Sodexo Cep POS ile POS Cihazları Tarihe Karışıyor

Tüm paydaşlarına en iyi Sodexo deneyimini yaşatmak misyonuyla dijital teknolojilere yatırım yapan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, yeni hizmeti Cep POS ile cihaz taşıma ve bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldırarak maliyetlerin azaltılmasına ve verimliliğin artmasına katkı sağlayacak.

Geliştirdiği dijital çözümlerle, çalışanların iş ve özel yaşamlarındaki deneyimini benzersiz kılma vizyonu ile çalışan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri; yeni teknolojisi Cep POS ile tüketicilere vakit kaybetmeden ve POS cihazı beklemeden ödeme kolaylığı sağlarken, üye işyerlerini de cihaz bağlılığından ve maliyetlerinden kurtarıyor, böylece üye iş yerlerinin müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini arttırıyor.

Sodexo’nun üye iş yerleri için özel olarak geliştirdiği Cep POS teknolojisi sayesinde POS cihazı olmadan, tüketicilerin Sodexo Mobil Uygulaması üzerinden ürettikleri mobil ödeme kodunu web, mobil telefon ya da tablet cihazı üzerinde ilgili ekrana girerek anında ödeme alabilmek mümkün olacak.

Kasada Ödeme Kuyruğuna Son

Fiziksel POS cihazı taşıma ve bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldıran yeni nesil uygulama Cep POS ile kasada uzun kuyruklara son verilirken, sadece bir kod aracılığıyla internete bağlanan tüm cihazlardan güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme alınabilecek. Aynı zamanda üye işyerleri için Sodexo Cep POS üzerinden tüm işlemlere yönelik topluca fatura kesmek mümkün olacak.