Mobil Çek Nedir?

Mobil Çek, Sodexo'nun müşteri ve tüketicilerine sunduğu yeni ve uçtan uca dijital bir ödeme çözümüdür. Fiziki olarak basılmayan, Sodexo üye iş yerlerinde harcama yapabilmenizi ve Sodexo’nun Gift Pass için sunduğu tüm hizmet ve ayrıcalıklardan faydalanmanızı sağlayan Mobil Çek’e Sodexo Online üzerinden hemen başvurabilirsiniz.

Daha fazla gösterGizle

Neden Mobil Çek?

Sodexo Mobil Çek çözümü ile firmalar, üretim ve dağıtım süreçleri ile vakit kaybetmez. Mobil Çek numarası oluştuğunda kullanıcı Sodexo Uygulamasından Mobil Çek sayfasına giriş yaparak kendisine verilen 16 haneli Mobil Çek kodunu girip hızlı ve güvenli bir şekilde bakiyesini harcama imkanı bulur.

Daha fazla gösterGizle
Hızlı ve Güvenilir

Hızlı ve Güvenilir

Anında Kullanım

Anında Kullanım

Kağıt Çek veya Kart Dağıtımı Yok

Kağıt Çek veya Kart Dağıtımı Yok

Kartsız Ödeme Kolaylığı

Kartsız Ödeme Kolaylığı

Mobil Çek Nasıl Kullanılır?

Firmaların talep ettiği mobil çekler için Sodexo tarafından 16 haneli tekil, birbiri ile benzeşmez mobil çek numaraları oluşturulur.  Teslim edilecek olan mobil çek numaraları firmalar tarafından tüketicilere dağıtılır.

Mobil çekten faydalanacak olan tüketicilerin, mobil çekleri ile harcama yapabilmek için Sodexo Mobil Uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekmektedir.

Yaratılan mobil çekler, içerlerinde yer alan bakiyelerin bitmesi ile beraber kapanır.