Ulaşım Desteğinden Yararlanmak İçin Doldurun

Çalışanlarınızın Ulaşım Masrafını Sodexo ile Karşılayın, Bağlılıklarını Artırın!

Kurumsal Ulaşım Çözümü Nedir?

Çalışanlarına yol yardımı yapmak isteyen şirketler Sodexo Kurumsal Ulaşım Çözümü ile, İstanbul’daki çalışanlarına abonman ve indirimli kart yüklemesi yapabiliyor, %67’ye varan vergi avantajıyla şirket giderlerini düşürürken operasyonel yüklerinden de kurtuluyor.

Daha fazla gösterGizle

Kurumsal Ulaşım Çözümü Avantajları

Sodexo, toplu ulaşım kullanan çalışanlarınıza yol yardımı yapma imkanı sunuyor, iş verenler %67’ye varan vergi avantajıyla şirket giderlerini düşürüyor.

Daha fazla gösterGizle
%67’ye varan vergi avantajı!

%67’ye varan vergi avantajı!

Vergi muafiyeti ve KDV indirimiyle %67’ye varan vergi avantajı!

Tek çözüm!

Sodexo ile tüm ihtiyaçlarınız için tek çözüm!

Yemekten teşvik ve ödüllendirmeye, esnek yan haklardan ulaşım çözümlerine kadar her şey Sodexo’da

Operasyonel kolaylık!

Operasyonel kolaylık!

Çalışanlarınız masraf yazmakla, siz onları tek tek hesaplamakla uğraşmayın! Sodexo’nun sunduğu operasyonel kolaylıktan faydalanın, rahat edin!

Kurumsal Ulaşım Çözümünün Geçerli Olduğu Yerler

Abonman ve indirimli kartları; İETT, İstanbul Halk Ulaşım, İstanbul Otobüs A.Ş., Metro İstanbul, İstanbul Şehir Hatları, TCDD, Havaist ve İDO ulaşım noktalarında kullanılabilir ve Adalar, Tuzla, Silivri dahil İstanbul ilinin tüm ilçelerinde geçerlidir; sadece 139 Şile Hare, 139A Harem - Şile - Ağva ve Ada Taksi seferlerinde kullanılmamaktadır.

Daha fazla gösterGizle
İETT
ido
havaist
İstanbul Ulaşım
Metro İstanbul
Şehir Hatları
TCDD

Nasıl Kullanılır?


1.Adım: Çalışanlarınızın ulaşım için kullandıkları, abonman yükleme yapılmasına uygun olan İstanbul Kartları’nın sisteme kaydını ve seçimini yaparsınız.

2.Adım: Seçtiğiniz İstanbul Kartlar için aylık yükleme siparişini oluşturursunuz.

3.Adım: Başarılı sipariş girişi sonrasında çalışanlarınız İstanbul Kart bakiyesini kullanabilmeleri için NFC özelliğiyle, İstanbul Kart dolum noktalarından destek alarak ya da otobüslerdeki bakiye okuma cihazlarına kartını dokundurarak bakiyesini aktifleştirir ve hemen harcamaya başlayabilir.