Gift Pass

Sodexo Gift Pass Hediye Çekleri’yle çalışanlarınızın ve iş
ortaklarınızın motivasyonunu artırıp, bağlılıklarını yükseltebilirsiniz.

Gift Pass Nedir?

Sodexo Gift Pass Hediye Çekleri, teşvik ve ödüllendirme alanında firmalara sunduğumuz hizmetimizdir. Gift Pass Gıda ve Gift Pass Giyim olmak üzere 2 farklı hizmetimiz bulunmaktadır.

Daha fazla gösterGizle
checkmark

Gift Pass Gıda

Erzak kolisi dağıtmanın zorluklarıyla uğraşmadan, gıda yardımı yapabilir ya da çalışanlarınızı ödüllendirerek Gift Pass Gıda Hediye Çeklerinin geçerli olduğu marketlerden alışveriş yapabilme olanağı sunabilirsiniz!

checkmark

Gift Pass Giyim

Çalışanlarınızın giyim ve ayakkabı yardımlarını Gift Pass Giyim Hediye Çekleri ile yapabilir, çeklerin geçerli olduğu üye iş yerlerinden alışveriş imkanı sunarak motivasyon ve bağlılıklarını arttırabilirsiniz.

İşverenler İçin Avantajları

Siz de Sodexo'lu firmalar arsındaki yerinizi alın, operasyonel kolaylıklardan faydalanırken çalışanlarınızın şirketinize bağlılığını ve yaşam kalitelerini arttırın!

Daha fazla gösterGizle

Vergi Avantajı

Gift Pass Gıda ve Giyim hediye çekleri ile yapacağınız ayni yardımlar sadece stopaj vergisine tabii olup, SGK ve damga vergisinden muaftır. Ödüllendirme, teşvik ve yardım amaçlı uygulamalarınız için %39’a varan vergi avantajı elde edersiniz

Artan Motivasyon ve Bağlılık

Çalışanlarınızı, iş ortaklarınızı ve müşterilerinizi ödüllendirerek onların motivasyonlarını ve bağlılıklarını kuvvetlendirir, böylece firmanızın performansını arttırısınız.

Muhasebesel Kolaylık

Tek bir fatura ile muhasebe kayıtlarınızı pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz

Alışveriş Özgürlüğü

Çalışanlarınızı birçok marka ve kategoride alışveriş yapma fırsatı sunabilirsiniz

Hızlı Teslimat

En geç 3 iş günü içerisinde firma adresine gönderilen hediye çekleriyle, sorunsuz ve hızlı teslimat güvencesi yaşarsınız.

Özel Mesaj Uygulaması

"Özel Mesaj" uygulaması ile hediye göndereceğiniz hedef kitle için kişiselleştirilmiş mesajlar yazdırabilirsiniz.

Çalışanlar İçin Avantajları Nelerdir?

Yaygın Üye İş Yeri Ağı

Türkiye genelinde yaygın, yerel veya ulusal üye iş yerlerinde kıyafetten elektroniğe, kozmetikten gıdaya kadar her kategoride alışveriş yapma imkanına sahip olursunuz.

Seçme Özgürlüğü

İhtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz ürün ve markayı seçebilir, tek noktaya bağlı kalmadan alışverişin keyfini çıkarırsınız.

Sodexo Hizmetlerinden
Yararlanmak İçin Müşterimiz Olun!