Bakiye ve Kampanyalar

 • Sodexo yemek kartı bakiyemi nasıl sorgularım?

  Kart bakiyeni Tüketici Online platformumuz veya Sodexo mobil uygulamamız üzerinden görüntüleyebilir ya da dilersen 444 72 77 numaralı çağrı merkezimizden önce 3 sonra 2’ yi tuşlayarak öğrenebilirsin.

 • Sodexo yemek kartı olmadan ödeme nasıl yapılır?

  Sodexo mobil uygulaması üzerinden hızlıca mobil kod alarak harcama işlemlerini gerçekleştirebilirsin.
 • Sodexo yemek kartı bekleyen bakiyemi ne zaman kullanırım?

  Firman tarafından belirlenen yükleme günü öncesinde tanımlanan bakiyeler "Bekleyen Bakiye" alanında görünmektedir. İlgili yükleme gününde otomatik olarak güncel bakiyene aktarılmaktadır.

 • Sodexo kart bakiyesi yıl sonunda silinir mi?

  Kart bakiyelerin bir sonraki yıla aktarılmaktadır.
 • Sodexo Tüketici kampanyalarından nasıl faydalanabilirim?

  Mobil uygulama Sodexo Club üzerinden veya www.sodexoavantaj.com web sitemiz tüketici kampanyaları alanından kampanyaya katıl diyerek kampanya kodunu alabilirsin.

 • Misket nedir ve nasıl yararlanabilirim?

  Misket, Sodexo’nun Restaurant Pass yemek kartı kullanıcılarına harcama yaparken kazandıran  ödül programıdır.Bu programa katılabilmen için mobil uygulama veya tüketici online üzerinden Misket hesabını aktive etmen gerekmektedir. Misket üyesi  iş yerlerindeki harcamalarında %10'a varan Misket kazanarak kartında biriken misketleri dilediğin zaman tekrar seçkin Misket üyesi iş yerlerinde harcayabilirsin. 1 Misket = 1 TL 

 • Misket sözleşmesini nasıl onaylayabilirim/aktif edebilirim?

  Sodexo mobil uygulamamızda sol üst köşede yer alan ayarlar  menüsüne tıkladığınızda seçenekler arasında ”Misket”  yer almaktadır. Misket hesabınızı aktif hale getirmek için karşınıza çıkan program sözleşmesini onaylayarak kartınızda misket kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Misketli restoranlara nereden ulaşabilirim?

  Misket toplayabileceğiniz ve topladığınız Misket’leri harcayabileceğiniz seçkin üye iş yeri ağımıza, Sodexo Mobil Uygulamalarında bulunan “Misket” sekmesi içerisinden ya da “Keşfet” sekmesi içerisinde bulunan restoran listeleme ekranlarımızda kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Sodexo üye iş yerlerine nereden ulaşabilirim?

  Sodexo mobil uyuglamamızı cep telefonunuza indirerek ya da www.sodexoavantaj.com web sayfamızdan kullandığınız ürüne göre üye iş yerlerini görüntüleyebilirsiniz.

 • Coca Cola-Daha Daha kampanyasından Sodexo bakiye yükleme talebi oluşturdum kendi sodexo kartım var, yüklemem tanımlı firma kartıma mı yapılacak?

  Mevcut kartından bağımsız olarak Daha Daha uygulamasında bakiyenin aktarılmasını talep ettiğin GSM numaran üzerinden yeni bir mobil kart üretilecektir. Mobil kartın tanımlandığında tarafına sms ile bilgilendirme yapılacaktır. Devam eden bakiye taleplerin oluşması durumunda ise yüklemelerin yine aynı mobil karta yüklenmeye devam edecektir.
 • Coca Cola-Daha Daha kampanyasından kazandığım bakiyemi kullanmasam silinir mi?

  Kullanmadığın bakiyeler bir sonraki yıla aktarılmakta olup, tanımlı bakiyenin kullanım süresi bulunmamaktadır.
 • Coca Cola-Daha Daha kampanyasından kazandığım bakiyemi parçalı olarak harcayabilir miyim?

  Bakiyeni herhangi bir alt limit bulunmadan Sodexo Üye İşyerlerimizde harcayabilirsin. Üye işyerlerimizi ise Sodexo mobil uygulamamız üzerinden ya da www.sodexoavantaj.com web sayfamızdan görüntüleyebilirsin.
 • Coca Cola-Daha Daha uygulamasına GSM numaramı yazarken hatalı giriş sağladım ne yapmam gerekir?

  Gsm numarası değişikliği tarafımızca sağlanamamaktadır. Konu ile ilgili Coca Cola Company ile iletişime geçebilirsin.
 • Coca Cola-Daha Daha kampanyasından kazandığım bakiye kartıma ne zaman aktarılır?

  Talepte bulunduğun bakiyen 24 saat içerisinde kartına aktarılacaktır.
 • Coca Cola-Daha Daha kampanyasından kazandığım bakiyemi farklı bir Sodexo kartıma aktarabilir miyim?

  Kartlar arasında bakiye transfer işlemi yapılamamaktadır.
 • Coca Cola-Daha Daha kampanyasından kazandığım bakiyem 24 saat geçti hala yüklenmedi?

  İlgili kontrolleri sağlayabilmemiz adına 444 72 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir veya musteri.hizmetleri@sodexo.com’ a talebini yazılı olarak iletebilirsin.İlgili kontroller yapılarak tarafına bilgi verilecektir.