Artık Sodexo Mobil Ödeme ile öğlen yemeği cepte!

Sodexo Mobil Ödeme ile tanışın, kartsız ödemenin tadını çıkarın!

Sodexo Mobil Ödeme İle Kartsız Ödeme Dönemi Başladı!

Mobil Ödeme, Sodexo'nun Restaurant Pass yemek kartı sahipleri için devreye almış olduğu ve akıllı telefonlara kurulabilen Sodexo Mobil Uygulaması üzerinden kartsız ödeme yapılabilmesine olanak sağlayan yeni özelliğidir.

Sektördeki en geniş kullanım ağına sahip mobil ödeme çözümü olan Sodexo mobil ödeme özelliğimiz, Restaurant Pass yemek kartı ile ödeme yapılabilen tüm üye iş yeri ağında geçerlidir*. Mobil Ödeme’nin geçerli oldugu üye is yerleri; Sodexo Mobil Uygulaması içerisinden görüntülenebilir.

Sektördeki En Kolay Mobil Ödeme Çözümü!

Kolay Olduğu Kadar Güvenli Bir Ödeme Deneyimi

Sodexo olarak kolaylığın yanı sıra güvenliği de oldukça önemsiyoruz. Bu nedenle mobil ödeme özelliğimizden yararlanmak için kullanıcılarımızın öncelikle Kartsız Ödeme Yetkisi’ne sahip olmaları gerekmektedir.

Kartsız Ödeme Yetkisi; Mobil Ödeme özelligimizin, herhangi bir kötü niyetli kullanıma izin vermemesi adına getirmis oldugumuz bir dizi güvenlik önlemidir. Kartsız Ödeme yetkisine sahip olmak için gerekli yönergeyi, mobil uygulamamızda bulunan ekranlar üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Tamamen dijital, uçtan uca yetki yönetim süreci!

Kurgulamış olduğumuz uçta uca yetki yönetim akışı sayesinde firma yetkilileri çalışanlarının ödeme süreçleri ile ilgili tüm kontrollere sahiptirler.

Sektörde benzeri olmayan, tamamen dijital olarak tasarladığımız yetki yönetim akışı sayesinde, Sodexo'lu firmalar, çalışanlarının mobil ödeme yapabilmeleri için gerekli onay süreçlerini anlık olarak Tüm sorularınız için Sodexo Online Müşteri İşlem Merkezi üzerinden görüntüleyebilip yönetebilirler.

musteri.tr@sodexo.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

(*)Mobil Ödeme uyumlu cihazlarda geçerlidir. Mobil Ödeme'nin geçerli oldugu üye is yerleri; Sodexo Mobil Uygulaması içerisinden görüntülenebilir.

Sodexo Müşterisi değil misiniz?

Siz de şimdi Sodexo Müşterisi olun, Türkiye genelinde 20.000 müşteri ve 1.000.000 kart sahibi Sodexo’lunun arasındaki yerinizi alın! Siz %90’a varan vergi avantajı ve muhasebesel kolaylıkların keyfini sürerken çalışanlarınız da mobil ödeme özelliğimiz ile kartsız ödemenin ayrıcalığını yaşasın!