Sodexo’lular TAB Gıda Restoranlarında Avantaja Doyuyor!

Sadece Sodexo’lulara özel kampanya kapsamındaTAB Gıda restoranlarındaki avantajlı menüler yüzde 39’a varan indirimlerle 16,95 TL’lik sabit fiyattan Sodexo’luları bekliyor.

Yemek kartı sektöründeki lider konumunu her geçen gün güçlendiren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 1.200’e yakın restoranıyla Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda ile işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği kapsamında tüm Sodexo kart ve çek kullanıcıları, 31 Ocak’a kadar, TAB GIDA restoranlarında (Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Dönerci®, Döner Stop®) yüzde 39’a varan indirimlerle, 16,95 TL’lik menülerden faydalanabilecek.Sodexo’ya özel bu kampanya kapsamında Sodexo kullanıcıları Burger King®’de Big King® Menü ve 8’li Soğan Halkası için 19,45 TL yerine 16,95 TL ödeyecek. Bununla birlikte diğer TAB Gıda restoranlarında da avantajlı menüler Sodexo’luları bekliyor.Firmaların performanslarının temelinde çalışan memnuniyetinin olduğuna inanan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, işinin odağına insanı koyarak bireylerin yaşam kalitesini artırmak misyonuyla faaliyetlerini sürdürüyor. Çeşitli marka işbirlikleri, kampanyalar ve yenilikçi projeler geliştirerek tüketicileri ile bağ kuruyor ve motivasyonlarını artırıyor!

Sodexo hakkında:


Dünyanın Fransız kökenli en büyük işvereni Sodexo, 427 bin çalışanı ile 80 ülkede, günde 100 milyon tüketiciye yaşam kalitesi hizmetleri sunuyor. Firma dünyada 52, Türkiye’de ise 25 yıldır Sağlıklı ve İyi yaşam, Takdir, Sosyal Etkileşim, Kişisel Gelişim, Kolaylık ve Verimlilik, Fiziki Ortam, Sağlıklı ve İyi Yaşam boyutlarında tüm paydaşlarına en iyi yaşam kalitesi deneyimini sunmak için çalışıyor. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye, Çalışan Yan Hakları, Teşvik, Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında faaliyet gösteriyor. Çalışan yan hakları alanında Restaurant Pass yemek kart ve çekleri; Teşvik ve Ödüllendirme alanında Gift Pass hediye çekleri; Harcama Yönetimi alanında Business Pass yemek temsil ağırlama hizmeti ve Fuel Pass akaryakıt harcama yönetimi hizmeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.


TAB Gıda hakkında:


ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby's®'i bünyesine katmış, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci®’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 150’ye yakın Usta Dönerci® ve 6 Döner Stop® restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.