Tadına doyulmayan iş birliği: KFC Sodexo Sanal Pos Uygulaması’nda

Çalışanlara, firmalara ve üye işyerlerine uçtan uca dijital yemek deneyimi sunmak üzere öncü projeler hayata geçiren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri dünyanın en büyük tavuk restoran zincirlerinden KFC ile iş birliğine imza attı.

Artık Sodexo kullanıcıları, 138 restoranda paket servis hizmeti sunan KFC Türkiye’nin çıtır tavuk lezzetleri için siparişlerini Sodexo uygulaması üzerinden oluşturabilecek. Sodexo bakiyeleriyle online olarak ödeme kolaylığı sunan iş birliği ile kullanıcılar 32,99 TL’ye KFC Tavuk Burger Kutu öğle yemeği paketini sipariş verebilecek.  Sodexo kullanıcıları, 11 baharatlı gizli KFC tarifi ile günlük olarak hazırlanan KFC Tavuk Burger, 2 kanat, 4 Hot Shots, patates ve içecek ile öğle yemeklerinde lezzetli ötesi lezzetlerle buluşacak.

Kullanıcılarına temassız ve hızlı bir online alışveriş deneyimi sunan Sodexo, Türkiye genelinde 20 binden fazla müşterisi, 80 binden fazla noktası ile her gün bir milyondan fazla tüketiciye ulaşıyor. Sektöründe Türkiye’nin en geniş online üye ağına sahip olan Sodexo’dan online gıda siparişi verebilen kullanıcılar, Sodexo Avantaj web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden üye iş yerlerine ulaşabiliyor. 1993 yılından beri Türkiye'de faaliyet gösteren Sodexo, 20.000'den fazla müşteriye yaşam kalitesi hizmetleri sunuyor.