Kampanya İşlemleri

 • Çalışanlarım misket & kampanyalardan faydalanabilir mi?

  Misket üyesi iş yerlerinde yapacakları harcamaların en az %10’u değerinde misket kazanabilir, biriktirdikleri Misket’leri, diledikleri anda Misket Üyesi İş Yeri Restoranlarda harcayabilirler. İnternet sitemiz üzerinde "Sodexo Club" alanından kart kullanıcılarınıza ait kampanyalar da dahil olmak üzere güncel kampanyaları takip edebilir ve kampanya kodları ile tüm kampanyalardan faydalanabilirler.
 • Çalışanlarım Sodexo Misket üye işyerlerinden biriktirdiği puanları daha sonrasında harcayabilir mi?

  Çalışanlarınız Misket üyesi iş yerlerinde yapacakları harcamaların en az %10’u değerinde misket kazanabilir, biriktirdiğiniz Misket’leri, diledikleri anda Misket Üyesi İş Yeri Restoranlarda harcayabilirler.
 • Güncel Sodexo Club kampanyalardan nasıl yararlanabilirim?

  İnternet sitemiz üzerinde "Sodexo Club" alanından kart kullanıcılarınıza ait kampanyalar da dahil olmak üzere güncel kampanyaları takip edebilir bu kampanyalardan yararlanmak için kampanya kodunuzu alabilirsiniz.

 • Misket sözleşmesini nasıl onaylayabilirim/aktif edebilirim?

  Sodexo mobil uygulamamızda sol üst köşede yer alan ayarlar  menüsüne tıkladığınızda seçenekler arasında ”Misket”  yer almaktadır. Misket hesabınızı aktif hale getirmek için karşınıza çıkan program sözleşmesini onaylayarak kartınızda misket kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Misket nedir ve nasıl yararlanabilirim?

  Misket, Sodexo’nun Restaurant Pass yemek kartı kullanıcılarına harcama yaparken kazandıran yeni ödül programıdır.
  Bu programa katılabilmek için mobil uygulama üzerinde Misket hesabını aktive etmeniz gerekmektedir.
  Misket üyesi iş yerlerinde yapacağınız harcamaların en az %10’u değerinde misket kazanabilir, biriktirdiğiniz Misket’leri, dilediğiniz anda Misket Üyesi İş Yeri Restoranlarda harcayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

 • Misket üyesi restoranlar nelerdir?

  Misket toplayabileceğiniz ve topladığınız Misket’leri harcayabileceğiniz seçkin üye iş yeri ağımıza, Sodexo Mobil Uygulamalarında bulunan “Misket” sekmesi içerisinden ya da “Keşfet” sekmesi içerisinde bulunan restoran listeleme ekranlarımızda kolayca ulaşabilirsiniz.