Sodexo Mobil Uygulamasını İndirin!

Sodexo mobil uygulamasını akıllı telefonlarınıza yükleyerek güncel kart bakiyenizi görüntüleyebilir, size en yakın Sodexo Üye İş Yerini listeleyebilir, Kayıp/Çalıntı bildiriminde bulunmak dahil bir çok işlemi kolayca yapabilirsiniz!

Sodexo mobil uygulamalarını akıllı telefonlarınızla indirerek gerçek zamanlı olarak bakiyenizi görüntüleyebilir, yüklemeyi bekleyen bakiyenizi görebilir, harcamalarınıza ait detayları inceleyebilirsiniz!

Çevrenizde bulunan 45.000'den fazla Sodexo üye iş yerlerini konumunuza yakınlıklarına göre listeleyebilir, seçme özgürlüğünün keyfini çıkatırsınız!

Favori restoranlarınızı belirler; bu mekanlara puan verip yorum yaparak görüş ve önerilerinizi 1.000.000'dan fazla Sodexo kullanıcısı ile paylaşırsınız!

Kayıp Çalıntı bildirimlerinizi gerçekleştirin.

Misket kazanmak için; Sodexo mobil uygulaması üzerinden Misket hesabınızı aktive etmeniz yeterlidir! Mobil uygulama üzerinden size yakınlıklarına göre listeleyebileceğiniz misket üyesi restoranlarda yapacağınız harcamalarınızdan %10'a varan Misket kazanabilirsiniz!

Sodexo mobil ödeme özelliğini aktif hale getirin. Siz de hızlı ve kolay ödemenin tadını çıkarın.

En güncel Sodexo Club kampanyalarını inceler, size özel indirim ve avantajlar sunan kodları 7 gün 24 saat anlık olarak alabilirsiniz!

Blogumuzun İyi Yaşa kategorisindeki konu uzmanlarımızın yazdığı özgün makalelere mobil uygulamamız üzerinden erişebilirsiniz! Astroloji, Sağlıklı yaşam, yemek tarifleri ve daha bir çok konuda birbirinden ilginç makaleler sizi bekliyor!

Sodexo Mobil Uygulamasını İndirin.