HARCARKEN BİRİKTİRMENİN EN KAZANÇLI YOLU MİSKET ÖDÜL PROGRAMI

Sodexo’nun ödül programı “Misket” harcarken kazandırıyor. Sodexo’lular Restaurant Pass yemek kartı ile programa üye restoranlarda yaptıkları her harcamada %10’a varan ek bakiye kazanıyor, biriken misketler 1.000’den fazla Misket üyesi restoranda harcamaya dönüşüyor.

Sodexo’lulara Harcarken Kazandıran Uygulama: Misket Ödül Programı

Misket Ödül Programı, Sodexo’nun Restaurant Pass yemek kartı kullanıcılarına sunduğu harcama yaparken kazandıran uygulamasıdır. Misket hesabını aktive eden Sodexo Restaurant Pass yemek kartı kullanıcıları, seçkin Misket üyesi üye iş yerlerindeki harcamalarının %10'a varan Misket kazanarak kartlarında biriken misketleri istedikleri zaman tekrar seçkin Misket üyesi iş yerlerinde harcama fırsatı elde ederler. 1 Misket = 1 TL 

Misket’li Olmak Çok Kolay!

Harcadıkça kazandıran ödül programı Misket’e üye olmak için akıllı telefona Sodexo Mobil Uygulaması yükleyip uygulamada bir profil yaratıp daha sonra Misket hesabınızı aktive etmeniz yeterli. Diğer bir seçenek ise: Sodexo Tüketici Online’da profil oluşturup Misket hesabınızı buradan güncellemek.

Misket kazanmak için ise Sodexo Restaurant Pass yemek kartıyla Misket üyesi iş yerlerinde harcama yapmanız yeterli. Unutmayın, yapılan her harcamada, harcamanın %10’u değerinde Misket kazanacaksınız!


Biriken Misket’leri Dilediğiniz Zaman Harcayın!

Kazanılan Misket’ler, Misket Üyesi Restoranlarda yapılan her ödemede, anında Sodexo Restaurant Pass yemek karta yüklenir ve bu şekilde birikmeye başlar. Yemek kartında biriken Misket’ler, istenilen anda yine seçkin Misket Üyesi restoranlarda harcanabilir. Tek yapmanız gereken kasada ödemenin Misket bakiyenizden yapılmasını belirtmeniz!


Ayda Ortalama 2 Öğle Yemeğini Bedavaya Getirin!

Çalışanlarınıza sunduğunuz yan haklar ve ayrıcalıklar, motivasyonları üzerinde olumlu yönde etkilidir. Çalışan memnuniyeti ile şirket başarısının doğru orantılı olduğunu düşünürsek Misket sayesinde kendini avantajlı hisseden çalışanlarınızın iş yerlerine bağlılıkları gelişir ve performansları yüksek olur. 

Sodexo Restaurant Pass yemek kartı kullanılan bir iş yerindeki çalışanlar, kartlarında biriken Misket’ler sayesinde ayda ortalama 2 öğle yemeğini bedavaya getirip yemek kartı limitlerini daha kontrollü bir şekilde yönetmiş olurlar. Böylelikle, istedikleri yemeği yiyip işverenleri tarafından kendilerine tanınan kolaylıklar ve avantajlardan yararlanırlar.

Misket’leri Seçkin Üye İş Yerlerinde Harcayın!

Misket toplanabilen ve biriken Misket’leri harcamayı sağlayan seçkin üye iş yeri ağına Sodexo Mobil Uygulaması’nda bulunan “Misket” ya da “Keşfet” sekmesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm Misket noktaları, restoran listeleme sayfalarında lokasyon ve yakınlığa göre sıralanır. 

Haydi şimdi Sodexo Mobil Uygulamalarını akıllı telefonunuza indirin ve doya doya Misket kazanmaya başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular

 • Misket programına dâhil olmak ve Misket hesabımı aktive etmek için ne yapmalıyım?

  Misket hesabınızı aktive ederek harcadıkça kazanmaya başlamak için öncelikle Sodexo Mobil Uygulamasını akıllı telefonunuza indirin. Profilinizi yaratarak Restaurant Pass kartınızı tanımlayın. Uygulama içindeki Misket bölümüne giderek karşınıza tek sefer çıkacak olan kullanıcı sözleşmesini onaylayarak Misket hesabınızı aktive edin. İşte bu kadar basit!

 • Kazandığım Misketleri nerede görebilirim?

  Kazandığınız Misketleri, Sodexo Mobil Uygulamasına giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

 • Kartımı kaybettim ve Sodexo'dan tarafıma yeni bir kart gönderildi. Kazandığım Misketler kaybolur mu?

  Kazanmış olduğunuz Misketler tıpkı bakiyeniz için yapıldığı gibi yeni kartınıza otomatik olarak transfer edilecektir.

 • Misketlerimi, Misket üyesi olmayan bir Sodexo üye iş yerinde kullanabilir miyim?

  Hayır, Misket’ler sadece Sodexo’nun seçkin Misket üye iş yeri ağında geçerlidir.

Sodexo Müşterisi değil misiniz?

Siz de şimdi Sodexo Müşterisi olun, Türkiye genelinde 20.000 müşteri ve 1.000.000 kart sahibi Sodexo’lunun arasındaki yerinizi alın! Siz %100 vergi avantajı ve muhasebesel kolaylıkların keyfini sürerken çalışanlarınız da harcadıkça doya doya kazanmanın ayrıcalığını yaşasın!