Hem firmanızı, hem çalışanlarınızı düşünen yemek kartı!

Sodexo’nun avantajlı yemek kartı Restaurant Pass ile %100 vergi avantajıyla maliyetinizi azaltırken çalışanlarınıza ayrıcalıklı bir yemek kartı çözümü sağlayın.

Başvurmak için tıklayın

Hem Firmanızı Hem Çalışanlarınızı Düşünen Yemek Kartı

Sodexo’nun avantajlı yemek kartı Restaurant Pass ile %100 vergi avantajıyla maliyetinizi azaltırken çalışanlarınıza ayrıcalıklı bir yemek kartı çözümü sağlayın.

Sodexo Yemek Kartı ile Hem Firmanız  Hem de Çalışanlarınız Avantajlı!


Çalışanlarınızın yemek ihtiyaçlarını Sodexo Yemek kartı Restaurant Pass ile karşıladığınızda %100 vergi avantajından faydalanabileceğinizi biliyor musunuz?  Sodexo avantajlarını yaşamaya başlamak için hemen Sodexo yemek kartına başvurun.

Türkiye’nin en avantajlı yemek kartı Sodexo’nun ayrıcalıklı dünyasına katılmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur

Sodexo Yemek Kartı ile Maliyetleriniz Azalsın.

Yemek kartı denince akla gelen ilk marka Sodexo ile tanışmak ve Sodexo yemek kartına başvurmak için hemen tıklayın.

Daha fazla gösterGizle
%100 vergi avantajı

%100 Vergi Avantajı

Sodexo yemek kartı Restaurant Pass ile %100 vergi avantajından faydalanarak, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

80.000 Noktadan Oluşan Sodexo Üye İş Yeri Ağı

Sodexo 81 il ve 80.000 Noktada Geçer

Çalışanlarınız Sodexo yemek kartı Restaurant Pass'i Sodexo'nun yaygın üye iş yeri ağında seçme özgürlüğü ile dilediği gibi kullanır.

kredi kartıyla ödeme

Bugün Yükleyip, Sonra Ödeme İmkanı

Sodexo yemek kartınıza bakiye yüklerken ödemeyi düşünmeyin. Kartla ödeme imkanından faydalanarak, önce yüklemeleri gerçekleştirin, sonra ödeyin.

1.000.000’dan Fazla Tüketici

1 Milyondan Fazla Kullanıcı

20 binden fazla müşterimiz Sodexo'yu tercih ediyor. En iyi yemek kartı firmalarından biri olan Sodexo'ya katılın, siz de avantajları yaşayanlardan olun.

Misket

Sodexo'lular Misket ile Harcadıkça Kazanıyor!

Sodexo bakiyeleri ile yapılan harcamalar Misket'e dönüşüyor. Her Misketli harcamadan kazanılan %10 puanlar birikip, bedava öğün kazandırıyor.

Akla Gelen İlk Marka

Akla Gelen İlk Marka

Türkiye'de yemek kartı deyince ilk akla gelen marka: Sodexo!

Sodexo Yemek Kartınızı Sadece Gittiğiniz Restoranlarda Değil,

Paket Yemek Siparişleriniz ve Online Market Alışverişlerinizde de Kullanabilirsiniz.


Getir Yemek
Dominos Pizza
Mopaş
80000 üye noktası

Şirketinizde Sodexo Yemek Kartını Tercih Etmeniz için 6 Neden:

%100 Vergi Avantajı

%100 Vergi Avantajı

Çalışanlarınızın yemek ihtiyaçlarını Sodexo yemek kartı Restaurant Pass ile karşılayarak avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Muhasebe Kolaylığı

Muhasebe Kolaylığı

Sodexo yemek kartı Restaurant Pass ile tüm personelinizin aylık yemek giderlerini tek bir fatura ile muhasebeleştirmenin kolaylığını yaşar ve yemek fişi toplama zahmetinden kurtulursunuz.

