Sodexo Üye İş Yeri Ağındaki Yerinizi Alın!

Sodexo'nun Türkiye genelinde 20.000'den fazla müşteri ve 1.000.000'dan fazla tüketiciye hizmet verdiği geniş hizmet ağı içerisinde yerinizi alabilmek için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

Üye İş Yeri Başvuru Formunu Doldurmak

Sodexo üye iş yeri ağına dahil olmak için yapmanız gereken tek şey bu linkte yer alan başvuru formunu doldurmak! Üye İş Yeri Başvuru formuna ulaşmak için şimdi tıklayın: http://www.sodexoavantaj.com/uye-is-yeri-basvurusu

Sodexo Cep POS Mobil Uygulaması ile Anında Ödeme Almaya Başlayın

Sodexo üye iş yeri başvuru süreciniz tamamlandıktan sonra aşağıdaki linkten Sodexo Cep POS mobil uygulamasını indirerek, Sodexo üye işyeri bilgileriniz ile uygulamaya girebilir ve saniyeler içerisinde ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ödeme Almanız İçin Bir Akıllı Telefon Yeter!

*Restoran kategorisinde olmayan, Tüketime Hazır Gıda satışı yapan üye işyeri adaylarının, üye işyeri olabilmesi için aşağıda listelenen yeni nesil yazar kasa POS cihazına sahip olması gerekir.

 • PAVO INGENICO
 • PROFİLO VERIFONE

Değerlendirme

Başvurunuz tamamlandıktan sonra talebiniz, yetkili kişilerce değerlendirilecek olup sonucuyla ilgili tarafınıza dönüş gerçekleştirilecektir. Değerlendirme kriterleri arasında restoran kategoriniz, bölgenizde bulunan üye iş yeri ve müşteri yoğunluğu, hizmet kaliteniz, restoran kapasiteniz gibi bir çok farklı kriter bulunmaktadır.

Sözleşme Aşaması

Başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirilmesi durumunda tarafınıza, başvuruda belirtmiş olduğunuz cep telefonu ve e-mail adresi üzerinden bilgi verilecektir.

Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda tarafınıza e-mail ile gönderilecek sözleşmeyi eksiksiz doldurup aşağıda belirtilen evraklar ile beraber tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Sözleşme sürecinin tamamlanması için tarafınıza kargoyla gönderilen Restaurant Pass Yemek Kartları ve Yemek Çeki Üye İş Yeri Sözleşmesini eksiksiz olarak doldurulup, aşağıdaki evraklarla birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Şahıs firmaları için:

 1. Vergi levhası fotokopisi
 2. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 3. İşyeri sahibinin imza beyannamesi
 4. Banka hesap cüzdanı fotokopisi (Sodexo’nun anlaşmalı olduğu Akbank, Yapı Kredi, HSBC, Denizbank,Teb herhangi birinden hesap bilgisi olmalıdır.Bu bankalar harici banka hesabı kabul edilmemektedir.)

Şirketler için:

 1. Vergi levhası fotokopisi
 2. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 3. İmza sirküleri (Şirket sahiplerinin)
 4. Ticari Sicil Gazetesi Foto
 5. Şirket adına banka hesap bilgisi (Sodexo’nun anlaşmalı olduğu Akbank, Yapı Kredi, HSBC, Denizbank,Teb herhangi birinden hesap bilgisi olmalıdır.Bu bankalar harici banka hesabı kabul edilmemektedir.)

Adi Ortaklıklar için:

 1. Ortaklık vergi levhası fotokopisi
 2. Ortakların nüfus cüzdanı fotokopisi
 3. Ortaklık sözleşmesi
 4. Ortakların ayrı ayrı imza beyannamesi
 5. Sodexo’ nun anlaşmalı olduğu bir bankadan (Akbank, Denizbank, HSBC, Yapı Kredi, TEB) ortaklık hesap cüzdanı fotokopisi (Bu bankalar harici banka hesabı kabul edilmemektedir)

ÖNEMLİ UYARI: İş yeri sahibi ve/veya firma ticari ünvanına ait “Banka Hesap Cüzdanı Fotokopisi” Sodexo’ya iletilmediği taktirde Sodexo üyeliğiniz başlatılmayacaktır. Yukarıda belirtilen anlaşmalı bankalar haricinde başka banka hesap bilgileri sistemimizle uyumlu olmadığı için kabul edilmemektedir. Sodexo ile anlaşmalı bankaları harici bir banka iletildiği taktirde Sodexo üyeliğiniz gerçekleşmeyecek ve üyelik başvurunuz iptal olacaktır. Üyelik işlemlerinizin gecikmemesi için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak Sodexo’ya ulaştırınız. Yukarıda istenen belgeler eksiksiz olarak tarafımıza ulaşmadığı takdirde üyelik sürecinin başlatılamayacağını ve Sodexo Genel Merkezi’ne elden evrak teslimi kabul edilmediğini önemle hatırlatırız.

Sodexo Hizmetlerinden Yararlanmak için Üye İş Yerimiz Olun!

Sodexo üye iş yeri olabilmek için başvuru formumuzu doldurun!