Sodexo’lulara Harcarken Kazandıran Uygulama: Misket Ödül Programı

Misket Ödül Programı, Sodexo’nun Restaurant Pass yemek kartı kullanıcılarına sunduğu harcama yaparken kazandıran uygulamasıdır. Misket hesabını aktive eden Sodexo Restaurant Pass yemek kartı kullanıcıları, seçkin Misket üyesi üye iş yerlerindeki harcamalarının %10'a varan Misket kazanarak kartlarında biriken misketleri istedikleri zaman tekrar seçkin Misket üyesi iş yerlerinde harcama fırsatı elde ederler. 1 Misket = 1 TL 

Misket’li Olmak Çok Kolay!

Harcadıkça kazandıran ödül programı Misket’e üye olmak için Sodexo Mobil Uygulamasını yükleyip uygulamada bir profil yarattıktan sonra Misket hesabınızı aktive etmeniz yeterli! Diğer bir seçenek ise: Sodexo Tüketici Online’da profil oluşturup Misket hesabınızı buradan güncellemek.

Misket kazanmak için ise Sodexo Restaurant Pass yemek kartıyla Misket üyesi iş yerlerinde harcama yapmanız yeterli. Unutmayın, yapılan her harcamada, harcamanın %10’u değerinde Misket kazanacaksınız!


Biriken Misket’leri Dilediğiniz Zaman Harcayın!

Kazanılan Misket’ler, paket sipariş de dahil olmak üzere Misket Üyesi Restoranlarda yapılan her ödemede, anında Sodexo Restaurant Pass yemek karta yüklenir. Yemek kartında biriken Misket’ler, istenilen anda Misket Üyesi restoranlarda kolayca harcanabilir. Tek yapmanız gereken ödeme anında, Misket bakiyenizden yapılmasını belirtmeniz!


Ayda Ortalama İki Yemeği Misket’le Bedavaya Getirin!

Çalışanlarınıza sunduğunuz yan haklar ve ayrıcalıklar, çalışan motivasyonu olumlu etkiler ve Misket sayesinde kendini avantajlı hisseden çalışanlarınızın memnuniyetini sağlayarak iş yerlerine bağlılıklarını arttırır.

Sodexo Restaurant Pass yemek kartı kullanılan bir firmadaki çalışanlar, kartlarında biriken Misket bakiyeleri sayesinde ayda ortalama 2 yemeği bedavaya getirip yemek kartı limitlerini de daha kontrollü bir şekilde yönetmiş olurlar.Misket’lerinizi Seçkin Üye İş Yerlerinde Harcayın!

Misket’lerinizi harcayabileceğiniz üye iş yeri ağına Sodexo Mobil Uygulaması’nda bulunan “Misket” ya da “Keşfet” sekmesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm Misket noktaları, restoran listeleme sayfalarında sizin konumuza göre yakınlığa göre sıralanır. 

Haydi şimdi Sodexo Mobil Uygulamalarını akıllı telefonunuza indirin ve doya doya Misket kazanmaya başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular

 • Misket programına dâhil olmak ve Misket hesabımı aktive etmek için ne yapmalıyım?

  Misket hesabınızı aktive ederek harcadıkça kazanmaya başlamak için öncelikle Sodexo Mobil Uygulamasını akıllı telefonunuza indirin. Profilinizi yaratarak Restaurant Pass kartınızı tanımlayın. Uygulama içindeki Misket bölümüne giderek karşınıza tek sefer çıkacak olan kullanıcı sözleşmesini onaylayarak Misket hesabınızı aktive edin. İşte bu kadar basit!

 • Kazandığım Misketleri nerede görebilirim?

  Kazandığınız Misketleri, Sodexo Mobil Uygulamasına giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

 • Kartımı kaybettim ve Sodexo'dan tarafıma yeni bir kart gönderildi. Kazandığım Misketler kaybolur mu?

  Kazanmış olduğunuz Misketler tıpkı bakiyeniz için yapıldığı gibi yeni kartınıza otomatik olarak transfer edilecektir.

 • Misketlerimi, Misket üyesi olmayan bir Sodexo üye iş yerinde kullanabilir miyim?

  Hayır, Misket’ler sadece Sodexo’nun seçkin Misket üye iş yeri ağında geçerlidir.

Sodexo Müşterisi değil misiniz?

Siz de şimdi Sodexo Müşterisi olun, Türkiye genelinde 20.000 müşteri ve 1.000.000 kart sahibi Sodexo’lunun arasındaki yerinizi alın! Siz %100 vergi avantajı ve muhasebesel kolaylıkların keyfini sürerken çalışanlarınız da harcadıkça doya doya kazanmanın ayrıcalığını yaşasın!