İdari Kolaylık

İdari Kolaylık

Sodexo Yemek Kartı Restaurant Pass ortamında çalışanlarınıza yemek sunmanın zorluklarını ortadan kaldırır, ekstra giderlerden tasarruf ederek masraflarınızı azaltabilirsiniz.

Online İşlem Kolaylığı

Online İşlem Kolaylığı

Sodexo Online Müşteri işlem merkezi ile sipariş verme, eski siparişleri görüntüleme, fatura takibi, kayıp-çalıntı kart başvurusu, raporlama, güncel kullanıcı listesi oluşturma gibi işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamen online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Mobil Kart

Dijital Mobil Kart

Restaurant Pass Mobil Kart dijital ödeme çözümü ile geleneksel yemek kartlarının üretim ve dağıtım süreçleri ile vakit kaybetmeden, bakiye yükleme ve harcama görüntüleme gibi tüm süreçleri online ve ücretsiz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Çalışan Bağlılığı

Çalışan Bağlılığı

Yemek bütçesini Sodexo ile bir yan hak olarak sunmak çalışan başlılığını, bütçenin yemeğe özel kullanımı ise çalışan verimliliğini artırır.

Çalışanlarınızın Sodexo Yemek Kartını İstemesi için 6 Neden:

Yaygın Üye İş Yeri Ağı

Yaygın Üye İş Yeri Ağı

Çalışanlarınız Restaurant Pass yemek kartı ile Türkiye genelinde binlerce restoran, kafe ve büfeden oluşan 80.000’i aşkın üye iş yerinde harcama özgürlüğüne sahip olur.

Misket Ödül Programı

Misket Ödül Programı

Misket Ödül Programı ile çalışanlarınız harcadıkça kazanır. Seçili restoranlarda %10 Misket kazanır, biriken misketler ödül yemeklere dönüşür.

Sodexo Mobil Uygulaması

Sodexo Mobil Uygulaması

Sodexo Mobil'i telefonuna indirerek, bakiye ve kart işlemleri, hesap hareketleri, online alışveriş ve mobil ödeme hizmetlerinden faydalanabilirler.

Online Alışveriş

Online Alışveriş

Sodexo Yemek Kartı Restaurant Pass çalışanlarınız online yemek siparişi verebilir, bakiyelerini hem yemek hem de market harcamaları için kullanabilirler.

Mobil Ödeme

Ödeme işlemlerinizi karta gerek duyulmadan, çok daha güvenli, temassız ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sodexo Club

Sodexo Club

Sodexo'lu herkes Sodexo Club'taki seçkin markalarda bol bol indirim kazanır.

İşverenler İçin Sıkça Sorulan Sorular

 • Yemek kartı nedir?

  İşverenlerin çalışanlarının yemek ihtiyaçlarını karşılamak için aylık belirli miktarlarda yükleme yaptığı kartlardır.
 • Yemek kartına para yükleme işlemlerini internetten yapabilir miyim?

  Yemek kartına para yükleme işlemlerinizi Sodexo Online platformu üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak Kart Bakiye Yükleme sekmesinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kayıp kart/İptal bildirimini nasıl yapabilirim?

  Kart kayıp/iptal bildirim işlemlerinizi Sodexo Online platformu üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak Kart kayıp/iptal Bildirimi sekmesinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz 444 72 77 çağrı merkezimizi arayarak talepte bulunabilirsiniz.
 • Yeni kart talebimi nasıl iletebilirim?

  Yeni kart sipariş işlemlerinizi Sodexo Online platformu üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak Yeni Kart Siparişi sekmesinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yeni kart siparişimin kargo durumunu nasıl öğrenebilirim?

  Sodexo Online sayfamızda "Kargo takibi” menüsü altında bulunan kart kargo takibi başlığından takip edebilir ya da 444 72 77 Sodexo Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
 • Kart bakiyeleri yıl sonunda siliniyor mu?

  Kart bakiyeleriniz bir sonraki yıla aktarılmaktadır.
 • Kart bakiyelerini nereden görebilirim?

