KARTSIZ ÖDEME YAPMANIN EN GÜVENLİ YOLU MOBIL ÖDEME

Sodexo Mobil Ödeme özelliği sayesinde, kullanıcıları kartları yanlarında olmadan da ödeme yapabilirken, hızlı ve güvenli ödeme yapmanın kolaylığını yaşarlar.

Sodexo Mobil Ödeme İle Kartsız Ödeme Dönemi Başladı!

Mobil ödeme; Sodexo’nun Restaurant Pass yemek kartı kullanıcıları için geliştirdiği ve kullanıcıların Sodexo Mobil Uygulaması üzerinden yemek kartları yanlarında olmasa dahi kolayca kartsız ödeme yapabildiği yeni özelliği!

Sektördeki en geniş kullanım ağına sahip olan Sodexo Mobil Ödeme’nin geçerli olduğu üye iş yerlerini ise Sodexo Mobil Uygulaması üzerinden kolaylıkla keşfedebilirsiniz. 


En Kolay Ödeme Çözümü: Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?


Ödeme işlemlerinizi kolay ve hızlı mobil ödeme özelliğimiz ile gerçekleştirmek için;

Akıllı telefonunuza Sodexo Mobil Uygulaması yükleyin,
Mobil uygulama ana sayfası açıldıktan sonra “Mobil Ödeme” butonuna basın,
Daha sonra ödeme işlemi için gerekli olan bakiyeyi seçin,
“Mobil Ödeme Kodu Al” butonuna basın,Gönderdiğimiz 6 haneli Mobil Ödeme Kodu’nu, POS/ÖKC cihazına girmesi için kasa görevlisine iletin. 

Kolay Olduğu Kadar Güvenli Bir Ödeme Deneyimi

Sodexo olarak ödeme işlemlerinizi, pratik olduğu kadar güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi önemsiyoruz. Bu nedenle; Restaurant Pass yemek kartı kullanıcısı olarak mobil ödeme özelliğinden yararlanmanız için öncelikle Kartsız Ödeme Yetkisi’ne sahip olmanız gerekiyor. 

Kartsız Ödeme Yetkisi, mobil ödeme özelliğimizin herhangi bir kötü niyetli kullanıma izin vermemesi adına geliştirilmiş olan güvenlik önlemi anlamına geliyor. Kartsız Ödeme Yetkisi’ne sahip olmak için tek yapmanız gereken ise Sodexo Mobil Uygulaması üzerinden gerekli yönergeleri takip etmek!

Tamamen Dijital, Uçtan Uca Yetki Yönetim Süreci!

Sektörde benzeri olmayan uçtan uca yetki yönetim akışı ile işveren olarak çalışanlarınızın ödeme süreçleriyle ilgili tüm kontrolleri rahatlıkla yapabilirsiniz.  

Tamamen dijital olarak tasarlanan yetki yönetim akışı sayesinde çalışanlarınızın mobil ödeme yapabilmeleri için gerekli olan onay süreçlerini anlık olarak Sodexo Online Müşteri İşlem Merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz! 

Tüm sorularınız için musteri.tr@sodexo.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

(*)Mobil Ödeme uyumlu cihazlarda geçerlidir. Mobil Ödeme'nin geçerli oldugu üye is yerleri; Sodexo Mobil Uygulaması içerisinden görüntülenebilir.

Sodexo Müşterisi değil misiniz?

Siz de şimdi Sodexo Müşterisi olun, Türkiye genelinde 20.000 müşteri ve 1.000.000 kart sahibi Sodexo’lunun arasındaki yerinizi alın! Siz %100 vergi avantajı ve muhasebesel kolaylıkların keyfini sürerken çalışanlarınız da mobil ödeme özelliğimiz ile kartsız ödemenin ayrıcalığını yaşasın!