Çalışan bağlılığı ve yan haklar alanının global lideri Pluxee, insanların hayatında değerli olan her şeyi dolu dolu yaşaması için yepyeni bir dünyaya kapılar açan iş ortağıdır. Pluxee olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde, gelecek için büyük hedeflerle çıktığımız yolculuğumuzu sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde sürdürmekte kararlıyız. 

31 ülkede sunduğumuz, alanında öncü 250’den fazla ürünümüzle ve 1.7 milyon üye iş yeri ağımızla, çalışanların hayatlarında değerli olan her şeyi dolu dolu yaşamasını sağlıyor, onlara özel ayrıcalıklarla dolu yepyeni bir çalışan deneyimi dünyası yaratıyoruz.

İsmimiz Hikayemizi Yansıtıyor

"Plux" pozitifliği temsil ederken; ayrıcalıklarla dolu yepyeni bir dünyaya kapılar açtığımızı ve insanların hayatında değerli olan her şeyi dolu dolu yaşamasını sağlama amacımızı ortaya koyuyor.

"X" müşterilerimize, üye işyerlerimize, tüketicilerimize ve çalışanlarımıza sunduğumuz kişiye özel ve sürdürülebilir deneyimlerimiz aracılığıyla kapılarını araladığımız ayrıcalıklar dünyasını simgeliyor.

"ee" ise, uzmanlık alanımız olan ‘çalışan bağlılığını’ (employee engagement) temsil ediyor.

Neden Yeni Bir Marka?

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri'nin Faaliyetlerine Devam Edeceği Yepyeni Markası: Pluxee.

Basın bültenimize ulaşmak için;

                     

Tüm dünyada, 36 milyon hayata zenginlik katıyoruz

Pluxee, çalışan bağlılığı ve yan haklar alanını yeniden tanımlayan, deneyim odaklı bir markadır. Tüm tüketicilerimize, üyelerimize ve müşterilerimize, hayatlarına değerli olan her şeyi dolu dolu yaşamaları için, “daha fazla”sını sunuyoruz.

Daha fazla bilgi almak için; Pluxee Group