  Sodexo Online sayfamızda "Raporlar" menüsü altında bulunan kart bakiye raporu ekranından kart hareketlerini görebilir ya da 444 72 77 Sodexo Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
 • Çalışanlarım Sodexo Restaurant Pass kartında yer alan bakiyeyi akaryakıt, giyim, elektronik ürün ve hizmetlerinde kullanabilir mi?

  Sodexo Restaurant Pass kartlarında yer alan bakiye sadece tüketime hazır gıda ürünlerinde kullanılmaktadır. Farklı ürün ve servis harcaması yemek kartı üzerinden gerçekleştirilememektedir.
 • Restaurant Pass kart siparişim hakkında nasıl bilgi alabilirim?

  Sodexo Online sayfamızda “Hesabım” menüsü altında bulunan sipariş tarihçesi ekranından siparişinizin durumunu kontrol edebilir ya da 444 72 77 Sodexo Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
 • Otomatik kart yükleme talebi geçebilir miyim?

  Talebiniz doğrultusunda her ay istediğiniz tarihte yükleme talepleriniz otomatik olarak işleme alınabilmektedir.​​​ Otomatik yükleme talimatlarınızı Sodexo Online sayfamızdan Sipariş İşlemleri menüsünden de gerçekleştirebilirsiniz.
 • Restaurant Pass kart çeşitleriniz mevcut mu?

  Çalışanlarınıza Restaurant Pass kartı dilerseniz fiziki, dilerseniz mobil olarak verebilirsiniz.
 • Mobil kart teslimatı çalışanlarıma nasıl yapılıyor?

  Sipariş girişi yaparken kart sahibine ait telefon numarası ile işlem yapmanız gerekmektedir. İletmiş olduğunuz cep telefonu numarasına kart oluştuktan sonra SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Çalışanlar İçin Sıkça Sorulan Sorular

 • Kart bakiyemi nasıl öğrenebilirim?

  Sodexo mobil uygulama veya Tüketici Online üzerinden kart bakiyenizi kontrol edebilir veya 444 72 77 numaralı çağrı merkezimizden önce 3 sonra 2’yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz
 • Kartımı kaybettim, yenileme işlemi nasıl yapabilirim?

  Mobil uygulama üzerinde yer alan kart işlemleri menüsünden kartınız için yenileme işlemi başlatabilir ya da 444 72 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kartınızı iptal ettirebilir, kart yenileme talebinde bulunabilirsiniz
 • Sodexo kart şifremi değiştirmek istiyorum, ne yapmam gerekir?

  444 72 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak önce 3’ü (kullanıcı menüsü) sonra 4’ü (şifre işlemleri) tuşlayarak şifre işlemlerini gerçekleştirebilir ya da firmanızın Sodexo yetkilisi ile iletişime geçerek yeni şifre talep edebilirsiniz. (Yeni PIN kodu ile üye iş yerlerimizde bulunan pos cihazlarından Şifre İşlemleri seçeneğinden şifre değiştirme/ kaldırma yapabilirsiniz. (Kartın harcanma riskine karşılık şifre kaldırılmamasını öneririz.)
 • Sodexo kartımın şifresini unuttum, ne yapmam gerekir ?

  444 72 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak önce 3’ü (kullanıcı menüsü) sonra 4’ü (şifre işlemleri) tuşlayarak şifre işlemlerini gerçekleştirebilir ya da firmanızın Sodexo yetkilisi ile iletişime geçerek yeni şifre talep edebilirsiniz. (Yeni PIN kodu ile üye iş yerlerimizde bulunan pos cihazlarından Şifre İşlemleri seçeneğinden şifre değiştirme/ kaldırma yapabilirsiniz. (Kartın harcanma riskine karşılık şifre kaldırılmamasını öneririz.)
 • Kartım arızalandı nasıl bir yol izlemeliyim?

  Mobil uygulama üzerinde yer alan kart işlemleri menüsünden veya 444 72 77 numaralı çağrı merkezimizden kart yenileme talebinizi başlatabilirsiniz. Arızalı kartınızı kargo ile adresimize iletmenizi rica ederiz. Aydınevler Mah İnönü Cad Rönesans Biz Plaza A Blok No:20 Kat:5 34854 Maltepe/İstanbul
 • Kartımı bloke ettim, tekrar kullanıma açılmasını istiyorum?

