlilik, Fiziki Ortam, Sağlıklı ve İyi Yaşam boyutlarında tüm paydaşlarına en iyi yaşam kalitesi deneyimini sunmak için çalışıyor. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye, Çalışan Yan Hakları, Teşvik, Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında faaliyet gösteriyor. Çalışan yan hakları alanında Restaurant Pass yemek kart ve çekleri; Teşvik ve Ödüllendirme alanında Gift Pass hediye çekleri; Harcama Yönetimi alanında Business Pass yemek temsil ağırlama hizmeti ve Fuel Pass akaryakıt harcama yönetimi hizmeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.