Nasıl Mobil Ödeme Yapılır?

Kolay Olduğu Kadar Güvenli Bir Ödeme Deneyimi

Sodexo olarak ödeme işlemlerinizi, pratik olduğu kadar güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi önemsiyoruz. Bu nedenle; Restaurant Pass yemek kartı kullanıcısı olarak mobil ödeme özelliğinden yararlanmanız için öncelikle Kartsız Ödeme Yetkisi’ne sahip olmanız gerekiyor. 

Kartsız Ödeme Yetkisi, mobil ödeme özelliğimizin herhangi bir kötü niyetli kullanıma izin vermemesi adına geliştirilmiş olan güvenlik önlemi anlamına geliyor. Kartsız Ödeme Yetkisi’ne sahip olmak için tek yapmanız gereken ise Sodexo Mobil Uygulaması üzerinden gerekli yönergeleri takip etmek!

Tamamen Dijital, Uçtan Uca Yetki Yönetim Süreci!

Sektörde benzeri olmayan uçtan uca yetki yönetim akışı ile işveren olarak çalışanlarınızın ödeme süreçleriyle ilgili tüm kontrolleri rahatlıkla yapabilirsiniz.  

Tamamen dijital olarak tasarlanan yetki yönetim akışı sayesinde çalışanlarınızın mobil ödeme yapabilmeleri için gerekli olan onay süreçlerini anlık olarak Sodexo Online Müşteri İşlem Merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz! 

Tüm sorularınız için musteri.tr@sodexo.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

(*)Mobil Ödeme uyumlu cihazlarda geçerlidir. Mobil Ödeme'nin geçerli oldugu üye is yerleri; Sodexo Mobil Uygulaması içerisinden görüntülenebilir.