Sodexo'lular 90fit İle Yaza Fit Giriyor!

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin adresi 90fit'in "glutensiz hızlı kilo verme" paketinde %20 indirim avantajını kaçırmayın, yaza fit girin!

%20 İNDİRİM

90Fit, zinde bir yaşam ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından çağımızın en önemli sağlık sorunları olarak ilan edilen problemlerin çözümü için zihin ve bedenin bütünselliğine inanıyor. Bunun için de farklı beklentilere uygun alternatif çözümler bulunduruyor.
Bünyesinde yer alan pek çok mutfak ve uzman, farklı damak tatlarına ya da ihtiyaçlara uygun keyifli beslenme programları hazırlıyor. Damak tadınıza ve amacınıza (kilo vermek, güçlenmek, detoks…vb) göre seçtiğiniz programlar ister pişip hazır olarak evinize geliyor, isterseniz de kendi mutfağınızda pişirebileceğiniz tarif ve programlar olarak sunuluyor.

Üstelik adrese teslim diyet paketleri ya da online programlarda verilen menülerin hiçbiri rafine şeker, trans yağ ve basit karbonhidrat içermiyor. Menüler hazırlanırken taze, katkısız gıdalar ve zeytinyağı kullanılıyor. Dileyenler için organik serbest gezen tavuk ve yumurta, ev yapımı özel ekmek alternatifleri de sunuluyor.

Ayrıca tüm abonelik kullanımları boyunca, 90Fit diyetisyenleri ücretsiz beslenme danışmanlığı veriyor.

Kampanyadan faydalanmak için lütfen Tüketici Online'a giriş yapın.

KAMPANYA KODU AL

Diğer Kampanyalar