  Kart blokaj talep iptali için 444 72 77 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kart blokajınızın kaldırılması için talepte bulunabilir veya firmanızın Sodexo işlem yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz
 • Mobil kartımın bağlı olduğu GSM numaram değişti, güncellemek istiyorum.

  Mevcut GSM bilginiz ile tanımlı mobil kartınızın bulunması durumunda GSM değişikliğinizin firma yetkiliniz tarafından sağlanması gerekmektedir. Konu ile ilgili firma yetkiliniz ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Kart hareketlerimi nereden görebilirim?

  Sodexo Mobil uygulamamız veya Tüketici Online üzerinden kart harcamalarınızla ilgili üye iş yeri, tarih ve tutar bilgilerine detaylı olarak ulaşabilirsiniz
 • Kart yenileme talebi oluşturdum, eski kartımda kalan bakiyem aktarılacak mı?

  Kart yenileme işlemlerinde kart bakiyeniz yeni kartınıza kart basım tarihi itibari ile 1 iş günü içerisinde aktarılmaktadır
 • Misket üyeliğimi nasıl aktive ederim?

  Mobil Uygulama içerisinde yer alan Misket ekranlarında çıkan Misket Sözleşmesi’ni kabul ederek anlaşmalı misket noktalarından yapacağınız alışverişlerde misket kazanmaya başlayabilirsin
 • Misket nedir ve nasıl yararlanabilirim?

  Misket, Sodexo’nun Restaurant Pass yemek kartı kullanıcılarına harcama yaparken kazandıran ödül programıdır. Bu programa katılabilmen için mobil uygulama veya tüketici online üzerinden Misket hesabını aktive etmen gerekmektedir. Misket üyesi iş yerlerindeki harcamalarında %10'a varan Misket kazanarak kartında biriken misketleri dilediğin zaman tekrar seçkin Misket üyesi iş yerlerinde harcayabilirsin. 1 Misket = 1 TL
 • Kartıma bireysel yükleme yapabilir miyim?

  Sodexo Avantaj -Tüketici Online üzerinden kredi kartınızdan kartınıza bakiye yükleme yapabilirsiniz

Sodexo Yemek kartı ile ilgili daha fazla bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

444 72 77

Sodexo Restaurant Pass Dünyasını Keşfedin

Türkiye’nin en yaygın iş yeri ağına sahip olan yemek kartı Sodexo, hem çalışanlar hem de işverenler için kurulduğu günden beri sınırsız avantajlar sunuyor. Çalışanlarının günlük yemek ihtiyaçlarını Sodexo Yemek Kartı Restaurant Pass ile karşılayan müşterilerimiz, Sodexo’nun ayrıcalıklı dünyasında birbirinden avantajlı fırsatlardan yararlanmaya devam ediyor.

Türkiye’de 80.000’i aşkın üye iş yeri ağına sahip olan avantajlı Sodexo yemek kartı, Türkiye genelinde binlerce restoran, kafe, büfe ve marketlerde geçerli günlük yemek ihtiyacı ile gıda ihtiyaçlarınız için çözüm sunuyor.

Sodexo’nun avantajlı yemek kartı Restaurant Pass başvurusu yapan tüm işverenler anında %100 vergi avantajından faydalanmaya başlıyor. Sodexo böylece sizi hem masraflardan kurtarıyor, hem de çalışanlarınıza daha avantajlı ve ayrıcalıklı bir yemek kartı çözümü sağlıyor. 80 bin noktada geçerli Sodexo yemek kartının avantajlarını çalışan sayısı fark etmeksizin yakalayabilirsiniz.

Sodexo Yemek Kartı ile Maliyetlerinizi Azaltın

Restaurant Pass ile iş yeri ortamında çalışanlarınıza yemek sunmanın zorluklarını ortadan kaldırır, ekstra personel giderlerinden tasarruf ederek masraflarınızı azaltabilirsiniz. Tüm personelinizin aylık yemek giderlerini tek bir fatura ile muhasebeleştirmenin kolaylığını yaşar ve yemek fişi toplama zahmetinden kurtulursunuz.

