Sodexo’lular Misket ile Tanışıyor, Harcadıkça Kazanıyor!

Sodexo’lular Misket ile Tanışıyor, Harcadıkça Kazanıyor!

Misket, Sodexo’nun Restaurant Pass yemek kartı kullanıcılarına harcama yaparken kazandıran yeni ödül programıdır! Misket hesabını aktive eden Sodexo’lulara, Restaurant Pass kartları ile özel olarak seçilmiş seçkin Misket üyesi iş yerlerinde yaptıkları harcamaların %10’u değerinde Misket kazandırır, kartlarda biriken misketlerin tekrar harcamaya dönüşmesine imkân verir. 1 Misket = 1 TL’dir!

Siz de şimdi Misket kazanmaya başlayın!

Misket kazanmak için; yenilenen Sodexo mobil uygulaması üzerinden Misket hesabınızı aktive etmeniz ve Sodexo Resturant Pass yemek kartınız ile Misket üyesi restoranlarda harcama yapmanız yeterlidir. Yapılan her harcamada, harcamanın %10’u değerinde Misket kazanılır.

Kazandığınız Misketler anında harcanmaya hazır!

Kazandığınız misketler, her ödemede otomatik olarak Sodexo Restaurant Pass kartınıza yüklenir ve birikmeye başlar. Kartınızda biriktirdiğiniz Misketleri, dilediğiniz anda Misket Üyesi İş Yeri Restoranlarda harcayabilirsiniz! Tek yapmanız gereken kasada ödemenin Misket bakiyenizden yapılmasını belirtmeniz!

“Misket’e Özel Seçkin Üye İş Yeri Ağı”

Misket toplayabileceğiniz ve topladığınız Misketleri harcayabileceğiniz seçkin üye iş yeri ağımıza, Sodexo Mobil Uygulamalarında bulunan “Misket” sekmesi içerisinden ya da Keşfet sekmesi içerisinde bulunan restoran listeleme ekranlarımızda kolayca ulaşabilirsiniz! Üstelik tüm Misket noktaları lokasyonuna göre yakınlığına göre sıralanmaktadır!

Haydi şimdi Sodexo Mobil Uygulamalarını akıllı telefonunuza indirin ve doya doya Misket kazanmaya başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular

 • Misket programına dâhil olmak ve Misket hesabımı aktive etmek için ne yapmalıyım?

  Misket hesabınızı aktive ederek harcadıkça kazanmaya başlamak için öncelikle Sodexo Mobil Uygulamasını akıllı telefonunuza indirin. Profilinizi yaratarak Restaurant Pass kartınızı tanımlayın. Uygulama içindeki Misket bölümüne giderek karşınıza tek sefer çıkacak olan kullanıcı sözleşmesini onaylayarak Misket hesabınızı aktive edin. İşte bu kadar basit!

 • Kazandığım Misketleri nerede görebilirim?

  Kazandığınız Misketleri, Sodexo Mobil Uygulamasına giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

 • Kartımı kaybettim ve Sodexo'dan tarafıma yeni bir kart gönderildi. Kazandığım Misketler kaybolur mu?

  Kazanmış olduğunuz Misketler tıpkı bakiyeniz için yapıldığı gibi yeni kartınıza otomatik olarak transfer edilecektir.

 • Misketlerimi, Misket üyesi olmayan bir Sodexo üye iş yerinde kullanabilir miyim?

  Hayır, Misket’ler sadece Sodexo’nun seçkin Misket üye iş yeri ağında geçerlidir.

Sodexo Müşterisi değil misiniz?

Siz de şimdi Sodexo Müşterisi olun, Türkiye genelinde 20.000 müşteri ve 1.000.000 kart sahibi Sodexo’lunun arasındaki yerinizi alın! Siz %90’a varan vergi avantajı ve muhasebesel kolaylıkların keyfini sürerken çalışanlarınız da harcadıkça doya doya kazanmanın ayrıcalığını yaşasın!