Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com Sodexo’lulara özel kampanya ile Sodexo Club’ta

Sodexo, Sodexo Club marka iş birlikleri programı ile Sodexo’lulara e-ticaret sitelerinde, teknoloji, kırtasiye, araç kiralama, eğlence ve daha birçok kategoride indirimli alışveriş imkanı sunuyor. Kasım ayı için n11.com iş birliği ile sunduğu seçenekleri genişleten Sodexo’nun indirim fırsatından yararlanmak isteyen kullanıcılar Sodexo Mobil Uygulaması, Sodexo Online ve sodexoavantaj.com üzerinden kampanya koduna ulaşabiliyor.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri ve Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com, Sodexo’lulara özel Kasım ayı kampanyası ile iş birliklerini başlatmış oldu. İş birliği kapsamında 30 Kasım tarihine kadar geçerli ilk kampanyada tüm Sodexo’lular, n11.com web sitesi ve mobil uygulamasından yaptıkları ilk alışverişlerini indirimli yapabilecek.

Sodexo kullanıcılarına giyimden aksesuara, kişisel bakımdan hobi ürünlerine kadar birçok kategoriden ve markadan diledikleri gibi alışveriş imkanı sunan Sodexo Club indirim kodları, Sodexo Mobil Uygulaması, Sodexo Online ve sodexoavantaj.com üzerinden alınabiliyor.

Detaylı kampanya bilgisi için: https://www.sodexoavantaj.com/kampanyalar/n11-kampanyasi