Bu Yılbaşında Hediye Vermenin En Kârlı Yolu!

Her 1.000 TL’lik Gift Pass Siparişine 25 TL hediye çeki fırsatı! Kampanya detayları ve koşullarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bilgilerinizi bırakın, satış ekibimiz sizi arasın!

Bu Yılbaşında Hediye Vermenin En Kârlı Yolu!

Her 1.000 TL’lik Gift Pass Siparişine 25 TL hediye çeki fırsatı! Kampanya detayları ve koşullarını aşağıda bulabilirsiniz.

Siz de çalısanlarınızı veya is ortaklarınızı Gift Pass hediye çekleri ile ödüllendirin, hem şirket performansınızı artırın, hem de %39’a varan vergi avantajından faydalanın. Üstelik 21 Kasım - 31 Aralık 2018 arasında vereceginiz her 1.000TL’lik Gift Pass siparisine 25TL hediye çeki fırsatını kaçırmayın!

İşverenler İçin Avantajları

Siz de Sodexo'lu firmalar arsındaki yerinizi alın, operasyonel kolaylıklardan faydalanırken çalışanlarınızın şirketinize bağlılığını ve yaşam kalitelerini arttırın!

Daha fazla gösterGizle

Vergi Avantajı

Gift Pass Gıda ve Giyim hediye çekleri ile yapacağınız ayni yardımlar sadece stopaj vergisine tabii olup, SGK ve damga vergisinden muaftır. Ödüllendirme, teşvik ve yardım amaçlı uygulamalarınız için %39’a varan vergi avantajı elde edersiniz

Artan Motivasyon ve Bağlılık

Çalışanlarınızı, iş ortaklarınızı ve müşterilerinizi ödüllendirerek onların motivasyonlarını ve bağlılıklarını kuvvetlendirir, böylece firmanızın performansını arttırısınız.

Muhasebesel Kolaylık

Tek bir fatura ile muhasebe kayıtlarınızı pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz

Alışveriş Özgürlüğü

Çalışanlarınızı birçok marka ve kategoride alışveriş yapma fırsatı sunabilirsiniz

Hızlı Teslimat

En geç 3 iş günü içerisinde firma adresine gönderilen hediye çekleriyle, sorunsuz ve hızlı teslimat güvencesi yaşarsınız.

Özel Mesaj Uygulaması

"Özel Mesaj" uygulaması ile hediye göndereceğiniz hedef kitle için kişiselleştirilmiş mesajlar yazdırabilirsiniz.

Çalışanlar İçin Avantajları Nelerdir?

Yaygın Üye İş Yeri Ağı

Türkiye genelinde yaygın, yerel veya ulusal üye iş yerlerinde kıyafetten elektroniğe, kozmetikten gıdaya kadar her kategoride alışveriş yapma imkanına sahip olursunuz.

Seçme Özgürlüğü

İhtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz ürün ve markayı seçebilir, tek noktaya bağlı kalmadan alışverişin keyfini çıkarırsınız.