SODEXO AVANTAJLARINA ULAŞMANIN EN KOLAY YOLU MOBIL UYGULAMA

Yenilenen Sodexo Mobil Uygulaması hem sizin hem de çalışanlarınızın hayatını kolaylaştırıyor, Sodexo hizmetlerini telefonunuza getiriyor.

Sodexo mobil uygulamalarını akıllı telefonlarınızla indirerek gerçek zamanlı olarak bakiyenizi anlık görüntüleyebilir, yüklemeyi bekleyen bakiyenizi görebilir, harcamalarınıza ait detayları inceleyebilirsiniz!

Çevrenizde bulunan 45.000'den fazla Sodexo üye iş yerlerini konumunuza yakınlıklarına göre listeleyebilir, seçme özgürlüğünün keyfini çıkatırsınız!

Sodexo Restaurant Pass yemek kartınız ile online sipariş verebilir , bakiyenizi hem yemek hem de gıda ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz!

Kayıp ve Çalıntı kart bildiriminde bulunabilirsiniz.

Favori restoranlarınızı belirler; bu mekanlara puan verip yorum yaparak görüş ve önerilerinizi 1.000.000'dan fazla Sodexo kullanıcısı ile paylaşırsınız!

Misket kazanmak için; Sodexo mobil uygulaması üzerinden Misket hesabınızı aktive etmeniz yeterlidir! Mobil uygulama üzerinden size yakınlıklarına göre listeleyebileceğiniz misket üyesi restoranlarda yapacağınız harcamalarınızdan %10'a varan Misket kazanabilirsiniz!

Sodexo mobil ödeme özelliğini aktif hale getirin. Siz de hızlı ve kolay ödemenin tadını çıkarın.

En güncel Sodexo Club kampanyalarını inceler, size özel indirim ve avantajlar sunan kodları 7 gün 24 saat anlık olarak alabilirsiniz!

Blogumuzun İyi Yaşa kategorisindeki konu uzmanlarımızın yazdığı özgün makalelere mobil uygulamamız üzerinden erişebilirsiniz! Astroloji, Sağlıklı yaşam, yemek tarifleri ve daha bir çok konuda birbirinden ilginç makaleler sizi bekliyor!

Sodexo Mobil Uygulamasını İndirin.