Sodexo yemek kartı ile çalışanlarınız yemek bedellerini online olarak kullanabilir, üye iş yerlerine (restoran, cafe, market vb.) mobil uygulamadan ya da siteden ulaşabilirsiniz.

Restaurant Pass Mobil Kart dijital ödeme çözümü ile geleneksel yemek kartlarının üretim ve dağıtım süreçleri ile vakit kaybetmeden, bakiye yükleme ve harcama görüntüleme gibi tüm süreçleri online ve ücretsiz bir şekilde mobil ödeme yöntemiyle yürütebilirsiniz.

Sodexo Online Müşteri İşlem Merkezi ile sipariş verme, eski siparişleri görüntüleme, fatura takibi, kayıp-çalıntı kart başvurusu, raporlama, güncel kullanıcı listesi oluşturma gibi işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamen online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Sodexo'nun firmalar ve çalışanlar için sunduğu yeni ve uçtan uca dijital ödeme çözümü Sodexo Restaurant Pass mobil ödeme imkanı ile anında kullanım kolaylığından faydalanabilirsiniz.

Sodexo yemek kartı, çalışanlarınız için de sınırsız avantajları sunuyor. Sektörün en yaygın üye iş yeri ağına sahip olan Sodexo’nun hizmetleri sayesinde Türkiye’nin 81 ilinde binlerce noktada çalışanlarınız kolayca hizmet alabilirler.

Sodexo mobil uygulamasını akıllı telefonlarına yükleyerek güncel kart bakiyesini görüntüleyebilir, size en yakın Sodexo Üye İş Yerini listeleyebilir, Online alışveriş yapabilir ve Kayıp/Çalıntı bildiriminde bulunmak dahil birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirler.

Sodexo yemek kartına sahip olan herkes Sodexo Club dünyasının ayrıcalıklı avantajlarından da faydalanabiliyor. Sodexo Club avantajları arasında kargo, bilişim, sağlık, kırtasiye, araç kiralama, eğlence ve daha birçok kategoride indirimli alışveriş imkanı bulunuyor.

Restaurant Pass ile Tüm İşlemlerinizi Kolayca Gerçekleştirin

Yemek kartınızla ilgili tüm işleri online olarak dakikalar içerisinde gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Üyelik ve başvuru işlemleri, günlük yemek bedeli hesaplama ve daha birçok işlemi Sodexo Online platformu üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sodexo Online platformu üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yemek Kartı kayıp/iptal bildirimi, yemek kartına bakiye yükleme, yeni kart siparişi, yemek bakiyesi sorgulama ve daha pek çok işlemi online olarak hızlıca yapabilirsiniz.

Çalışanlarınıza Restaurant Pass yemek kartını dilerseniz fiziki, dilerseniz mobil olarak verebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak dijital, hızlı ve ideal çözümleri sunabilmek için daima yanınızdayız. Dijitalleşmenin hiç olmadığı kadar önem kazandığı günümüzde Sodexo ile artan masraf fiş toplama süreci, çalışanlar için menü çıkarma, nakit ödeme takibi gibi birçok operasyonel sıkıntılardan sizleri kurtarıyoruz.

Vergi avantajlarından faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz? Sodexo ile hem zamandan tasarruf sağlamanızı, hem giderleştirebildiğiniz için KDV ödemelerinizi de geri almanızı sağlıyoruz. Üstelik hem online hizmetlerimiz hem de 7/24 destek sağlayan müşteri temsilcimiz ile sizlerin her probleminde yanınızda oluyoruz.

Siz de Türkiye’nin en avantajlı yemek kartı Sodexo’nun ayrıcalıklı dünyasına katılmak için başvurunuzu yapın. Yemek kartı başvurusu yapmak için yukarıdaki formumuzu doldurabilir veya 444 72 77 Sodexo Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Sodexo Club