Kredi kartı puanlarınız Puan Harca ile Artık Sodexo Üye İş Yerlerinde Harcanabiliyor!

Puan Harca; farklı bankalara ait kredi kartlarınızdaki puanları tek bir platformdan birlikte takip etmenizi ve sonrasında harcamanızı sağlayan bir mobil cüzdan uygulamasıdır.

Tüm Banka Ödül Programları Geçerli

World, Axess, Maximum, Bonus, BankKart, Paraf, CardFinans, Advantage gibi Türkiye'deki tüm bankaların ödül programlarının geçerli olduğu tek platformdur.

Sodexo Restaurant Pass ve Sodexo Flexogift'e Yükleme Yapabilirsiniz

Puan Harca sayesinde kredi kartlarınızdaki puanlar ile Sodexo Restaurant Pass ya da Sodexo Flexogift'e yükleme yapabilirsiniz. Böylece kredi kartı puanlarınızı, Sodexo'nun 81 il ve 120.000 noktada anlaşmalı olduğu mağaza ve online markalarda harcayabilirsiniz!

Puan Harca hakkında daha fazla bilgiye www.puanharca.com adresinden ulaşabilir, Google Store veya Apple Store'dan indirip üye olabilirsiniz.

Puan Harca'yı İndirmek İçin

Sodexo Hediye Katoloğunda Neler Var?

Sodexo ile Online Alışveriş

100+ Sodexo online ödeme noktalarında online alışveriş deneyimi

81 il ve 120.000 Noktada Geçerli

81 ilde 120.000'den fazla restoran ve market noktasında harcama yapabilme

Online Yemek Platformlarında Harcama

GetirYemek, Trendyol Yemek gibi online yemek sipariş platformlarında harcama

Türkiye’nin Önde Gelen Markalarında Harcama

Sodexo FlexoGift ile Türkiye’nin önde gelen markalarında harcama imkanı

Sıkça Sorulan Sorular

 • Bakiyem ne zaman tanımlanır?

  Bakiyen 24 saat içerisinde tanımlanacaktır. Hediyen tanımlandığında tarafına bilgilendirme SMS’i ulaşacaktır.

 • Kart bakiyemi farklı bir Sodexo kartıma aktarabilir miyim?

  Kartlar arasında bakiye transfer işlemi yapılamamaktadır.
 • Puan Harca uygulamasından Sodexo RestaurantPass bakiyesi yükleme talebi oluşturdum kendi sodexo kartım var başka kart mı üretilecek?

  Mevcut kartınızdan bağımsız olarak yeni mobil kart üretilecektir. Mobil kartınız tanımlandığında tarafınıza sms ile bilgi verilecektir.
 • Restaurant Pass bakiyemi nasıl kullanabilirim?

  Puan Harca uygulaması üzerinden talepte bulunduğun GSM numarası ile Sodexo mobil uygulamasını indirip, kayıt işlemlerini tamamlayarak tanımlı bakiyeni görüntüleyebilir, Sodexo’lu Restoran ve Marketlerde harcamaya başlayabilirsin.

 • FlexoGift bakiyemi nasıl kullanabilirim?

  Puan Harca uygulaması üzerinden talepte bulunduğun GSM numarası ile Sodexo FlexoGift mobil uygulamasını indirip, kayıt işlemlerini tamamlayarak tanımlı bakiyeni görüntüleyebilir, hediyelerini harcamaya başlayabilirsin.

 • FlexoGift bakiyem 24 saat içerisinde yüklenmedi?

  GSM numaranın doğruluğunu kontrol etmeni rica ederiz. GSM bilgilerin doğru ise ilgili kontrolleri sağlayabilmemiz adına 444 72 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir ve ya musteri.hizmetleri@sodexo.com’a talebini yazılı olarak iletebilirsin. İlgili kontroller yapılarak tarafına bilgi verilecektir.

 • FlexoGift bakiyem ile çek alımı yapmamıştım ancak otomatik çek tanımlanmış. Tanımlanan çekimi değiştirebilir miyim?

  Kampanya kapsamında belirlenen süre içerisinde çek alımı yapılmayan bakiyeler, sistem tarafından otomatik olarak kampanya kapsamında belirlenen marka ve kategorinin çekine dönüşmektedir. FlexoGift uygulaması üzerinden çek değiştir butonuna tıklayarak, mevcut çekini farklı marka çeki ile değiştirebilirsin. Çek değişimi sağlayabilmen için ilgili marka çekinden harcama yapılmamış olması gerekmektedir.