Mobil Kart Nedir?

Restaurant Pass Mobil Kart fiziki olarak basılmayan ve Sodexo'nun Restaurant Pass için sunduğu tüm hizmet ve ayrıcalıklardan faydalanmanızı sağlayan sanal bir karttır.

Daha fazla gösterGizle

Tamamen Ücretsiz

Anında Kullanım

Kartsız Ödeme Kolaylığı

Kart Dağıtımı Yok Tüm Kartlar Dijital

Neden Mobil Kart?

Restaurant Pass Mobil Kart çözümü ile firmalar, geleneksel yemek kartının üretim ve dağıtım süreçleri ile vakit kaybetmeden, yemek kartı numarası oluştuğunda kullanıcının cep telefonuna SMS ile bilgilendirme yaparak kullanıcının anında bakiyesini harcama imkanı sağlar. Mobil Kartlar, sipariş verdikten sonra ortalama 20 dakika içerisinde hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanıma hazır olur

Tamamen ücretsiz olan Restaurant Pass Mobil kart, kullanıcılara güvenli ve pratik bir yemek kartı kullanım çözümü sunarken, firma yetkililerinin de çalışanlarına kart dağıtım sorununu ortadan kaldırır. Fiziki kartın tedarik ve operasyon süreçleri ile vakit kaybedilmesini  önleyen Mobil Kart,  çalışan sayısı ve sirkülasyonu yüksek firmalar için büyük bir avantaj sağlar.

Bunun yanında Mobil kart ile kullanıcılar yemek kartlarına fiziki olarak ihtiyaç duymadan Sodexo Club, Misket, Mobil Ödeme gibi Restaurant Pass'ın tüm avantajlarından yararlanabilir, bakiye ve kart harcama detaylarına ulaşabilirler.

Mobil Kart Nasıl Kullanılıyor?

Çalışanlarına geleneksel fiziksel kart yerine mobil yemek kartı vermek isteyen firmalar, Sodexo Online İşlem Merkezi üzerinden yeni kart siparişlerini oluşturup yüklemelerini yapabilirler. Mobil Kart siparişi oluşan tüketicilere, Sodexo tarafından bilgilendirme mesajı gönderilir. Kullanıcılar Sodexo Mobil uygulamasını indirip profil oluşturarak, mobil ödeme yapılan Sodexo üye işyerlerinde karttan harcama yapmaya anında başlayabilir.

Sodexo Müşterisiyseniz Hemen Mobil Kart Siparişi Vermek İçin Tıklayın

Sodexo Müşterisi Değil Misiniz?

Siz de şimdi Sodexo Müşterisi olun, Türkiye genelinde 20.000 müşteri ve 1.000.000 kart sahibi Sodexo’lunun arasındaki yerinizi alın! Siz %100 vergi avantajı ve muhasebesel kolaylıkların keyfini sürerken çalışanlarınız da harcadıkça doya doya kazanmanın ayrıcalığını yaşasın!