Sodexo ile %100 Vergi Avantajından Faydalanın!

Sodexo Restaurant Pass yemek kartı ve çekleriyle %100 vergi avantajından faydalanmak ve çalışanlarınızın yemek ihtiyacını en kolay yoldan karşılamak için tek yapmanız gereken yandaki formu doldurmak!

%100 Vergi Avantajından Faydalanmak İçin Formu Doldurun!

Sodexo ile %100 Vergi Avantajı

Avantajlar

Vergi Avantajı'ndan Yararlanın!

Personellerin yemek ihtiyacını, Sodexo Restaurant Pass yemek kartı veya çekleriyle karşılayın, %100 vergi avantajından yararlanın!

Daha Kolay Yönetin!

Sodexo Restaurant Pass yemek kartı ve çekleri ile ek iş yükünü ortadan kaldırıp idari süreçleri çok daha kolay yönetin!

Muhasebesel Kolaylık

Sodexo Restaurant Pass yemek kartı ve çekleri sayesinde, tüm çalışanlarınızın aylık yemek giderini tek fatura ile görün!

Online İşlem Kolaylığı

Sodexo’lu olup tüm operasyonel işlemleri Sodexo Online İşlem Merkezi’nden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin!

Misket

Çalışanlarınız, Misket üyesi seçkin üye iş yerlerinde yaptıkları harcamalardan %10'a varan Misket kazansınlar! Ayda 2 öğle yemeğini bedavaya getirin.

Mobil Ödeme

Çalışanlarınız mobil ödeme çözümü sayesinde ödeme işlemlerini, pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler!

BİLGİLENDİRME

29 Aralık 2020 tarihli 31349 (Mükerrer) sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 313 seri nolu Gelir Vergisi Genel Tebliği’ne göre 2021 yılı için Gelir Vergisi’nden istisna tutulacak yemek bedeli 25 TL (KDV Dahil 25,25 TL*) olarak açıklandı.

 

*31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olduğu 23 Aralık 2020 tarih ve 3318 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararıyla açıklanan %1 KDV oranı baz alınarak hesaplanmıştır, 1 Haziran 2020 sonrasında değişiklik gösterebilir.